Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Høstgampen (erstatning for PNM)

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Høstgampen (erstatning for PNM)
Arrangørorganisasjon: Hedrum OL
Dato: lørdag 7 november 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 116 påmeldte deltakere.

N-åpen (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin DybvikStokke IL195896
Malin Johansson HendenHedrum OL187321
Annika van RaaijHedrum OL187291
Albert Henden SchøneHedrum OL

D 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Nora Arentz HagenSandefjord OK207894
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Nora RøedStokke IL203632

D 11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline FjæreHedrum OL157980
Ingvild JohnsenHedrum OL203633

D 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanna JohanssonHedrum OL200510

D 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje Skatvedt StensrudOK Horten195734
Emilie StørenBø OL176315

D 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ella Arentz HagenSandefjord OK206254
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK199374
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL170781
Hanne VassendPorsgrunn OL203386

D 17- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin BjervaLarvik OK180000
Benedikte Wiig BøenPorsgrunn OL480108
Torill Hynne FjæreHedrum OL159660
Bodil HelgerudHalden SK158822
Ingrid TronshaugStokke IL203565

D 17-C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin JohanssonHedrum OL187323
Sunniva Nergaard BergStokke IL178225
Celine Vik OlsenLarvik OK216970
Rita RaastadSkien OK147726
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630

D 40- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annette Cecilie ArentzSandefjord OK184312
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Astrid BrevikStokke IL159003
Marianne Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn181863
Anikken Gjein DybvikStokke IL94396
Silje IslandOL Tønsberg og omegn177737
Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OK207502
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852
Hilde VassendPorsgrunn OL203385

D 50- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete S B HoviSkien OK184157
Hilde KløvstadSandefjord OK206560
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL136908
Tiri RebårdSandefjord OK199599
Turid VongravenSkien OK184464
Eli Marie WiigPorsgrunn OL89041

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL89034
Inger NergaardStokke IL198006

D 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tirill Liby SeipOK Skeidi211595
Hjørdis ØvreåsBotne SK145318

H 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hallgeir BrevikStokke IL187112
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL187037
Peder Torhaug-MollerudLarvik OK207999

H 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristoffer FjæreHedrum OL156908
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Henrik R HoltHedrum OL187287
Kristian Juel johannessenHedrum OL186970
Viljan van RaaijHedrum OL187320
Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL169034

H 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sindre R HoltHedrum OL203283
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757
Alexander Repstad StoremyrIL Hauken213681

H 17- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon Nergaard BergStokke IL203615
Bjørnar BrevikStokke IL143181
Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn194880
Ole FlaattenOK Skeidi158080
Hallvard Arntzen FossSandefjord OK186941
Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn174869
Øyvind HelgerudHalden SK207805
Tobias KristensenLarvik OK216933
Anders Bjørningstad KristoffersenLarvik OK181967
Jarle LysnesHedrum OL203389

H 17-C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn199687
Even Tore SteinsholtLardal OL168683

H 40- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn182083
Kenneth DybvikStokke IL195593
Jørgen FjæreHedrum OL203391
Øyvind FlaattenOK Skeidi89677
Trond FossSandefjord OK174871
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Morten HamreIL Hauken89505
Espen JohnsenHedrum OL182118
Tom KristensenLarvik OK177539
Jørn MyrlandNotodden OL169106
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL176262
Øyvind StørenBø OL154627
Jørn SundbyLarvik OK159035

H 50- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan GatevoldPorsgrunn OL68057
Arve GlittumOK Skeidi188444
Inge GlittumOK Skeidi190985
Jan Ivar Sæthre GundersenHedrum OL182011
Tom Olav GurenSandefjord OK92414
Bjørn Richard KirsteSkien OK195867
Kjetil KløvstadSandefjord OK206561
Espen RaastadSkien OK211809
Rune RøedStokke IL197822
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814

H 60- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn203390
Per Chr. HagenBø OL94133
Dag Rønning JensenOL Trollo171167
Ole JohanssonPorsgrunn OL200404
Runar KittilsenStokke IL169014
Hogne KjæråsAndebu IL411362
Jakob KløverødPorsgrunn OL172076
Eilef LandsverkSkien OK127169
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Jiri UrvalekPorsgrunn OL184537

H 70- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK182002
Tor BjørvikHedrum OL203378
Tormod FjæreHedrum OL187297
Ragnar HillestadLardal OL92538
Anton LommeHedrum OL203285
Roar LøkenSandefjord OK147125
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Thorolf TrolsrudBotne SK60900
Magnar ØvreåsBotne SK186281

H 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge TvedtenLarvik OK169252

Annonser

IOF Eventor