Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Kretsløp Vigreskogen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Kretsløp Vigreskogen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: lørdag 2 april 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 148 påmeldte deltakere.

Byåsen IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Erik Åstebøl-StoraasByåsen ILH 17-B400809
Kristin Åstebøl-StoraasByåsen ILD 17-208924

Egersund OK (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tormod AaslidEgersund OKH 70-204742
Anita Glenne KallhovdEgersund OKD 17-197977
Jan HetlandEgersund OKH 60-208645
Jørgen HetlandEgersund OKH 17-96378
Inger Tone NygårdEgersund OKD 50-184113
Arild OpstadEgersund OKH 17-N80751
Inger Skretting OpstadEgersund OKD 60-217120
TorSverre E. SkåraEgersund OKH 50-94943

Ganddal IL (42)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal ILD 15-16187124
Markus Andreas BreivoldGanddal ILH 13-14121613
Norah BreivoldGanddal ILD -10211689
Pernille BreivoldGanddal ILN-åpen213049
Tor BrekkenGanddal ILH 50-197768
Erlend BremnesGanddal ILH 11-12213047
Anne Marie GauselGanddal ILD 17-158088
Bjarne GimreGanddal ILH 60-165888
Kristian Frafjord HaarrGanddal ILH 17-165754
Paul Terje HaarrGanddal ILH 50-206899
Per Olav HaarrGanddal ILH 50-402531
Per Ingar HadlandGanddal ILH 50-483738
Ane Klepsvik VinsjansenGanddal ILD 17-146952
Silje KristensenGanddal ILD 11-12212952
Svein-Erik KvameGanddal ILH 50-60735
Ingrid LamarkGanddal ILD 13-14174736
Trond LamarkGanddal ILH 17-184425
Vibeke LamarkGanddal ILD 17-174809
Øyvind LamarkGanddal ILH 11-12195846
Thomas Barvik MælandGanddal ILH 13-14211775
Aslaug NetelandGanddal ILC-Åpen137202
Jan Henrik NeuenkirchenGanddal ILH 17-B185984
Ove OalandGanddal ILH 50-160920
Hilde OhrGanddal ILD 11-12213113
Fredrik OmdalGanddal ILH 17-185866
Otte OmdalGanddal ILH 50-185860
Tobias RøddeGanddal ILH 13-14197866
Jonas Årvik SandalGanddal ILH 11-12211823
Per Frode SandalGanddal ILH 50-206297
Alexander SandveGanddal ILN-åpen197867
Natalie SandveGanddal ILN-åpen213010
Kristin SkadsemGanddal ILD 50-193010
Knut SkjævelandGanddal ILH 70-197988
Morten Bjerga SundliGanddal ILH 17-188954
Silje Bjerga SundliGanddal ILD 17-B197732
Kjell SvihusGanddal ILH 60-160984
Anna TaksdalGanddal ILD 11-12188955
Aud Hognestad TaksdalGanddal ILD 17-174788
Oddvar TaksdalGanddal ILH 17-197727
Ole Kristian TaksdalGanddal ILH 13-14188960
Andreas Nybak UrdalGanddal ILH 13-14188800
Alf Johan Walgermo LimaGanddal ILH 17-184260

Haugesund IL Orientering (15)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Johannes DjupeslandHaugesund IL OrienteringH 17-172270
Eivind EngløkkHaugesund IL OrienteringH 13-14149100
Hanna Eline EngløkkHaugesund IL OrienteringN-åpen212912
Magnus EngløkkHaugesund IL OrienteringH 13-14151433
Randi EngløkkHaugesund IL OrienteringD 17-188456
Aleksander JørgensenHaugesund IL OrienteringH 13-14216720
Helge JørgensenHaugesund IL OrienteringH 17-B192235
Sebastian JørgensenHaugesund IL OrienteringN-åpen
Tiril OlaussenHaugesund IL OrienteringD 15-16B
Anita SælevikHaugesund IL OrienteringD 17-205621
Grethe Paulsen VieHaugesund IL OrienteringD 17-181948
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL OrienteringD 17-197968
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL OrienteringH 15-16197847
Kristina VollHaugesund IL OrienteringD 17-193888
Vegard Wiig NystadHaugesund IL OrienteringC-Åpen212826

Sandefjord OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kari ChristiansenSandefjord OKD 50-67793
Oskar KaaløySandefjord OKH 50-174874

Sandnes IL (Rogaland) (22)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)H 50-96736
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)H 17-195729
Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)H 50-183832
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)H 17-159317
Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)H 50-221218
Bjørg Line FurlandSandnes IL (Rogaland)D 17-204356
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)H 17-67818
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)D 17-181468
Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)D 15-16200631
Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)D 50-61802
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)H 50-211230
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)D 17-196743
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)H 11-12181492
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)D 11-12181460
Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)H 17-210151
Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)H 70-189011
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)H 50-174023
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)N-åpen212332
Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)H -10212148
Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)H 50-67813
Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)D 17-B67821
Marie WathneSandnes IL (Rogaland)D 13-14165535

Stavanger Orienteringsklubb (44)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger OrienteringsklubbH 60-186085
Jan-Rune Larsen BassoStavanger OrienteringsklubbH 17-195795
Lars Nicolay Nygård BassoStavanger OrienteringsklubbN-åpen213234
Pål BårdsenStavanger OrienteringsklubbH 17-169769
Elin Helene DymbeStavanger OrienteringsklubbD 13-14211921
Øyvind EgeskogStavanger OrienteringsklubbH 70-181616
Svein EliassenStavanger OrienteringsklubbH 60-184558
Arne Kristian EspedalStavanger OrienteringsklubbH 60-169765
Hans Christian Granly FalkenbergStavanger OrienteringsklubbC-Åpen165135
Toril FalkenbergStavanger OrienteringsklubbD 17-79070
Anne GarsrudStavanger OrienteringsklubbD 60-98302
Haldis GlendrangeStavanger OrienteringsklubbD 70-170304
Svein GlendrangeStavanger OrienteringsklubbH 70-172002
Espen KarlsenStavanger OrienteringsklubbH 17-197802
Tore KarlsenStavanger OrienteringsklubbH 50-159620
Rune KarstensenStavanger OrienteringsklubbH 50-195822
Ivar Johan LarsenStavanger OrienteringsklubbH 50-184538
Møyfrid LarsenStavanger OrienteringsklubbD 50-184327
Brit Vivian MelingStavanger OrienteringsklubbD 17-B184155
May MelingStavanger OrienteringsklubbD 50-62839
Espen Fyhn NilsenStavanger OrienteringsklubbH 17-204102
Jørgen NilsenStavanger OrienteringsklubbH 17-173470
Tone Cecilie NystrømStavanger OrienteringsklubbD 17-195678
Turid NystrømStavanger OrienteringsklubbD 70-157189
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger OrienteringsklubbH 11-12195833
Berit Ebbell OlsenStavanger OrienteringsklubbD 70-153926
Sara Nystrøm OlsenStavanger OrienteringsklubbD 13-14195677
Stein Arne OlsenStavanger OrienteringsklubbH 50-195873
Paul Andreas PaulsenStavanger OrienteringsklubbH 60-98003
Ingunn kanne RisaStavanger OrienteringsklubbD 50-412938
Øyvind RummelhoffStavanger OrienteringsklubbH 50-195818
Gunnar SakseidStavanger OrienteringsklubbH 60-192464
Jone SæbbøStavanger OrienteringsklubbH 17-172254
Peter SæbbøStavanger OrienteringsklubbN-åpen172256
Vilde Margrethe SæbbøStavanger OrienteringsklubbD 13-14172001
Wenche Margrethe SæbbøStavanger OrienteringsklubbD 17-172000
Gry Vikhamar ThengsStavanger OrienteringsklubbD 70-153828
Sverre VarebergStavanger OrienteringsklubbH 70-401040
Daniel Halleraker VihovdeStavanger OrienteringsklubbC-Åpen171899
Svend VihovdeStavanger OrienteringsklubbH 17-B183956
Kjetil WirakStavanger OrienteringsklubbH 50-172128
Elisabeth Christie ØrkeStavanger OrienteringsklubbD 50-153826
Johan Christie ØrkeStavanger OrienteringsklubbH 15-16211766
Finn-Morten ÅrstadStavanger OrienteringsklubbH 60-207888

Stord Orientering (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjarthe WesterheimStord OrienteringH 17-184533
Jørgen WesterheimStord OrienteringH 13-14197834
Kenneth WesterheimStord OrienteringH 17-197944

Søgne og Songdalen OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jan VærpSøgne og Songdalen OKH 70-216807

Vikebygd IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Einar MartinsenVikebygd ILH 50-89734

Ålgård Orientering (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kristina KleppaÅlgård OrienteringD -10188816
Samuel KleppaÅlgård OrienteringH 13-14189160
Frode Halvor LundÅlgård OrienteringH 17-B170503
Therese Alisa LundÅlgård OrienteringN-åpen127151
Veronica Sunisa LundÅlgård OrienteringN-åpen188703
Magne MælandÅlgård OrienteringC-Åpen172094
Sigurd R. OftedalÅlgård OrienteringH 17-205576
Jan-Einar ØvremoÅlgård OrienteringH 50-60598

Annonser

IOF Eventor