Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Mellomdistanse - Eltravåg

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Mellomdistanse - Eltravåg
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: lørdag 28 mai 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 115 påmeldte deltakere.

D 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna TaksdalGanddal IL188955

D 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195677
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb172001

D 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Kaya DirksenSauda Orienteringsklubb158564

D 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin Helene DymbeStavanger Orienteringsklubb211921

D 17- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid EggenHaugesund IL Orientering149174
Randi EngløkkHaugesund IL Orientering188456
Linda FredhMåren OK184147
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)145700
Vibeke LamarkGanddal IL174809
Marjo LiikanenRajamaen Rykmentti199632
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)181468
Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)207629
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)196743
Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb200485
Grethe StoklandGanddal IL174706
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb172000
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering197968
Kristina VollHaugesund IL Orientering193888

D 50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)207630
Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)204529
Møyfrid LarsenStavanger Orienteringsklubb184327
Ingunn kanne RisaStavanger Orienteringsklubb412938
Kristin SkadsemGanddal IL193010
Ann Karin TjørhomGanddal IL160738
Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb153826

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb98302
Inger Skretting OpstadEgersund OK217120

D 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb157189
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb153828

H 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend BremnesGanddal IL213047
Aksel DommersnesGanddal IL211842
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Eskil StielstraSauda Orienteringsklubb180485
Järvi StielstraSauda Orienteringsklubb220783
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering132004

H 11-12N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oscar EftelandÅlgård Orientering223854
Gabriel SkurveÅlgård Orientering223877
Adrian UelandÅlgård Orientering223839
Marius UelandÅlgård Orientering223860

H 13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Markus Andreas BreivoldGanddal IL212938
Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering149100
Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering151433
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering216720
Samuel KleppaÅlgård Orientering189160
Tobias RøddeGanddal IL197866
Sven StielstraSauda Orienteringsklubb214811
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800

H 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aksel BjellandHaugesund IL Orientering181949
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering197847
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766

H 17- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AasheimGanddal IL181858
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering172270
Erik EngløkkHaugesund IL Orientering198968
Morten FredhMåren OK208419
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)67818
Trond LamarkGanddal IL184425
Alf Inge LindtnerHaugesund IL Orientering39624
Lars MyklebostSandnes IL (Rogaland)158632
Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering205576
Ørjan RavndalÅlgård Orientering203411
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195818
Sander StielstraSauda Orienteringsklubb187322
Sturla StokkelandÅlgård Orientering60595
Per Ivar StoklandGanddal IL197767
Morten Bjerga SundliGanddal IL188954
Sondre SvenningsenOtra IL155507
Oddvar TaksdalGanddal IL197727
Erik Utne VieHaugesund IL Orientering146560
Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL184260

H 50- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)221218
Peter DirksenSauda Orienteringsklubb187254
Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb171890
Per Olav HaarrGanddal IL402531
Per Ingar HadlandGanddal IL483738
Rune KarstensenStavanger Orienteringsklubb195822
Svein-Erik KvameGanddal IL60735
Ove OalandGanddal IL160920
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230
Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)208640
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009

H 60- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb171901
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb98003
Tore TvedtStavanger Orienteringsklubb216768
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

H 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb172002
Magnar NerheimSuldal Orienteringslag217144
Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)189011

B-åpen (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge JørgensenHaugesund IL Orientering192235
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb184155
Stian RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195789
Vanessa VenemaSauda Orienteringsklubb225254

N-åpen (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon BergeSandnes IL (Rogaland)
Vegard BergeSandnes IL (Rogaland)
Norah BreivoldGanddal IL211689
Pernille BreivoldGanddal IL213049
Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering212912
Marta MyklebostSandnes IL (Rogaland)212627
Vebjørn OftedalÅlgård Orientering212395
Ada C StokkelandÅlgård Orientering149899
Lea StokkelandÅlgård Orientering189172
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb172256
Åsne Myklebost TorgersenSandnes IL (Rogaland)213056

H 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering212826

Annonser

IOF Eventor