Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sandefjordsprinten

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sandefjordsprinten
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: tirsdag 4 august 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 102 påmeldte deltakere.

H-løypa (56)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Sivert Åmodt AmundsenLardal OL165214
Petter Astrup ArnesenHeming Orientering211112
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering216870
Jørgen BaklidKonnerud IL201651
Hugo A. ChristensenNotodden OL480044
Håkon Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn194879
Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn194880
Per Anders EckdahlOK Horten195817
Johan EgerKongsberg OL154245
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Ole FlaattenOK Skeidi158080
Øyvind FlaattenOK Skeidi89677
Hallvard Arntzen FossSandefjord OK186941
Trond FossSandefjord OK174871
Robert FredriksenNotodden OL62763
Asgeir FremstadLarvik OK216667
Karl FremstadKongsberg OL191178
Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn184263
Even GravningenStokke IL203625
Tor Sverre GravningenStokke IL176967
Jan Ivar Sæthre GundersenHedrum OL97453
Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn174869
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn168913
Nicolai HarvikKonnerud IL173014
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Henrik R HoltHedrum OL187287
Sindre R HoltHedrum OL203283
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757
Audun Melby JacobsenLardal OL176037
Ole JohanssonPorsgrunn OL200404
Espen JohnsenHedrum OL182118
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK174694
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355
Håkon KornmoPorsgrunn OL145434
Thore KornmoPorsgrunn OL312786
Tobias KristensenLarvik OK216933
Even LindaasElverum OK202094
Mats LindaasElverum OK209963
Jarle LysnesHedrum OL203389
Petter LøeNotodden OL86885
Rasmus MathisenPorsgrunn OL186855
Jostein MehammerPorsgrunn OL184429
Martin NaufHedrum OL182122
Sindre Lysaker NorbomKonnerud IL211484
Per Dag NordkveldeHedrum OL187249
Ole Jakob OlsrødStokke IL202339
Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn205575
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL176262
Alexander Repstad StoremyrIL Hauken213681
Even-Andre ThorbjørnsenNotodden OL197939
Hermund UlvensøenOL Tønsberg og omegn184579
Øyvind WiggenByåsen IL155924
Karl Mathias WoldOK Horten207850

D-løypa (38)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annette Cecilie ArentzSandefjord OK184312
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Jenny BaklidKonnerud IL214922
Solveig Eline BergTyrving IL203507
Elin BjervaLarvik OK180000
Elin BordøyHedrum OL187285
Ingvild EckdahlOK Horten195859
Helene EgerKongsberg OL215112
Andrine Harriet FremstadLarvik OK186862
Tone GammelsæterPorsgrunn OL203384
Elin GravningenStokke IL203626
Marlin HaavengenKongsberg OL176291
Ella Arentz HagenSandefjord OK206254
Marthe HansenLarvik OK124543
Isa HeggedalKonnerud IL214944
Hanna JohanssonHedrum OL200510
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL89034
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK199374
Hilde KløvstadSandefjord OK206560
Kari Reppesgård LieHedrum OL187288
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Gunvor Aurora MasvikLarvik OK154393
Anna MeenPorsgrunn OL178035
Ingrid G. MehammerPorsgrunn OL184486
Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL184432
Anne Marit NaufHedrum OL182121
Maren NorderudTyrving IL217479
Maria PrestbøenSandefjord OK186139
Andrea RanvikKonnerud IL154062
Annemarie RanvikKonnerud IL154060
Anniken RanvikKonnerud IL154061
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852
Ingrid Tandberg RyanAsker Skiklubb201535
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL198019
Lill-Ann TorpSandefjord OK92397
Hanne VassendPorsgrunn OL153300
Hilde VassendPorsgrunn OL203385
Mette Spangelo WoldOK Horten204535

C-løypa (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rita Harriet Bakken FremstadLarvik OK216666
Kristian FremstadLarvik OK186863
Maren Sofie FremstadLarvik OK154394
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn184262
Simen GravningenStokke IL177257
Kristin JohanssonHedrum OL187323
Gaute LindaasElverum OK179351
May NordkveldeHedrum OL187231

Annonser

IOF Eventor