Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Midt Norsk Mesterskap sprint

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Midt Norsk Mesterskap sprint
Arrangørorganisasjoner: IL Nansen / Os IL
Dato: fredag 26 august 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 520 påmeldte deltakere.

N-åpen (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Idun AaenStjørdals-Blink Orientering224961
Vilde Bruvold-HafstadVerdal OK129472
Maren BrynhildsvollOs IL212779
Emma DrønnesundEmblem IL212338
Sivert FolgerøFreidig203579
Emilie Nubdal FrøsethVerdal OK212545
Martine Nubdal FrøsethVerdal OK151454
Erlend GrønliFreidig225465
Helene Heggheim JensenEmblem IL212568
Anna Emilie LonaWing OK223821
Mads Stensland MelbyeVerdal OK228433
Mia Stensland MelbyeVerdal OK500517
Nikoline MunkebyFrol IL195690
Anja Susanna MyreOs IL213046
Ola Isak MyreOs IL199276
Karita MøllerSteinkjer OK212244
Carina Marie NarvesenOs IL211718
Mina RamloOs IL171910
Nora Rossvold OtterleiByåsen IL212153
Amund RyenOs IL92096
Svanhild RyenOs IL212028
Astrid SchjølbergRøros IL78751
Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK150791
Elias StålemOs IL213076
Ole Ulseth SylteFreidig206049
Hedda SæbøNidarøst OK203647
Martin Sæther LevinFreidig230097
Noah TryggestadEmblem IL212475
Maria sæther VerdeniusVingelen IL192237

D -10 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Synne Kvittum NytrøenTynset IF224126
Aurora OldertrøenTynset IF72029
Ida Joanne OldertrøenTynset IF206515
Ine Bohnhorst TegdanFreidig225393
Lisa Sæther VerdeniusVingelen IL186861
Ingrid Wollan BenumByåsen IL197851
Marie Wollan BenumByåsen IL197940

D 11-12 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathea Baglo BjørkengVerdal OK213119
Julie DrønnesundEmblem IL212435
Aasne Sofie EllevoldOdal OL - Orientering217760
Ida HøsøienTynset IF191217
Ingvild Torgersen JakobsenMolde og Omegn IF72347
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Solveig Louise NissenFreidig211745
Guro SchjølbergTynset IF166982
Mathea Spets StorhovFreidig182074
Andrea sæther VerdeniusVingelen IL189067
Maria Strømdal WikFreidig213142

D 11-12N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK212955
Sigrid HaugskottOL Trollelg216833
Inger SiksjøOs IL213011

D 13-14 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild Reinaas BjørsholFrol IL213477
Mari EidsmoFreidig142824
Mari Grøtli SvergjaKvikne IL213330
Frida HaugskottOL Trollelg216794
Mabel Ovedie Herskedal AmundsenFreidig224737
Iselina Myhr ImslandFrol IL195735
Ane Malene KolstadFreidig180130
Kristin LundanesEmblem IL212200
Trude MarkhusVerdal OK181876
June MunkebyFrol IL171472
Linnea MunkebyFrol IL195841
Silje Marie NissenFreidig212787
Serine Skogeng ReitenEmblem IL212161
Tale Tannvik SkeiFreidig221189
Vilde Lereim StorliFreidig179918
Maren VikenByåsen IL192325

D 13-16N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Line TryggestadEmblem IL212374
Thea WalsethMalvik IL213633

D 15-16 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jorun BækkenOs IL181814
Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK203266
Mari Kilskar GrevskottFrol IL186921
Sofie HallemVerdal OK203553
Lene Berg HanssenByåsen IL208919
Rønnaug Hansæl-NergaardKvikne IL206172
Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF501105
Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OK223590
Kamilla LomeHamar OK189071
Matilde MunkebyFrol IL227491
Ragne MunkebyFrol IL226175
Dina ReitanFreidig206043
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK207663
Inga SandvoldTynset IF228427
Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK201976
Ane Hagset StavnesliMolde og Omegn IF501776
Mona Ulseth SylteFreidig221145
Anna Vangen LunåsmoTynset IF152307
Ane Marte VatnFrol IL187117

D 17-18 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rikke Gjeitnes DahleMolde og Omegn IF166007
Ragnhild EideByåsen IL199600
Emilie Liabakk EriksenByåsen IL160340
Oda Q FossumFreidig137114
Marte Lien JohnsenByåsen IL221351
Anine LomeHamar OK195757
Vilde Årøen LykkeEmblem IL180102
Vera MelkildFreidig180322
Hilde Moan BjørsholKvikne IL187237
Gina NygårdTynset IF223642
Martha Skogeng ReitenEmblem IL
Guri SandvoldTynset IF228435
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering187187
Maria Ulseth SylteFreidig211561
Line SølbergOL Trollelg160510
Andrine VikenByåsen IL181017

D 19-20 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma ArnesenByåsen IL195919
Kristine AusenNTNUI184487
Ingeborg EideByåsen IL199727
Marte Hoff HagenNTNUI222695
Åshild KolstadFreidig182129
Ingrid LundanesEmblem IL154845
Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)207629
Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering215020

D 21- (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari jensen AasÅs-NMBU Orientering203459
Solveig BlandkjennNTNUI97984
Marianne Opsahl BredesenNTNUI177697
Norunn Kvistad DengerudNTNUI195711
Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK500047
Kristine FjellangerNTNUI500166
Karoline Dahl FosbyNTNUI78037
Aurora FossøyNTNUI62220
Gry GranstedtNTNUI39428
Gunhild Rogne HallandNTNUI206010
Maren Jansson HaverstadNTNUI152432
Maja Fjellstad KnutsenNTNUI216175
Karen Oline KolstadFreidig212749
Line Hovdenak LyngNidarøst OK159524
Ingvild Maalen-JohansenNTNUI62357
Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI199489
Audhild Bakken RognstadNTNUI181664
Mathilde RundhaugFrol IL211476
Hanne SandstadFreidig206030
Kajsa Stina SandstadNTNUI212578
Marit SchmidOL Trollelg66733
Kine Sofie Sandstad SkjesetFrol IL80371
Julie StørmerNTNUI211996
Gøril Rønning SundFrol IL160867
Marta UlvensøenNTNUI196843
Emilie Westli AndersenLøten o-lag114842
Tina Strømdal WikFreidig72148
Camilla ÖhmanNTNUI208461

D 40- (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tone AlmåsIL Leik226140
Katrine AndersenFreidig180021
Mari Angell-PetersenFreidig69051
Kari Solem AuneByåsen IL203785
Anne Kjersti BriskerudGrue IL80425
Gøril EideByåsen IL199490
Gro Sandstad EidsmoFreidig160461
Anne Mette GrøtliNord-Østerdal OK184561
Kristin HaugskottOL Trollelg216726
Monica HægstadStjørdals-Blink Orientering173366
Eirin LodgaardByåsen IL216707
Mona LomeHamar OK190329
Marianne LykkeEmblem IL199658
Margot Bolstad LynumFreidig156936
Mari Ann Landsem MelhusSteinkjer OK204585
Sigrid MelkildFreidig211655
Mari MoseidFreidig152366
Kirsti Næss OlsenOL Trollelg191254
Inger Anne RyenWing OK217044
Britt Vangen SandvoldTynset IF228436
Sigrid Meli SimensenRøros IL86066
Janita SkogengEmblem IL199610
Torunn Spets StorhovFreidig181956
Liv TennesWing OK199281
Kari Tønset GuttvikWing OK223818
Kari UlsethFreidig180719
Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF180879
Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering145621

D 50- (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Turid ArnesenByåsen IL86413
Anne Marit BjergaardNydalens SK214920
Anne-Lise BratsbergWing OK80518
Gunhild BredesenVerdal OK192104
Hilde ForbordMalvik IL72257
Karin GalaaenSelbu OK223787
Hanne-Merete HagsetMolde og Omegn IF501669
Rine HanssenByåsen IL145211
Randi JensenFrol IL187148
Ingrid Lien JohnsenByåsen IL188984
Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF71309
Marleen KortStor-Elvdal SK212798
Gunhild KvistadSteinkjer OK195961
Nina-Beate LiabakkByåsen IL199602
Hege Solhjem MelhuusMelhus IL197929
Mona J. MølnvikFreidig203492
Kjersti NarumOL Vallset/Stange3031
Anne Mette NormannTynset IF80586
Grete Berge OwrenFreidig214816
Helene RustenTynset IF182013
Kjersti RønningHamar OK480289
Marit Hæreid SandstadFrol IL80373
Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK208003
Randi Wold StavrumFrol IL144210
Trine SunnsetMelhus IL211444
Elisabeth SæthreFreidig209988

D 60- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gerd BjørsethKrokstadøra IL128550
Magnhild ForsethFrol IL198803
Anne FuruholtOL Trollelg200385
Bente GrøndalenHamar OK96659
Helga HaverstadLierbygda OL129726
Kari LillealternFreidig206031
Eldbjørg RyenTynset IF227497

D 70- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Katharina Mo BergeFreidig181516
Randi HellandWing OK78496
Randi KisteNidarøst OK200386
Kari SollidVerdal OK80125
Solveig VingelenVingelen IL92146

H -10 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas AlstadFrol IL206018
Torvin Bergh-HansenByåsen IL212458
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL225572
Eivind Kjellesvig DalløkkenOs IL
Karsten EllevoldOdal OL - Orientering147635
Ole Jacob EllevoldOdal OL - Orientering127156
Simen Hansæl-NergaardKvikne IL98064
Alf Petter LynumFreidig186849
Jørgen Moseid UlvenFreidig225355
Sivert Sæther LevinFreidig224366

H 11-12 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus AlstadFrol IL208684
Jørgen AuneByåsen IL153935
Emil GrønliFreidig211762
Magne GuttvikWing OK213289
Johannes HalvorsrudMelhus IL211301
Lukas KortStor-Elvdal SK186880
Kristoffer LerliMelhus IL224281
Kasper LodgaardByåsen IL212472
Truls LunåsmoTynset IF89815
Martin Moseid UlvenFreidig212824
Vegard Lereim StorliFreidig212820
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862
Sigurd VatnFrol IL187160

H 11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik HolstadFreidig
Bennet SauerOs IL211940

H 13-14 (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas AagesenMelhus IL225309
Tobias AlstadFrol IL195842
Erlend AuneByåsen IL200441
Martin AuneMelhus IL224269
Einar EideByåsen IL209976
Sander Tonjer FingarsenElverum OK500284
Antonius Herskedal AmundsenFreidig224853
Mikkel HoltFreidig184323
Espen KarlsenMelhus IL224432
Gaute LindaasElverum OK179351
Mats LindaasElverum OK209963
Petter Andreas LonaWing OK212595
Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK212273
Fredrik MøllerSteinkjer OK203345
Vemund MølnvikFreidig213305
Vetle Bondhus OftenTynset IF1106449
Peter Prytz JensenMelhus IL224055
Jostein RøFreidig203648
Jørgen SchjølbergTynset IF501269
Eirik SkurdalMelhus IL225218
Joakim Solberg QvenildMelhus IL88704
Martin Wold StavrumFrol IL165307
Oskar StorlerMelhus IL224320
Vegard Ulseth SylteFreidig220833
Ørjan SæterMelhus IL96235
Erik Tofte jrMelhus IL224391
Jacob Sæther VerdeniusVingelen IL188718
Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL88704

H 13-16N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johan Daniel Holm UndhjemSteinkjer OK
Markus NarvesenOs IL199445
Sindre TusetSteinkjer OK212111

H 15-16 (31)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Yngve AaenStjørdals-Blink Orientering211347
Alf Briskerud HasselvoldGrue IL181762
Lars Ranheim BrynestadRingsaker OK191208
Mats EidsmoFreidig179813
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482
Asgeir EspelandTynset IF203667
Alf Johan FolgerøFreidig175963
Jonas GrønliFreidig215144
Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering222632
Håkon HolstadFreidig203584
Vegard KittilsenFreidig153660
Kenneth KjelaasMalvik IL208705
Jo Even KolstadFreidig179917
Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering165295
Even LindaasVang OL202094
Are LodgaardByåsen IL216729
Kristian Fredrik LynumFreidig195937
Tore MarkhusVerdal OK211324
Njaal Ellegaard MelbyVang OL226137
Marius MøllerSteinkjer OK195832
Matias NissenFreidig214966
Gaute Kvittum NytrøenTynset IF187109
Kasper RamloOs IL92088
Sander SandmoMelhus IL225214
Lars SandstadFreidig142524
Martin SelmerFreidig198094
Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK187014
Simen Spets StorhovFreidig203586
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL96318
Jonas VindalWing OK161002
Elias ØhmanGjø-Vard OL158026

H 17-18 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard Sandstad EidsmoFreidig186037
Ole Wanvik HaugenFreidig165123
Anders HaugskottOL Trollelg217107
Mathias HermstadFreidig159540
Thomas KortNord-Østerdal OK186878
Oscar LyngenFrol IL222709
Sigurd Landsem MelhusSteinkjer OK165236
Erlend Kvittum NytrøenTynset IF187108
Adrian OpheimFreidig203662
Oskar Spets StorhovFreidig215145
Jonas UnsgårdIL Leik206201
Mathias VindalFreidig203527

H 19-20 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Endre AaenÅs-NMBU Orientering187185
Ivar Jevne ArnesenHamar OK188688
Dag BlandkjennKristiansand OK197997
Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI194879
Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg176026
Audun HeimdalKonnerud IL183721
Nils Ola KvamFreidig176240
Olai Stensland LillevoldFossum IF196772
Are Årøen LykkeEmblem IL201085
Elias Thorsdal MølnvikFossum IF211647
Erlend Nilsen SandnesEmblem IL227726
Kristian Nilsen SandnesEmblem IL188845
Olav Andreas RemmenOL Trollelg191301
Stian SundsvikFrol IL180793
Øyvind WiggenByåsen IL500061

H 21- (50)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirik AalNTNUI96502
Simen AamodtNTNUI181443
Jonas Madslien BakkenNTNUI181989
Jacob Berg LofthusNTNUI222586
Isak BergsetNTNUI225930
Torbjørn DalløkkenIL GeoForm216873
Sindre Østgulen DeiszNTNUI186224
Joar Dørum KleivaElverum OK145267
Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK203604
Jonas Klausen EspedalNTNUI211434
Gunnar A FiskumNTNUI159519
Gustav FiskumNTNUI155776
Jørgen FiskumFrol IL187167
Ole Morten FrøsethVerdal OK226297
Markus GladNydalens SK220766
Sindre Engzelius GylverNTNUI211131
Mattis HoltFreidig179878
Raffael HuberGöteborg Majorna OK157388
Jo Forseth IndgaardFrol IL180924
Ulf Forseth IndgaardFrol IL190906
Sindre JohannessenFreidig181960
Vegard Blomseth JohnsenNTNUI184997
Magne JutulstadNTNUI221404
Harald KalagerNTNUI500532
Ola KeiseråsIL Leik160506
Vegard LineNTNUI203230
Ivar LundanesEmblem IL200904
Stian LundteppenElverum OK222148
Carl Petter LyngenFrol IL211600
Terje MaroniByåsen IL502134
Kristoffer NeslandNTNUI216922
Simen Eid NielsenNTNUI172717
Per Melander OftenNTNUI194465
Anders Felde OlaussenHalden SK182081
Adrian OpheimNTNUI206305
Lars OwrenFreidig160424
Niklas ProforsNTNUI204552
Tommy SchmidOL Trollelg211537
Anders SkjesetVang OL157996
Lars Sandstad SkjesetFrol IL187219
Yngve SkogstadFrol IL180124
Roar SkulbørstadOL Trollelg191298
Kristian StensrudOL Trollelg66757
Espen StornesNTNUI192522
Andreas SølbergOL Trollelg216649
Mikkel SørensenNTNUI199259
Rasmus Rørholt TheisenNTNUI205770
Asle Heide VaskinnMelhus IL402777
Martin VisterFrol IL500292
Marius ØieLøten o-lag159002

H 40- (35)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torgeir AuneByåsen IL156740
Arild H ClausenFreidig179864
Stig DahleMolde og Omegn IF145356
Frank DrønnesundEmblem IL200989
Tomas EidsmoFreidig173137
Kaare Martin EllevoldOdal OL - Orientering204718
Stig FolgerøFreidig180156
Vegard GrønliFreidig69067
Jan HageIL Leik187018
Vegard HansenOL Trollelg191299
Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering173400
Arild HeggesetFreidig410900
Jon HolstadFreidig97601
Torger HøsøienTynset IF191248
Christer JensenEmblem IL199279
Pål KittilsenFreidig206040
Gerard KortStor-Elvdal SK171912
Kyrre KraftStjørdals-Blink Orientering165294
Kjell Rune Logan-HalvorsrudMelhus IL103737
Eivind LonaWing OK211262
Bjørnar LynumFreidig185929
Morten LøbergOK Fjell179841
Jens Kjetil MehammerWing OK203526
Kurt Ove MelbyeVerdal OK87539
Svein Anders MelhusSteinkjer OK165329
Leif Arne NytrøenTynset IF204550
Robert OtterleiByåsen IL212238
Atle PedersenMelhus IL215066
Roar ReitenEmblem IL199606
Hans Arild SkjevdalRøros IL483740
Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering211305
Harald StorrønningByåsen IL222703
Lars Erik StrømsnesMalvik IL180207
Jørgen TegdanOL Trollelg191303
Jan Jacob VerdeniusVingelen IL39781

H 50- (39)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut AndersenLøten o-lag214744
Arne ArnesenHamar OK202026
Haakon ArnesenByåsen IL86412
Stig BratsbergMolde og Omegn IF78906
Svein Erik BratsbergWing OK192915
Helge BrynestadRingsaker OK155126
Atle DengerudSteinkjer OK204808
Stein Ivar FossMelhus IL211185
Arne GrevskottFrol IL216867
Petter GullikstadRøros IL483728
Inge HafstadVerdal OK209777
Tor Ove HallemVerdal OK207753
Frode HaugskottOL Trollelg216715
Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL158107
Andreas HuberHamar OK211653
Bjørn Erik JohnsenByåsen IL188889
Svein Terje KolstadFreidig186192
John LerliMelhus IL211381
Geir Arne LodgaardByåsen IL500509
Bjørn P. LøvåsNidarøst OK203645
Stein MarkhusVerdal OK211651
Stein Arne NegårdVang OL170443
Geir PaulsenOL Trollelg179391
Øyvind SchjelderupFreidig210013
Terje SchjølbergRøros IL483391
Reidar SelmerFreidig71770
Torbjørn SirumFrol IL187034
Frode SjøvoldRøros IL178029
Vidar SkjerveVerdal OK201868
Dag StenersenNidarøst OK207769
Jens Even StorhovFreidig182078
Harald SvergjaNord-Østerdal OK184562
Svein ThorsbergGrue IL222088
Arild VassendenFrol IL80390
Jon VindalWing OK161004
Øystein WiggenByåsen IL500161
Pål WærumSteinkjer OK152151
Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering132005
Harald ØstbyeElverum OK221167

H 60- (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Steinar AasvangWing OK71687
Eivind BakkMelhus IL80024
Harald BakkenFrol IL110694
Frank BjarkøWing OK188759
Asgeir BrustadVerdal OK197747
Otto EngebakkenVingelen IL92145
Edgar FuruholtOL Trollelg208049
Erik GrøndalenHamar OK96657
Terje HansenVingelen IL98065
Svein Endre HoveByåsen IL210051
Bjørn JakobsenMolde og Omegn IF188885
Jon Arne KlemetsauneOL Trollelg66745
Sverre KristoffersenVerdal OK80126
Knut LillealternFreidig217002
Terje MalmHamar OK206901
Kjell MaroniByåsen IL221188
Geir NilsenEmblem IL165580
Magnar OftenTynset IF80549
Asmund PedersenAlvdal IL187243
Fritjof SandstadFrol IL80399
Knut SkjesetVang OL185959
Helge SundbergRøros IL483732
Tor TrøanHadeland OL501084
Nils Olav VennevikFreidig497403
Anders WaageFreidig219195
Rolf WærnesOrkanger IF91660
Audun ÅrøenEmblem IL78497

H 70- (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømTyrving IL214919
Finn BjørgumNidarøst OK159521
Tore BrurokNidarøst OK182084
Lars ButtingsrudVingelen IL62150
Leif EngenNidarøst OK180706
Oddvar ErlienVingelen IL192269
Roar ForbordMalvik IL208600
Stig Arild HaugskottOL Trollelg188762
Olav HøiåsVang OL188709
Rolf KarsetSteinkjer OK203506
Tore KisteNidarøst OK186019
Magnus LandstadFreidig483336
Reidar MyliusÅlen IL174345
Egil RepvikOL Trollelg146401
Bjørn Ivar RyenVingelen IL157990
Leif RøhjellByåsen IL86406
Jardar SandstadSelbu OK412150
Knut SkjesolWing OK193030
Pål SkybergNidarøst OK501255
Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering204722
Robert StrømWing OK188838
Tore StubbeNord-Østerdal OK71709
Henry SundsetvikOL Trollelg179385
Arne SæterhaugByåsen IL76076
Eigil SørliMalvik IL179842
Geir TrøanKolbotn og Skimt OL186215
Leidulv VinjeNidarøst OK209738
Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange188806
Øistein ÅsmulOL Trollelg80763

H 80- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brynjulf ForsethOL Trollelg191067
Paul ForsethOL Trollelg191258
Johannes SollidVerdal OK217478

Direkte B (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mai Iren AlmåsIL Leik205505
May Britt DrønnesundEmblem IL200922
Gro EllegaardVang OL84212
Elisabeth EspelandTynset IF216748
Liv GystadFreidig
Ingeborg Gurine KraftStjørdals-Blink Orientering165295
Harald E. KrogstadNidarøst OK188751
Tor Petter LunåsmoTynset IF180799
Petter LyngNidarøst OK86275
Kristian NarumOL Vallset/Stange146386
Aase RanheimRingsaker OK191209
Kjersti SelmerFreidig96709
Erik SæbøNidarøst OK160969
Kjetil ThoresenTynset IF
Marius WalsethMalvik IL207644
Gunn-Marit WanvikSelbu OK157726
Sondre ØstbyeElverum OK221316

Annonser

IOF Eventor