Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NM-natt

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: NM-natt
Arrangørorganisasjoner: Ganddal IL / Sandnes IL (Rogaland) / Stavanger Orienteringsklubb / Ålgård Orientering
Dato: fredag 23 september 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 266 påmeldte deltakere.

D 17-18 E (56)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Johanne AadlandSamnanger IL412504
Ingvil AhlsandNydalens SK3521028, 188972
Ellen Marie AriansenLillomarka OL213388, 3709136
Karoline AuneHalden SK194816, 3708542
Ida AurebekkKristiansand OK62682, 62682
Åse BerganNydalens SK204666, 3612249
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF197990, 3624384
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss190570
Synne Malene BrækkeHalden SK3668639, 212135
Andrea DrangsholtKristiansand OK3621232, 189113
Ane DyrkornEiker OL180221, 3684875
Thea DyrkornEiker OL181872, 3681244
Ragnhild EideByåsen IL3800026, 199600
Anne EikenKongsberg OL3599107, 190660
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb500002, 3698677
Ingvild C. FleisjeLillomarka OL3674363, 183300
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)145700
Ane Holm GrønengLillehammer OK3646379, 191310
Idunn HaavengenKongsberg OL3607629, 167389
Ella Arentz HagenSandefjord OK206254
Silje HaugeHisøy OK193045
Maiken Økern HågårdKonnerud IL203655, 3620671
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK500116, 3640158
Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering3293727, 170486
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK199374, 3786902
Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK3623527, 208746
Anine LomeHamar OK195757, 3560125
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)181468, 181468
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK224532
Marit Melby JacobsenLardal OL195885, 3481462
Vera MelkildFreidig3781788, 180322
Aurora MoholthKongsberg OL3707833, 229426
Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering3611837, 91574
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett195923
Tonje Aasheim NymarkAskøy OL192318, 3690344
Julie NærestadVegårshei IL3668902, 180242
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK196849, 3598398
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)196743, 3664208
Pernille OpheimFreidig142526, 3297686
Maria PrestbøenSandefjord OK186139
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL170781
Malin SandstadFreidig3793395, 159550
Oda J SikkelandTyrving IL501590, 3577988
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering187187, 3772126
Synne StrandAsker Skiklubb3739596, 215533
Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)224622, 224622
Maria Ulseth SylteFreidig3785326, 211561
Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering3780897, 189019
Nora TorgersenHalden SK3681129, 204761
Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett183994
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering197968
Kristina VollHaugesund IL Orientering193888
Emilie WestinPorsgrunn OL203458, 3671922
Heidi Therese WiestVang OL3574712, 173253
Margrethe WisløffAsker Skiklubb3400611, 500313
Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb500266

D 19-20 E (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anine AhlsandNydalens SK127102, 3249687
Emma ArnesenByåsen IL3662723, 195919
Ingeborg EideByåsen IL3801479, 199727
Gina GranstedtHalden SK193887, 3615465
Ragnhild HjermstadFossum IF157480, 3389483
Julie HjortlandLarvik OK3656196, 187327
Marte Hoff HagenNTNUI222695, 3588902
Åshild KolstadFreidig3619947, 182129
Ingrid LundanesEmblem IL154845, 3594934
Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)207629
Siri MoholthKongsberg OL180239, 3656477
Ingunn Moss RognsvågVaregg Fleridrett194708
Dorte NarumHamar OK181462, 3597614
Marie OlaussenFredrikstad SK3598117, 196727
Helene OmdalSandnes IL (Rogaland)195483, 3665874
Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering215020, 3778727
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL161304, 3501137
Martine TopstadLarvik OK3644879, 180812
Åsne Skram TrømborgKongsberg OL180127, 3709573
Ingunn Egeberg VáriNTNUI3586823, 501086
Evine Westli AndersenLøten o-lag501130, 3487378

D 21-E (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne AndersenKristiansand OK3666849, 170604
Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK413179
Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK3620341, 158223
Ida Marie Næss BjørgulHalden SK3594785, 500306
Lone BrochmannBækkelagets SK208706, 3617727
Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK500047, 3624772
Marthe GløersenBækkelagets SK3781937, 184264
Ingrid GulbrandsenNTNUI193890, 3588266
Kine GulliksenBækkelagets SK3623980, 159016
Jorunn HadlandEgersund OK173321
Maren Jansson HaverstadNTNUI3255163, 200005
Lene Godager KaasBækkelagets SK152391, 3778750
Karen Oline KolstadFreidig212749, 3598497
Marjo LiikanenGanddal IL199632
Fredrikke Nohr MothNTNUI3673340, 222114
Marte NarumNydalens SK3577046, 200006
Anne M Hausken NordbergNydalens SK3781416, 500293
Hanna Fiskum NordbrødenHalden SK184267, 3597739
Audhild Bakken RognstadNTNUI181664, 3676889
Gøril Rønning SundFrol IL3624780, 160867
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL206562, 3230364
Malin SørensenNydalens SK204574
Christiane TrösseVaregg Fleridrett220066
Marta UlvensøenNTNUI3676871, 196843
Emilie Westli AndersenLøten o-lag3593050, 114842
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering181542, 3618147
Kristin Åstebøl-StoraasByåsen IL3610920, 208924

H 17-18E (65)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen BaklidKonnerud IL201651, 3596343
Simen BallangrudRaufoss IL Orientering222149, 3693603
Jens Didrik BergLarvik OK183814
August Asheim BirkelandHalden SK3574563, 158423
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF197879, 3625274
Eirik Langedal BreivikNydalens SK3498441, 227567
Erlend BrendstuenHalden SK195770
Alex CarcasHalden SK199475
Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn3782323, 194880
Sebastian DalandKristiansand OK181677, 3624137
Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering172270
Ole Martin EdstrømOppsal Orientering181663, 3662293
Håvard Sandstad EidsmoFreidig186037, 3634599
Einar EkelandOddersjaa SSK200717, 3575644
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering209873, 3398658
Hallvard Arntzen FossSandefjord OK186941, 3441508
Kasper FosserHeming Orientering195708, 3662384
Sturla FrydenlundSturla, IF3383676, 209840
Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn3672177, 184263
Olav Milian Schmitt GranHalden SK220800, 3624459
Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb3385135, 201382
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb500003, 3785482
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK3498821, 501163
Ole Wanvik HaugenFreidig165123, 3323680
Anders HaugskottOL Trollelg217107, 3730041
Martin Borge HeirFossum IF3393634, 174826
Mathias HermstadFreidig159540
Erling HjermstadFossum IF190677, 3779964
Øyvind HjermstadFossum IF221133, 3389533
Tarjei HoloFossum IF203231, 3388733
Sindre R HoltHedrum OL203283
Axel HoveidAsker Skiklubb3734308, 207564
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK3572088, 186841
Elias JonssonNydalens SK3561495, 203274
Styrk Hundseid KamsvågFossum IF199496, 3401817
Even-Johan KaspersenMo OK3553773, 182130
Håkon KornmoPorsgrunn OL222572
Tobias KristensenLarvik OK216933, 3597416
Lukas LilandNydalens SK3572799, 202201
Håkon LundKongsberg OL3396256, 500550
Sam LunøeNydalens SK177010, 3488467
Oscar LyngenFrol IL222709, 3584232
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK195884, 3601671
Bjørnar LøvliAsker Skiklubb3638103, 500286
Trygve Kristoffer LøvliHalden SK191070, 3578127
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK3693843, 197869
Einar MelsomFossum IF183652, 3499365
Kjetil MølnvikFreidig211357, 3645074
Sverre NarumOL Vallset/Stange3796547, 206442
Joar OldernesLillomarka OL3568987, 201894
Adrian OpheimFreidig203662, 3223336
Marius PyttenKristiansand OK197877, 3624624
Sander H. RogndokkenNydalens SK3476496, 195911
Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering207012, 3781606
Martin Andresen SkotteFossum IF3564838, 221013
Lars SolliMo OK182025, 3441482
Per Ivar StoklandGanddal IL197767
Oskar Spets StorhovFreidig215145, 3574282
Tord StrandKongsberg OL3712049, 183842
Jostein TandbergNydalens SK226298, 3695624
Lavran ThorstensenOppsal Orientering500581, 3571817
Mathias VindalFreidig3590288, 203527
Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb3545159, 181256
Jørgen WulfsbergNydalens SK3561404, 180903
Alexander Skaug YtterbølHalden SK3386745, 207830

H 19-20E (33)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes Bakke AashamarKristiansand OK174100, 3594454
Knut AasheimHalden SK3620705, 194508
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering226304, 3398070
Håkon Raadal BjørloHalden SK3608270, 182103
Dag BlandkjennKristiansand OK3608809, 197997
Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI194879, 3443496
Henrik EijsinkNydalens SK177948, 3603875
Karl FremstadHalden SK3598547, 211281
Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg176026, 3507001
Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn3444122, 174869
Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)200550
Audun HeimdalKonnerud IL183721, 3719333
Matias Hodne HanischKristiansand OK3626967, 158637
Steinar KollerudLillomarka OL3598885, 174825
Anders Bjørningstad KristoffersenLarvik OK181967
Olai Stensland LillevoldFossum IF3588829, 196772
Sigurd MelsomFossum IF202990, 3497856
Johan Otto MunkebyFrol IL3299195, 195938
Elias Thorsdal MølnvikFossum IF211647, 3655750
Erlend Nilsen SandnesEmblem IL3598141, 227726
Kristian Nilsen SandnesEmblem IL3598679, 188845
Peter NordbrødenHalden SK3671427, 184944
Ivar Aukrust OsmoenNTNUI3620804, 199444
Olav Andreas RemmenOL Trollelg191301, 3617628
Ludvig RødnesOppsal Orientering3621075, 183908
Andreas Eide SkjævelandStavanger Orienteringsklubb3598208, 114931
Stian SundsvikFrol IL180793, 3691508
Amund Garsrud TvedtStavanger Orienteringsklubb217083
Henrik UpsalNTNUI3625027, 184471
Håvard WedegeKristiansand OK3661774, 206479
Vegard Jarvis WestergårdHalden SK204644, 3589272
Are WigaardOppsal Orientering3626850, 214979
Øyvind WiggenByåsen IL500061, 3560604

H 21-E (64)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Arne AadlandSamnanger IL188882
Emil AhlbäckFossum IF3781127, 500294
Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb501406
Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK184348
Jon Aukrust OsmoenNTNUI3597937, 500301
Jonas Madslien BakkenNTNUI3172103, 181989
Mathias BenjaminsenLillomarka OL186884
Isak BergsetNTNUI225930, 3599297
Kjetil BjørloHalden SK3694023, 187303
Stein BlomsethLillomarka OL195953
Bojan BlumensteinNydalens SK3616307, 193877
Sindre Østgulen DeiszNTNUI3623501, 186224
John Arvid DjupeslandHaugesund IL Orientering222580
Tom Eirik EikangerIL Gular211413
Bjørn EkebergTyrving IL3598083, 500261
Klaus Klausen EspedalNTNUI3621158, 120599
Espen Nordbrøden FiskumHalden SK187227, 3598331
Gaute FriestadKristiansand OK3608957, 184414
Ståle GjelstenKristiansand OK184459, 3598075
Markus GladNydalens SK3365616, 220766
Thomas HadlandEgersund OK209916
Håvard HagaNydalens SK196740, 3782182
Markus HolterHalden SK222454, 3597333
Eirik Kamstrup HovindHalden SK3776093, 200010
Jo Forseth IndgaardFrol IL180924, 3624012
Magne JutulstadNTNUI3227857, 221404
Carl Godager KaasBækkelagets SK500299, 3780640
Thore KornmoPorsgrunn OL222121
Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orientering208728
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering500520
Olav LundanesHalden SK3780517, 500297
Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett181016
Hans Petter MathisenFredrikstad SK180916, 3597986
Thor MellaOppsal Orientering187259
Borger MelsomFossum IF3701208, 199998
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett224634
Anders NordbergNydalens SK181232, 3352697
Mats NordbrødenHalden SK184943
Sturle NordeideGneist, IL211077
Rune NygaardIL Gular207699
Tore NymarkAskøy OL3597432, 192524
Anders Felde OlaussenHalden SK182081, 3599248
Nicholas OskarssonLillomarka OL3591153, 200090
Andreas G. PoldenGneist, IL3494812, 204632
Tim RobertsonFossum IF3150687, 219292
Sverre Turter SandvoldNTNUI182072, 3120912
Jakob Kalvig SkoganNTNUI219293, 3159134
Yngve SkogstadFrol IL180124
Matthew SpeakeLillomarka OL3618659, 204099
Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL500298, 3781291
Magnus SvingheimRaumar Orientering170810, 3779261
Andreas SølbergOL Trollelg3641958, 216649
Øystein SørensenNydalens SK172405
Rasmus Rørholt TheisenNTNUI3597531, 205770
Anders TiltnesTyrving IL159512
Øystein Garsrud TvedtÅs-NMBU Orientering181696
Anders VisterNydalens SK3597804, 209926
Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL3687704, 184260
Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett154250, 3777596
Morten Jarvis WestergårdHalden SK3588761, 204669
Bjarthe WesterheimStord Orientering184533
Kenneth WesterheimStord Orientering197944
Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK3777877, 500305
Erik Åstebøl-StoraasByåsen IL208108, 3621703

Annonser

IOF Eventor