Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Råtassløp nummer 2 2015

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Råtassløp nummer 2 2015
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: mandag 31 august 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 106 påmeldte deltakere.

Jenter Nybegynner (36)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sofia AlmIL Heming
Hannah Rasmussen BraadlieHeming Orientering212040
Ingrid BøhnNydalens SK213710
Aleksandra ChristiansenHeming Orientering211489
Mari EggenNydalens SK155921
Johanne Terland GundersenHeming Orientering213615
Hanne Wærp HaugeNydalens SK213631
Eline Hauer HeimgårdNydalens SK
Vilde Marie Herberg-AasNydalens SK
Karoline HeyerdahlHeming Orientering
Tuva Wilkens JernbergNydalens SK212077
Helene Margarethe KristensenHeming Orientering212599
Kaja KroghNydalens SK
Penelope LeaNydalens SK211716
Kaisa Kristina Louise LemyreHeming Orientering213685
Ulla Lunøe AkselsenNydalens SK211902
Victoria LøvenskioldHeming Orientering213589
Tia Aakervik MøgedalNydalens SK192693
Eline NybergNydalens SK153468
Johanne Nyen-PedersenKlubbløs
Pia Odden PowellNydalens SK213732
Ina E. Rasch-HalvorsenHeming Orientering211169
Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering213674
Veronika Vikhamar SchulerHeming Orientering213327
Ida Marie SkjelbredNydalens SK213618
Aurora SkurdalNydalens SK211887
Julie Marie SolbakkenNydalens SK213577
Helene Stangnes FærøvikHeming Orientering
Line Marie Sundt LarsenNydalens SK191380
Astrid Tautra HagenNydalens SK
Aina Elisabeth Tirkkonen ToftNydalens SK213768
Signe Fluge UllebergHeming Orientering213575
Maja WangNydalens SK
Clara G.-K. WeiszNydalens SK
Eira Skaarer WiklundNydalens SK203119
Vivian ZwickHeming Orientering211884

Jenter Litt viderekomne (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK186069
Ella BerstadHeming Orientering157141
Kristin Bøe GrandeNydalens SK156935
Johanne Rognerud BøeFossum IF178311
Tiril elisabeth EggenNydalens SK161011
Ida Marie FlågenHeming Orientering196903
Hilde Sogn HaugFossum IF212851
Elise Wærp HaugeNydalens SK194109
Maja Mo HjelsethNydalens SK157136
Josefine LydersenNydalens SK204732
Hannah MansNydalens SK157489
Marie SaugestadNydalens SK208017
Marie ScheeleNydalens SK157485
Karen SkaugeHeming Orientering187301
Frida SkurdalNydalens SK152582
Tiril Steine-EriksenHeming Orientering213328
Oda SørlieNydalens SK171949
Pia Young VikNydalens SK157737
Inga Skaarer WiklundNydalens SK190669
Aurora Wilkens JernbergNydalens SK179877
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering213167
Anne ØstvoldHeming Orientering197921

Gutter Nybegynner (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oliver Aarum-UlvåsNydalens SK213625
Sindre Bekvik HøyerNydalens SK
Birk Bosrup Kvalbein BlyverketNydalens SK
Eskild BotilsrudNydalens SK
Jonah HaakstadNydalens SK
Mads HanekampNydalens SK207838
Iver Herberg-AasNydalens SK185864
Max Skjerpen HusebyNydalens SK213708
Jasper LawsonNydalens SK
August Lea KabbeNydalens SK213494
Mathias Hollum MarthinsenNydalens SK213663
Oskar Emil NeumanNydalens SK191319
Oliver NilsenFossum IF213244
Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK181932
Hjalmar Goa RønningenNydalens SK179997
Brita Opheim SauarNydalens SK154248
Otto Schjølberg-HenriksenNydalens SK213655
Marius Fenstad SkjærstadNydalens SK191290
Simon StornesNydalens SK213669
Magnus StraumeHeming Orientering212013
Nikolai Sundt LarsenNydalens SK191370
Eirik SørlieNydalens SK191389
Knut Kolltveit SørlieFossum IF180341
Sondre Tandberg ØhrnKlubbløs

Gutter Litt viderekomne (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK210600
Jonas AarsethNydalens SK175830
Arild dy BaumannHeming Orientering165625
Rolf Andreas BergNydalens SK172735
Jørgen Terland GundersenHeming Orientering204672
Anders Håvard LarsenNydalens SK186126
Christopher LehreHeming Orientering
Christian LøvenskioldHeming Orientering211994
Kristian Norum MeløysundNydalens SK192914
Eirik Frydenlund NorlingNydalens SK202158
Eivind NybergNydalens SK153469
Anders Næss-UlsethHeming Orientering192204
Philip Lehmann RomørenFossum IF211812
Olin Sand-TeeuwenHeming Orientering203664
Elliot Bjerknes SjølieNydalens SK
Gustav Andresen SkotteFossum IF191344
Paul Johan SlungaardHeming Orientering201915
Lars SparrevikNydalens SK
Elias StubberudNydalens SK410557
Martin Størmer-AntonsenNydalens SK204746
Eivind Tautra HagenNydalens SK192549
Anders VereideHeming Orientering206059
Jonas WilsbergNydalens SK186178
Einar ØstvoldHeming Orientering197959

Annonser

IOF Eventor