Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til TRIMTEX-karusellen 6.runde / Nord-Østerdalsmesterskap

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: TRIMTEX-karusellen 6.runde / Nord-Østerdalsmesterskap
Arrangørorganisasjon: Tynset IF
Dato: lørdag 19 september 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 66 påmeldte deltakere.

D 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma Bangstad BergersenHamar OK201925
Mari Grøtli SvergjaKvikne IL213330
Ida HøsøienTynset IF191217
Eline Horten JordetVingelen IL203270
Guro SchjølbergTynset IF166982
Andrea sæther VerdeniusVingelen IL189067

H 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sebastian Rød FeragenTynset IF154057
Lars Horten JordetVingelen IL203272
Truls LunåsmoTynset IF89815
Vetle Meli NarjordOs IL211828
Vegard RanestadHamar OK176005

D 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kamilla LomeHamar OK189071
Inga SandvoldTynset IF154056
Inga SkjevdalRøros IL78757
Anna Vangen LunåsmoTynset IF152307

H 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Asgeir EspelandTynset IF203667
Jonas HylenKvikne IL206302
Jakob HøsøienTynset IF191248
Gaute Kvittum NytrøenTynset IF187109
Kasper RamloOs IL92088
Jørgen SchjølbergTynset IF167087
Jacob Sæther VerdeniusVingelen IL188718

D 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jorun BækkenOs IL181814
Rønnaug Hansæl-NergaardKvikne IL206172
Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF71311
Guri SandvoldTynset IF137334

H 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange191177
Eskil FrøislandVang OL208085
Njaal Ellegaard MelbyVang OL120710

D 15-20B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanne Grøtli SvergjaKvikne IL157013

N-åpen kort (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Synne Kvittum NytrøenTynset IF204580
Aurora OldertrøenTynset IF72029
Ida Joanne OldertrøenTynset IF206515
Astrid SchjølbergRøros IL78751
Tore StubbeNord-Østerdal OK71709
Lisa Sæther VerdeniusVingelen IL186861
Maria sæther VerdeniusVingelen IL192237

3 km(B-nivå) D (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sissel BolstadTynset IF176115
Ragnhild DåsnesOs IL83196
Elisabeth EspelandTynset IF216748
Bente HortenVingelen IL203370
Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF71309
Liv MeliIL Nansen78516
Sigrid MeliOs IL165398
Britt Laila NilsgårdRøros IL483749
Kari OsmoenOs IL181473
Hildegunn Prytz DjupdalÅlen IL174371
Helene RustenTynset IF182013
Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK208003

4,5 km (A-nivå) D (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Mette GrøtliKvikne IL184561
Anne Meli NarjordOs IL199436

6 km (A-nivå) D (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine Olsen KirkevikHamar OK158064

2km (C-nivå) H (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Idar SchjølbergTynset IF217037

3km(B-nivå) H (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mads BergIL Nansen165400
Leif JordetVingelen IL203271
Reidar MyliusÅlen IL174345
Bjørn Ivar RyenVingelen IL157990
Tor ØstvangOs IL400004

4,5km (A-nivå) H (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Inge BreenÅlen IL174255
Per EngebakkenIL Nansen412970
Petter GullikstadRøros IL483728
Øyvind RanestadHamar OK181991
Terje SchjølbergRøros IL483391

6km (A-nivå) H (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gudbrand LienHamar OK79478
John SvergjaKvikne IL69137
Jan Jacob VerdeniusVingelen IL39781

Annonser

IOF Eventor