Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sommerløpene i Nord-Østerdal - Løp 1 - Sprint i Røros sentrum

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sommerløpene i Nord-Østerdal - Løp 1 - Sprint i Røros sentrum
Arrangørorganisasjon: Røros IL
Dato: torsdag 30 juni 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 310 påmeldte deltakere.

N-åpen (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma Margrethe FinstadSentrum OK
Maren Julie FinstadSentrum OK167071
Erlend GrønliFreidig225465
Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL77057
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK217673
Elin MøllerRøros IL225426
Carina Marie NarvesenOs IL211718
Helene ScheeleNydalens SK211807
Astrid SchjølbergRøros IL78751
Amund Hagberg SolumRond OL71205
Martin Sæther LevinFreidig230097
Markus TørumSelbu OK223718

D -10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK186839
Synne Kvittum NytrøenTynset IF224126
Aurora OldertrøenTynset IF72029
Ida Joanne OldertrøenTynset IF206515
Tina UglemsmoSelbu OK223674

D 11-12 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren HenriksenHalden SK190259
Ida HøsøienTynset IF191217
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Anna Aurora NolteFreidig224051
Marie ScheeleNydalens SK213757
Marte Sofie SkroveRingerike OL190679
Mathea Spets StorhovFreidig182074
Anna TaksdalGanddal IL188955
Andrea sæther VerdeniusVingelen IL189067

D 13-14 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari EidsmoFreidig142824
Mari Grøtli SvergjaKvikne IL213330
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK179863
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670
Oda ScheeleNydalens SK224243
Inga SkjevdalRøros IL78757
Vilde Lereim StorliFreidig179918
Ingeborg A SæternesByåsen IL192541

D 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK191250

D 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jorun BækkenOs IL181814
Hanne Grøtli SvergjaKvikne IL157013
Lene Berg HanssenByåsen IL145211
Rønnaug Hansæl-NergaardKvikne IL206172
Lisa JenssenHalden SK184540
Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF71311
Solveig SæternesByåsen IL189054

D 17-18 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline AuneHalden SK194816
Hedda Raadal BjørloHalden SK182000
Ella Arentz HagenSandefjord OK206254
Maiken Økern HågårdKonnerud IL203655
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK199374
Vera MelkildFreidig180322
Hilde Moan BjørsholKvikne IL187237
Gina NygårdTynset IF223642
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK196849
Pernille OpheimFreidig142526
Emma Eithun PaulsenLillomarka OL178188
Maria PrestbøenSandefjord OK186139
Sandra B. RobertsenOL Tønsberg og omegn205587
Guri SandvoldTynset IF228435
Andrine VikenByåsen IL181017
Emilie WestinPorsgrunn OL203458

D 19-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lovise FremstadLarvik OK201594

D 21- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari jensen AasÅs-NMBU Orientering203459
Ingrid BergeNTNUI154050
Gunhild Rogne HallandNTNUI206010
Bodil HelgerudHalden SK158822
Lone Malmgren MolstadGjø-Vard OL226193
Sunniva Nergaard BergStokke IL178225
Sabine RothaugHalden SK222533
Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoOL Trollelg176222
Mari TaraldrudSentrum OK39593
Goro Tillerås UrsetÅs-NMBU Orientering83273
Ingrid UrsethVingelen IL98068

D 40- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mai Iren AlmåsIL Leik205505
Tone AlmåsIL Leik157006
Mari Angell-PetersenFreidig69051
Sissel BolstadTynset IF227620
Marit B. EithunNittedal OL192163
Elin GravningenStokke IL203626
Anne Mette GrøtliNord-Østerdal OK184561
Kristin Stubban HygenØstmarka OK209892
Birgit Økern JensenKonnerud IL203656
Valborg MadslienLillehammer OK182160
Sigrid MelkildFreidig211655
Anne Meli NarjordOs IL199436
Mette Resell NolteFreidig188746
Britt Vangen SandvoldTynset IF228427
Kjersti Hagberg SolumRond OL71991
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788
Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF180879

D 50- (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tone BakkenLillomarka OL413285
Berit BergeTyrving IL200025
Anita BodinGällstadbygdens SOK
Karin BredalslienIL Nansen412933
Berit DanielsenTyrving IL220726
Ragnhild DåsnesOs IL83196
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb224573
Lena ErikssonElfsborg SOK
Karin GalaaenSelbu OK223787
Hilde Sofie HansenMo OK184159
Rine HanssenByåsen IL208919
Hilde HaugskottOL Trollelg188794
Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF71309
Katrine KalvigBodø og Omegn IF Orientering206482
Marleen KortStor-Elvdal SK212798
Nina-Beate LiabakkByåsen IL199602
Liv MeliIL Nansen78516
Dagrun MelkildHeming Orientering197758
Bente Bolstad NergårdRena IL96629
Marit Eggen NyaasTynset IF206907
Anne Moian NydalAsker Skiklubb68591
Kari OsmoenOs IL181473
Grete Berge OwrenFreidig176244
Ingrid RavnanOL Toten-Troll76105
Turid RøsandNidarøst OK501138
Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK2080003
Siri Scherdin SætraAsker Skiklubb94083
Marit VinjeOppsal Orientering176049

D 60- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gerd BjørsethKrokstadøra IL128550
Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange145892
Sunniva Johaug RyenOs IL154259
Inger NergaardStokke IL198006
Inger Lise PettersenKorgen IL192093
Eldbjørg RyenTynset IF
Berit RøsteRingsaker OK153306
Inger Johanne SimensenOs IL62149
Reidun Fallan SmaavikFreidig203585
Gro SolnørdalRudsbygd IL191273

D 70- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OL197978
Katharina Mo BergeFreidig181516
Randi Aas FjæstadHamar OK211310
Tea ForbergRond OL69017
Aase Tove GoldenMåren OK214963
Marit Økern JensenBærums Skiklub86371
Torid KvaalFreidig401037
Sigrid MeliOs IL165398
Odbjørg NordengRudsbygd IL191275
Grete UrsetVingelen IL216897
Inger E. VamnesHamar OK97449
Solveig VingelenVingelen IL92146
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

H -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK191249
Sivert Sæther LevinFreidig224366

H 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simon DirfeldtOs IL212872
Emil GrønliFreidig211762
Andreas KorstadStjørdals-Blink Orientering165318
Lukas KortStor-Elvdal SK186880
Vegard Lereim StorliFreidig212820
Anders TørumSelbu OK223786

H 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK191251

H 13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen GravningenStokke IL177257
Jakob HøsøienTynset IF227619
Mathias Enebak IversenFreidig228080
Mats LindaasElverum OK209963
Vetle Meli NarjordOs IL211828
Håkon SæternesByåsen IL147482
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Lars Erik UglemsmoSelbu OK223630
Hans UrsetIL BUL-Tromsø501098

H 13-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas HylenKvikne IL213807
Gaute LindaasElverum OK179351
Markus NarvesenOs IL213692

H 15-16 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Ranheim BrynestadRingsaker OK191208
Mats EidsmoFreidig179813
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482
Asgeir EspelandTynset IF203667
Even GravningenStokke IL203625
Jonas GrønliFreidig215144
Vegard KittilsenFreidig153660
Even LindaasVang OL202094
Gaute Kvittum NytrøenTynset IF187109
Simen Spets StorhovFreidig203586
Isak A SæternesByåsen IL147060

H 17-18 (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius AurebekkKristiansand OK208690
Jens Didrik BergLarvik OK183814
August Asheim BirkelandHalden SK205538
Erlend BrendstuenHalden SK195770
Sigurd Ranheim BrynestadRingsaker OK206287
Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn194880
Hallvard Arntzen FossSandefjord OK186941
Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn184263
Olav Milian Schmitt GranHalden SK220800
Niels Christian HellerudHalden SK206905
Sindre R HoltHedrum OL203283
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK186841
Håkon KornmoPorsgrunn OL222572
Thomas KortNord-Østerdal OK186878
Tobias KristensenLarvik OK216933
Oscar LyngenFrol IL222709
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK195884
Trygve Kristoffer LøvliHalden SK191070
Kjetil MølnvikFreidig211357
Simon NysæterSkien OK184474
Erlend Kvittum NytrøenTynset IF187108
Adrian OpheimFreidig203662
Kristian PyttenKristiansand OK221206
Marius PyttenKristiansand OK197877
Sigurd Svaland AasKristiansand OK203290
Håkon Østraat SævareidHalden SK180501
Alexander Skaug YtterbølHalden SK207830

H 19-20 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering226304
Håkon Raadal BjørloHalden SK182103
Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI194879
Karl FremstadHalden SK211281
Herman Aarstrand KirsteSkien OK184352
Rein Helle MårdalenFreidig208822
Peter NordbrødenHalden SK184944
Ivar Aukrust OsmoenNord-Østerdal OK199444
Øyvind WiggenByåsen IL500061

H 21- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Aukrust OsmoenNTNUI500301
Øivind AunøienOK Fjell187236
Håkon Nergaard BergStokke IL203615
Karl-Johan BjörkmanIFK Mora OK
Torbjørn DalløkkenIL GeoForm216873
Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK203604
Sindre Engzelius GylverNTNUI211131
Sindre JohannessenFreidig181960
Ola KeiseråsIL Leik160506
Jonas NergårdRena IL96635
Per Melander OftenNTNUI194465
Dag Steinar RagvinBø OL157187
Jakob Kalvig SkoganNTNUI219293
Matthew SpeakeLillomarka OL204099

H 40- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Olav AndersenHalden SK71067
Tomas EidsmoFreidig173137
Vegard GrønliFreidig69067
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Jan HageIL Leik187018
Arild HeggesetFreidig410900
Hans Olav HygenØstmarka OK186840
Torger HøsøienTynset IF191248
Håvard HågårdKonnerud IL187048
Pål KittilsenFreidig206040
Gerard KortStor-Elvdal SK171912
Leif Arne NytrøenTynset IF204550
Rune ScheeleNydalens SK207658
Jon Arne SkroveVerdal OK98554
Kai SolumRond OL68603
Hans Helmer SæternesByåsen IL141935
Snorre SæternesByåsen IL192475
Oddvar TaksdalGanddal IL197727

H 50- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Herman BakkeLøten o-lag202141
Olav BakkenLillomarka OL68167
Edvard DahlOL Vallset/Stange111565
Lars FremstadLarvik OK500246
Geir Arne LodgaardByåsen IL500509
Rune MoianAsker Skiklubb228406
Jørgen NergårdRena IL96630
Roar NydalAsker Skiklubb68589
Rolf Helge RøsandNidarøst OK402231
Jens Even StorhovFreidig182078
Hans-Ingar SætraAsker Skiklubb83150
Onno VerberneOL Toten-Troll207674
Øystein WiggenByåsen IL500161
Harald ØstbyeElverum OK221167

H 60- (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Arild BjarkøNord-Østerdal OK142673
Avle Christen BjørnHamar OK189087
Gunnar BrattliMo OK186195
Jan Gaute BuvikKorgen IL174547
Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering91263
Per Kristian EkebergTyrving IL211555
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Knut FjæstadHamar OK201818
Sture GrytheimElfsborg SOK
Knut Erik GulbrandsenFana IL186163
Øyvind GylverAsker Skiklubb195801
Per Hermann KrøgerMåren OK226133
Terje MalmHamar OK206901
Kjell MaroniByåsen IL221188
Kjell Magne NordviGrue IL89086
Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar82155
Asmund PedersenAlvdal IL187243
Ottar RyenOs IL154258
John Birger SkansenRudsbygd IL191276
Knut SkjesetVang OL185959
Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering411308
Torgeir StrandhagenRøyken OL483010
Tor TrøanHadeland OL96183
Nils Olav VennevikFreidig497403
Rolf WærnesOrkanger IF91660

H 70- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering226157
Kurt BodinGällstadbygdens SOK
Oddvar ErlienVingelen IL192269
Roar ForbordMalvik IL208600
Stig Arild HaugskottOL Trollelg188762
Olav HøiåsVang OL188709
Johan Arnt JohansenNord-Østerdal OK173406
Per (Jakob) KjusRøyken OL411054
Jakob KløverødPorsgrunn OL172076
Reidar MyliusÅlen IL174345
Helge RevhaugRingerike OL214964
Tore StubbeNord-Østerdal OK71709
Gunnar ØsterbøFreidig181218
Magnar ØvreåsBotne SK186281
Øistein ÅsmulOL Trollelg80763

H 80- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mads BergNord-Østerdal OK165400
Hans LarsenRaumar Orientering487955
Gunnar SmistadOL Trollelg217051
Ivar VamnesHamar OK137279

Direkte A (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge BrynestadRingsaker OK155126
Elisabeth EspelandTynset IF216748
Tor Sverre GravningenStokke IL176967
Heidi JohansenSelbu OK172207
Tore LindaasElverum OK220882
Mathias LinløkkenØstmarka OK208390
Terje LinløkkenØstmarka OK210922
Jo Sindre MoenOK Fjell154413
Aase RanheimRingsaker OK191209
Elisabeth StørsethSelbu OK157209
Kjetil ThoresenTynset IF
Sondre ØstbyeElverum OK221316

Annonser

IOF Eventor