Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vestfold Nattcup 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vestfold Nattcup 2
Arrangørorganisasjon: Stokke IL
Dato: tirsdag 20 oktober 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 58 påmeldte deltakere.

D 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanna JohanssonHedrum OL200510
Ragnhild Marie KristensenStokke IL197765

D 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mona Engel Sjøvaag KierulfLarvik OK171123

D 17- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ella Arentz HagenSandefjord OK206254
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK199374
Kristin MikkelsenOL Tønsberg og omegn207897
Maria PrestbøenSandefjord OK186139
Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn96275
Tiri RebårdSandefjord OK199599
Martine TopstadLarvik OK180812
Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn184066

D 17-C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin BruserudOL Trollo216680
Marianne Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn181863
Kristin JohanssonHedrum OL187323
Stefani PopovaHadeland OL152479

D 17-N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sara Roberg GhabeliOL Trollo175905
Liv-Hege Roberg-RingheimOL Trollo192252
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn91531

D 40- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anikken Gjein DybvikStokke IL94396
Ida Vår KierulfLarvik OK207502
Lill-Ann TorpSandefjord OK92397

D 50- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karin EriksenOL Tønsberg og omegn201893

H 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522

H 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628

H 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas Skjelland HeggStokke IL195925

H 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn196872
Sindre R HoltHedrum OL203283

H 17- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens Didrik BergLarvik OK183814
Martin BerulfsenOL Tønsberg og omegn80435
Petter Tobias BettumStokke IL198059
Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn194880
Tobias KristensenLarvik OK216933
Anders Bjørningstad KristoffersenLarvik OK181967
Ole Jakob OlsrødStokke IL202339
Øyvind WatterdalHadeland OL71481

H 40- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Petter AasrumLarvik OK216760
Hans Petter BettumStokke IL197762
Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn182083
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Trond EvensenOL Tønsberg og omegn198820
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Espen JohnsenHedrum OL182118
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK174694
Tom KristensenLarvik OK177539
Per Erik LarsenSandefjord OK186898
Arne NåtedalOL Trollo74912
Ian RingheimOL Trollo204716

H 50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tom AasrumHedrum OL221390
Jarl BerulfsenOL Tønsberg og omegn80433
Tom GrettebergBotne SK144859
Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn121611
Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn205575

H 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kai MidtskogenBotne SK62564
Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn172099
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532

Annonser

IOF Eventor