Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Myrtrampen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Myrtrampen
Arrangørorganisasjon: Vang OL
Dato: søndag 21 august 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 121 påmeldte deltakere.

D 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne FrøislandVang OL213777
Live Raknes SogstadGjø-Vard OL178074

D 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Madslien BakkenNydalens SK194709
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670
Astrid RognstadHadeland OL180263
Martine SkjelsvikLillehammer OK208587

D 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger-Lise Halmstad AndersenGjø-Vard OL212129

D 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF71311
Ingeborg RognstadHadeland OL155546

D 17-18 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi Therese WiestVang OL173253

D 17-C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit DalheimLunderseter IL140895
Eli Ringstad LienGjø-Vard OL179441
Guro MoOL Toten-Troll126639
Sonja SnuggerudGjø-Vard OL204717
Maren SogstadGjø-Vard OL191242

D 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liv SimonsenOK Øst206440

D19- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK500047
Kine GulliksenBækkelagets SK159016
Jenni Hesselberg IndbyBækkelagets SK132150
Kari SvingheimFrol IL208088

D 40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Kjersti BriskerudGrue IL80425
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll197831
Stine Olsen KirkevikHamar OK158064
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Valborg MadslienLillehammer OK182160
Hege SolerødGjø-Vard OL76108
Anita StensethSnertingdal IF Orientering89533

D 50- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit DanielsenTyrving IL220726
Mona HesselbergLøten o-lag157043
Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF71309
Kari MadslienNydalens SK201959
Ingrid RavnanOL Toten-Troll76105
Kjersti RønningHamar OK480289
Marianne Rud SkjærstadLøten o-lag62311
Ragnhild SkogsrudOL Vallset/Stange168971
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Anita Østgård OlsenLøten o-lag74122
Inger Marie ØygardLøten o-lag500049

D 60- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wenche BjørnstadRingsaker OK500535
Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange145892
Helle JørstadHamar OK217494
Lill Ramberg SkappelLillehammer OK224483
Inger TiltnesTyrving IL87058

D 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi Aas FjæstadHamar OK211310
Tea ForbergRond OL69017

H 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars LienGjø-Vard OL187270
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK217671
Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL221392
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL179860

H 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grunde IsaksætreGrue IL191269
Mats LindaasElverum OK209963
Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL178352

H 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gaute LindaasElverum OK179351

H 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sebastian HofossHadeland OL487942

H 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen Gran BlystadLøten o-lag87087
Alf Briskerud HasselvoldGrue IL181762
Ole Johan BråtenVang OL159324
Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange191177
Jakob MoOL Toten-Troll207814
Elias ØhmanGjø-Vard OL158026

H 17-18 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sverre NarumOL Vallset/Stange206442

H 17-C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut FjæstadHamar OK201818
Kjetil JacobsenHamar OK181702
Børre KristiansenHamar OK501670

H 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor SimonsenOK Øst203006

H19- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ivar Jevne ArnesenHamar OK188688
Ove Antvord HaugereidLøten o-lag188987
Audun StrandlieGjø-Vard OL155541
Andreas Svingheim MagerøyFrol IL211401
Yngve VoldenLøten o-lag84104

H 40- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trond FlaskerudOL Toten-Troll168972
Tormod KleppaLillehammer OK68487
Øyvind LienGjø-Vard OL178166
Rolf Pettersen MoOL Toten-Troll128421
Martin ØhmanGjø-Vard OL158017

H 50- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Iver BakkenNydalens SK201445
John HofossHadeland OL181029
Andreas HuberHamar OK211653
Trond OlsenLøten o-lag159334
Egil RundbergetNydalens SK157483
Hans Reier SigmondLillehammer OK67414
Bjørn SolbergseterAustmarka IL408486
Nils Harald StaffOL Toten-Troll487977
Kristian StorsveenLøten o-lag402944
Svein ThorsbergGrue IL222088
Onno VerberneOL Toten-Troll207674
Henning WernøeHamar OK189105
Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering132005

H 60- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Odd Arne BlystadLøten o-lag87086
Per Kristian EkebergTyrving IL211555
Olav JuliussenRingsaker OK178067
Einar LienLøten o-lag76183
Terje MalmHamar OK206901
Øystein SkappelLillehammer OK217864
Paul SkjakerHadeland OL89582
Johan SwärdHadeland OL216647
Roar SætabergetLunderseter IL193102
Øyvind SørlieHadeland OL215505
Arne TiltnesTyrving IL182069

H 70- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømTyrving IL214919
Klaus EngenEidskog OL216401
Trond FeiringHamar OK202135
Jon Vegard LundeLillehammer OK192660
Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange188806

D17 kort (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering206914
Hildegunn LindstadOL Toten-Troll136903
Eli StensliLøten o-lag501070
Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL127276

H17 kort (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arnstein DaleOL Vallset/Stange190986
Even ErlienGjø-Vard OL480253
Stian LundteppenElverum OK222148
Stian OverskeidIndre Østfold OK500014
Øystein SnuggerudGjø-Vard OL154047

H80 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arvid HaugOL Vallset/Stange65280

N-åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange217242
Lars FlaskerudOL Toten-Troll198024
Peder MoOL Toten-Troll223878

D-10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944

H-10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amund FlaskerudOL Toten-Troll184001
Even LienGjø-Vard OL187269
Tage Raknes SogstadGjø-Vard OL192949

Annonser

IOF Eventor