Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til O-idol og Norgescup

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: O-idol og Norgescup
Arrangørorganisasjoner: Ganddal IL / Sandnes IL (Rogaland) / Stavanger Orienteringsklubb / Ålgård Orientering
Dato: lørdag 24 september 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 364 påmeldte deltakere.

D 17-18 E (66)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Johanne AadlandSamnanger IL412504
Ingvil AhlsandNydalens SK188972, 3521028
Runa AlmelandFana IL206376
Ellen Marie AriansenLillomarka OL3709136, 213388
Karoline AuneHalden SK194816, 3708542
Ida AurebekkKristiansand OK62682, 62682
Thea Sildnes BaklidKonnerud IL3560950, 187171
Åse BerganNydalens SK3612249, 204666
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF197990, 3624384
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss190570
Synne Malene BrækkeHalden SK3668639, 212135
Hanne DaltveitFana IL221834
Andrea DrangsholtKristiansand OK189113, 3621232
Ane DyrkornEiker OL3684875, 180221
Thea DyrkornEiker OL3681244, 181872
Ragnhild EideByåsen IL199600, 3800026
Anne Willkommen EikenKongsberg OL190660, 3599107
Emilie Liabakk EriksenByåsen IL3785607, 160340
Åshild Faller RåheimFet OL3571981, 153842
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb3698677, 500002
Ingvild C. FleisjeLillomarka OL183300, 3674363
Oda Q FossumFreidig137114
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)145700
Ane Holm GrønengLillehammer OK191310, 3646379
Idunn HaavengenKongsberg OL3607629, 167389
Ella Arentz HagenSandefjord OK206254
Silje HaugeHisøy OK193045
Maiken Økern HågårdKonnerud IL203655, 3620671
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK500116, 3640158
Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering3293727, 170486
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK3786902, 199374
Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK208746, 3623527
Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL205915, 3402187
Anine LomeHamar OK195757, 3560125
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)181468, 181468
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK224532
Marit Melby JacobsenLardal OL195885, 3481462
Vera MelkildFreidig180322, 3781788
Aurora MoholthKongsberg OL3707833, 229426
Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering3611837, 91574
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett195923
Tonje Aasheim NymarkAskøy OL3690344, 192318
Julie NærestadVegårshei IL3668902, 180242
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK196849, 3598398
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)196743, 3664208
Pernille OpheimFreidig3297686, 142526
Emma Eithun PaulsenLillomarka OL3781077, 178188
Maria PrestbøenSandefjord OK186139
Marthe RamstadFet OL3485083, 189734
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL170781
Malin SandstadFreidig159550, 3793395
Oda J SikkelandIL Tyrving3577988, 501590
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering187187, 3772126
Synne StrandAsker Skiklubb215533, 3739596
Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)224622, 224622
Maria Ulseth SylteFreidig3785326, 211561
Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering3780897, 189019
Nora TorgersenHalden SK204761, 3681129
Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett183994
Julie Roll TørnqvistFana IL192920
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering197968
Kristina VollHaugesund IL Orientering193888
Emilie WestinPorsgrunn OL3671922, 203458
Heidi Therese WiestVang OL173253, 3574712
Margrethe WisløffAsker Skiklubb3400611, 500313
Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb500266

D 19-20 E (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anine AhlsandNydalens SK127102, 3249687
Emma ArnesenByåsen IL195919, 3662723
Sigrid BjørgenHamar OK186177, 3586138
Ingeborg EideByåsen IL3801479, 199727
Gina GranstedtHalden SK193887, 3615465
Ragnhild HjermstadFossum IF157480, 3389483
Julie HjortlandLarvik OK187327, 3656196
Marte Hoff HagenNTNUI3588902, 222695
Åshild KolstadFreidig182129, 3619947
Ingrid LundanesEmblem IL154845, 3594934
Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)207629
Siri MoholthKongsberg OL3656477, 180239
Ingunn Moss RognsvågVaregg Fleridrett194708
Dorte NarumHamar OK3597614, 181462
Marie OlaussenFredrikstad SK3598117, 196727
Helene OmdalSandnes IL (Rogaland)195483, 3665874
Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering3778727, 215020
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL161304, 3501137
Martine TopstadLarvik OK3644879, 180812
Åsne Skram TrømborgKongsberg OL3709573, 180127
Stine Frogner TømmervoldHamar OK3599404, 95256
Ingunn Egeberg VáriNTNUI501086, 3586823
Evine Westli AndersenLøten o-lag3487378, 501130

D 21-E (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid AlexandersenNTNUI210053, 3598521
Marianne AndersenKristiansand OK3666849, 170604
Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK413179
Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK158223
Ida Marie Næss BjørgulHalden SK3594785, 500306
Lone BrochmannBækkelagets SK208706, 3617727
Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK3624772, 500047
Marthe GløersenBækkelagets SK3781937, 184264
Ingrid GulbrandsenNTNUI193890, 3588266
Kine GulliksenBækkelagets SK3623980, 159016
Maren Jansson HaverstadNTNUI200005, 3255163
Lene Godager KaasBækkelagets SK152391, 3778750
Karen Oline KolstadFreidig3598497, 212749
Marjo LiikanenGanddal IL199632
Marte NarumNydalens SK3577046, 200006
Anne M Hausken NordbergNydalens SK3781416, 500293
Hanna Fiskum NordbrødenHalden SK184267, 3597739
Audhild Bakken RognstadNTNUI181664, 3676889
Linda RykkjeStord Orientering100200
Hanne SandstadFreidig206030
Trine Bolstad ScheieGanddal IL206193
Gøril Rønning SundFrol IL160867, 3624780
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL206562, 3230364
Malin SørensenNydalens SK204574
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788
Christiane TrösseVaregg Fleridrett220066
Marta UlvensøenNTNUI196843, 3676871
Emilie Westli AndersenLøten o-lag114842, 3593050
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering181542, 3618147

H 17-18E (73)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrett205588
Jørgen BaklidKonnerud IL3596343, 201651
Simen BallangrudRaufoss IL Orientering222149, 3693603
Jens Didrik BergLarvik OK183814
August Asheim BirkelandHalden SK158423, 3574563
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF197879, 3625274
Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF159613
Eirik Langedal BreivikNydalens SK3498441, 227567
Erlend BrendstuenHalden SK195770
Alex CarcasHalden SK199475
Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn3782323, 194880
Sebastian DalandKristiansand OK181677, 3624137
Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering172270
Ole Martin EdstrømOppsal Orientering3662293, 181663
Håvard Sandstad EidsmoFreidig3634599, 186037
Einar EkelandOddersjaa SSK3575644, 200717
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering3398658, 209873
Hallvard Arntzen FossSandefjord OK3441508, 186941
Kasper FosserHeming Orientering195708, 3662384
Sturla FrydenlundSturla, IF3383676, 209840
Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn184263, 3672177
Olav Milian Schmitt GranHalden SK3624459, 220800
Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb3385135, 201382
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb500003, 3785482
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK3498821, 501163
Ole Wanvik HaugenFreidig165123, 3323680
Anders HaugskottOL Trollelg3730041, 217107
Martin Borge HeirFossum IF174826, 3393634
Mathias HermstadFreidig159540
Erling HjermstadFossum IF190677, 3779964
Tarjei HoloFossum IF3388733, 203231
Sindre R HoltHedrum OL203283
Axel HoveidAsker Skiklubb3734308, 207564
Nicolai HübschleSturla, IF182005
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK3572088, 186841
Elias JonssonNydalens SK203274, 3561495
Styrk Hundseid KamsvågFossum IF3401817, 199496
Even-Johan KaspersenMo OK182130, 3553773
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Håkon KornmoPorsgrunn OL222572
Tobias KristensenLarvik OK3597416, 216933
Knut KyrkjebøTIF Viking220801
Lukas LilandNydalens SK202201, 3572799
Håkon LundKongsberg OL3396256, 500550
Sam LunøeNydalens SK3488467, 177010
Oscar LyngenFrol IL3584232, 222709
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK195884, 3601671
Bjørnar LøvliAsker Skiklubb500286, 3638103
Trygve Kristoffer LøvliHalden SK3578127, 191070
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK3693843, 197869
Einar MelsomFossum IF3499365, 183652
Vegard MyhreKristiansand OK3625050, 186287
Kjetil MølnvikFreidig211357, 3645074
Sverre NarumOL Vallset/Stange3796547, 206442
Simon NysæterSkien OK3586880, 184474
Joar OldernesLillomarka OL201894, 3568987
Adrian OpheimFreidig203662, 3223336
Marius PyttenKristiansand OK3624624, 197877
Sander H. RogndokkenNydalens SK3476496, 195911
Håvard RokkanMo OK3622206, 186141
John RundeKristiansand OK3620309, 194509
Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering207012, 3781606
Martin Andresen SkotteFossum IF3564838, 221013
Lars SolliMo OK3441482, 182025
Per Ivar StoklandGanddal IL197767
Oskar Spets StorhovFreidig215145, 3574282
Tord StrandKongsberg OL3712049, 183842
Jostein TandbergNydalens SK226298, 3695624
Lavran ThorstensenOppsal Orientering500581, 3571817
Mathias VindalFreidig203527, 3590288
Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb181256, 3545159
Jørgen WulfsbergNydalens SK180903, 3561404
Alexander Skaug YtterbølHalden SK207830, 3386745

H 19-20E (39)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes Bakke AashamarKristiansand OK174100, 3594454
Knut AasheimHalden SK194508, 3620705
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering3398070, 226304
Håkon Raadal BjørloHalden SK3608270, 182103
Dag BlandkjennKristiansand OK197997, 3608809
Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI194879, 3443496
Henrik EijsinkNydalens SK3603875, 177948
Karl FremstadHalden SK3598547, 211281
Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg176026, 3507001
Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn3444122, 174869
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett401967
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett401967
Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)200550
Trygve HeggedalKongsberg OL3666435, 214978
Audun HeimdalKonnerud IL183721, 3719333
Matias Hodne HanischKristiansand OK3626967, 158637
Herman Aarstrand KirsteSkien OK3588423, 184352
Steinar KollerudLillomarka OL174825, 3598885
Ole KostølKristiansand OK3624079, 184222
Anders Bjørningstad KristoffersenLarvik OK181967
Olai Stensland LillevoldFossum IF3588829, 196772
Sigurd MelsomFossum IF202990, 3497856
Johan Otto MunkebyFrol IL3299195, 195938
Elias T. MølnvikFossum IF211647, 3655750
Erlend Nilsen SandnesEmblem IL3598141, 227726
Kristian Nilsen SandnesEmblem IL188845, 3598679
Peter NordbrødenHalden SK184944, 3671427
Kristoffer NygårdEgersund OK203223
Ivar Aukrust OsmoenNTNUI3620804, 199444
Olav Andreas RemmenOL Trollelg191301, 3617628
Ludvig RødnesOppsal Orientering3621075, 183908
Andreas Eide SkjævelandStavanger Orienteringsklubb3598208, 114931
Oskar StørmerFossum IF3599305, 209002
Stian SundsvikFrol IL180793, 3691508
Henrik UpsalNTNUI3625027, 184471
Håvard WedegeKristiansand OK206479, 3661774
Vegard Jarvis WestergårdHalden SK3589272, 204644
Are WigaardOppsal Orientering3626850, 214979
Øyvind WiggenByåsen IL3560604, 500061

H 21-E (63)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Arne AadlandSamnanger IL188882
Simen AamodtNTNUI181443, 3589595
Emil AhlbäckFossum IF500294, 3781127
Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK184348
Jon Aukrust OsmoenNTNUI3597937, 500301
Jonas Madslien BakkenNTNUI3172103, 181989
Mathias BenjaminsenLillomarka OL186884
Isak BergsetNTNUI225930, 3599297
Bojan BlumensteinNydalens SK3616307, 193877
Sindre Østgulen DeiszNTNUI186224, 3623501
John Arvid DjupeslandHaugesund IL Orientering222580
Jon DuncanSandnes IL (Rogaland)208501
Tomas EidsmoFreidig173137, 3788031
Bjørn EkebergIL Tyrving3598083, 500261
Jonas Klausen EspedalNTNUI211434
Espen Nordbrøden FiskumHalden SK187227, 3598331
Gaute FriestadKristiansand OK184414, 3608957
Ståle GjelstenKristiansand OK184459, 3598075
Markus GladNydalens SK3365616, 220766
Håvard HagaNydalens SK196740, 3782182
Markus HolterHalden SK222454, 3597333
Eirik Kamstrup HovindHalden SK200010, 3776093
Jo Forseth IndgaardFrol IL180924, 3624012
Magne JutulstadNTNUI221404, 3227857
Carl Godager KaasBækkelagets SK3780640, 500299
Thore KornmoPorsgrunn OL222121
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering500520
Olav LundanesHalden SK3780517, 500297
Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett181016
Hans Petter MathisenFredrikstad SK3597986, 180916
Borger MelsomFossum IF3701208, 199998
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett224634
Anders NordbergNydalens SK181232, 3352697
Mats NordbrødenHalden SK184943
Sturle NordeideGneist, IL211077
Rune NygaardIL Gular207699
Tore NymarkAskøy OL3597432, 192524
Anders Felde OlaussenHalden SK3599248, 182081
Nicholas OskarssonLillomarka OL200090, 3591153
Andreas G. PoldenGneist, IL3494812, 204632
Ørjan RavndalÅlgård Orientering500518
Tim RobertsonFossum IF3150687, 219292
Fredrik SandalGanddal IL147077
Sverre Turter SandvoldNTNUI3120912, 182072
Jakob Kalvig SkoganNTNUI3159134, 219293
Yngve SkogstadFrol IL180124
Matthew SpeakeLillomarka OL3618659, 204099
Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL3781291, 500298
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK3616422, 184353
Leif StørmerFossum IF3597309, 203638
Magnus SvingheimRaumar Orientering170810, 3779261
Andreas SølbergOL Trollelg3641958, 216649
Øystein SørensenNydalens SK172405
Rasmus Rørholt TheisenNTNUI3597531, 205770
Øystein Garsrud TvedtÅs-NMBU Orientering181696
Anders VisterNydalens SK3597804, 209926
Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL184260, 3687704
Håkon Jarvis WestergårdJärla Orientering3777596, 154250
Morten Jarvis WestergårdHalden SK3588761, 204669
Bjarthe WesterheimStord Orientering184533
Kenneth WesterheimStord Orientering197944
Marius ØieLøten o-lag3599271, 159002
Thomas Natvig ÅrstadHalden SK3620341, 500258

O-Idol H16 (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb3567633, 208101
Petter Astrup ArnesenHeming Orientering3507654, 211112
Sander ArntzenAsker Skiklubb3801305, 500222
Marius AurebekkKristiansand OK208690, 3676079
Audun BerganNydalens SK3607686, 501605
Jens Johan BrekkeLillomarka OL3567088, 215086
Sølve DrageKongsberg OL3084340, 211391
Mats EidsmoFreidig179813, 3416351
Eskil FrøislandVang OL3576477, 208085
Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering3746070, 222632
Aslak HeimdalKonnerud IL3559564, 192570
Niels Christian HellerudHalden SK3640208, 206905
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF197833, 3625530
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757
Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering3614757, 217140
Even LindaasVang OL3651452, 202094
Kristian Fredrik LynumFreidig195937
Rasmus MathisenPorsgrunn OL1005, 186855
Njaal Ellegaard MelbyVang OL226137, 3659539
Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK190325, 190325
Trygve MyhrAsker Skiklubb3422698, 207399
Kristian PyttenKristiansand OK3623097, 221206
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett184641
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb3478054, 500300
Elias ØhmanGjø-Vard OL158026, 3692001
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766

O-Idol D16 (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hedda Raadal BjørloHalden SK182000, 3694023
Oda Marie ColquhounLillomarka OL205440
Helene EgerKongsberg OL3708633, 215112
Andrine Harriet FremstadLarvik OK186862, 3646528
Aurora GjølsjøOK Moss180937
Marlin HaavengenKongsberg OL3475951, 206386
Lene Berg HanssenByåsen IL3782240, 208919
Elisabeth HesselbergLarvik OK177541
Åsne Naadland HoloFossum IF221407, 3725991
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular207662, 3598588
Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF501105, 3663580
Pernille KatlaFossum IF3639663, 191341
Eli KolstadMo OK186199
Ingrid G. KvålsgardFossum IF3471083, 500630
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb3719200, 226296
Anna MeenPorsgrunn OL178035, 1003
Lotte MyklemyrEiker OL3643228, 221082
Maren NorderudIL Tyrving217479, 3668670
Dina ReitanFreidig3642832, 206043
Ingrid Tandberg RyanAsker Skiklubb201535, 3644846
Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK201976
Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL3572211, 500063
Inga Vestøl StødleKristiansand OK3622016, 186309
Hanne VassendPorsgrunn OL1001, 203386
Ragne WiklundNydalens SK3412798, 501588

O-Idol Utfordrer H16 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL3708427, 203229
Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange3638889, 191177
Eirik Høst FossgardLillomarka OL181321, 3782273
Peter GisholtFossum IF198904, 3777950
Are LodgaardByåsen IL216729
Jonas MyhreKristiansand OK3621232, 186097
Skjalg NysæterSkien OK3586088, 413048
Andreas RambergØstmarka OK207518
Stian RykkjeStord Orientering207688
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL213681
Emil StørmerFossum IF3154374, 214741
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL186896, 3526019
Sølve WathneSandnes IL (Rogaland)184085, 184085

O-Idol Utfordrer D16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tonje Rognerud BøeFossum IF160452, 3662855
Sofie HallemVerdal OK203553, 3795804
Malin HaugeHisøy OK212879
Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL212321
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK203471, 3655933
Kathinka RogstadKongsberg OL3599057, 210056
Maria Rørvik HaverLillomarka OL158421

Annonser

IOF Eventor