Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KOK Sommercup løp 8

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KOK Sommercup løp 8
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: tirsdag 11 august 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 67 påmeldte deltakere.

A-lang (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dag BlandkjennKristiansand OK197997
Jan BlandkjennKristiansand OK80826
Stig DalsørenKristiansand OK413219
Bjørn EgnerHeming Orientering207009
Ståle GjelstenKristiansand OK184459
Kjell Arne HålandOK Sør192989
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK195884
Eirik Heddeland MartensKristiansand OK184333
Øyvind MikkelsenKristiansand OK158094
Jostein MoeTorridal IL158004
Svein Knutsson NomelandKristiansand OK
John RundeKristiansand OK194509
Rune SalthaugKristiansand OK195855
Fred-Arne SivertsenKristiansand OK197872
Ola SløgedalMarnardal IL188942
Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OK151356
Svein SundeSøgne og Songdalen OK158607
Ulrik ThistedKristiansand OK184335
Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK197885
Esa ViitanenTurun Suunnistajat488053
Anders WaageFreidig201390
Stig Erik ØrumSøgne og Songdalen OK91596

A-kort (30)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per BergeOddersjaa SSK213045
Janne BjorvandBirkenes IL189092
Siri BjorvandBirkenes IL216806
Jack BjørnsenKristiansand OK197830
Oluf BøckmanKristiansand OK184174
Gro BørteKristiansand OK184339
Linn Carina DalandKristiansand OK181678
Bjørn A FriestadKristiansand OK184415
Liv Bente H FriestadKristiansand OK184416
Eirik Sundby HålandOddersjaa SSK192284
Kai JohansenNikkelverket BIL
Jan Tore JørgensenOK Sør400857
Magne Reier JørgensenKristiansand OK91374
Einar JørundlandOK Sør211619
Gudveig JørundlandOK Sør181467
Rune KittelsenKristiansand OK402905
Ove KjetsåOtra IL204645
Ole Kristian LauvnesKristiansand OK217008
Ingvild MulenKristiansand OK80825
Roar MyhreKristiansand OK129736
Vegard MyhreKristiansand OK186287
Linda G. OpheimKristiansand OK86963
Marius PyttenKristiansand OK197877
Ane RibeSøgne og Songdalen OK84998
Pål RundeKristiansand OK182054
Atle SolheimKristiansand OK186305
Per W. TorgersenOddersjaa SSK185934
Christina WhiteSøgne og Songdalen OK176142
Jesse WhiteSøgne og Songdalen OK200355
Siri ØkstadOddersjaa SSK185940

C-løype (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hjørdis EgnerHeming Orientering192094
Ove EikaasSøgne og Songdalen OK
Maria KostølKristiansand OK198036
Oskar Salthaug MessenlienKristiansand OK209673
Anne Karin RibeSøgne og Songdalen OK84997
Kristine Ribe-ChristensenSøgne og Songdalen OK158605
Elke ThistedKristiansand OK184639
Benjamin VingerhagenKristiansand OK184399
Harald VingerhagenKristiansand OK170652
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK213286

Råtass (nybegynner) (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage Bjorvand JosefsenBirkenes IL483693
Lars KostølKristiansand OK213510
Selma WhiteSøgne og Songdalen OK212465
Bent Aaris Willam ThistedKristiansand OK125546
Kurt Kristian Willam ThistedKristiansand OK

Annonser

IOF Eventor