Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KOK Sommercup løp 5

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KOK Sommercup løp 5
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: tirsdag 21 juli 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 78 påmeldte deltakere.

A-lang (31)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jack BjørnsenKristiansand OK197830
Jan BlandkjennKristiansand OK80826
Vit BravenyKristiansand OK
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Peter CarlsenRøyken OL207695
Espen Coward RefsnesOK Sør71279
Sebastian DalandKristiansand OK181677
Stig DalsørenKristiansand OK413219
Einar EkelandOddersjaa SSK200717
Jon Terje EkelandOddersjaa SSK211559
Per Olav HaarrGanddal IL402531
Idunn HaavengenKongsberg OL167389
Marlin HaavengenKongsberg OL176291
Guro HarstadWest Anglian Orienteering Club
Malin HaugeHisøy OK412247
Silje HaugeHisøy OK193045
Henrik Chr. HirschIF Trauma180081
Karolis LazdauskasKristiansand OK119572
Eirik Heddeland MartensKristiansand OK184333
Jonas MyhreKristiansand OK186097
Roar MyhreKristiansand OK129736
Julie NærestadVegårshei IL180242
Per Olav NærestadIF Trauma188700
Johannes PohjalaKristiansand OK83465
Marius PyttenKristiansand OK197877
Jukka-Pekka SeppänenHiidenkiertäjät205275
Ola SløgedalMarnardal IL188942
Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OK151356
Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK197885
Sondre YtterbøAsker Skiklubb202127
Tor ÅmdalKristiansand OK10296

A-kort (41)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tim Langø BergKristiansand OK197712
Per BergeOddersjaa SSK213045
Siri BjorvandBirkenes IL189092
Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK158601
Floke BredlandSøgne og Songdalen OK158606
Silje BøenKristiansand OK157738
Linn Carina DalandKristiansand OK181678
Øystein DybeslandSøgne og Songdalen OK158600
Bjørn EgnerHeming Orientering207009
Marit EgnerAsker Skiklubb199742
Anne Marie EkelandOddersjaa SSK145291
Sigrid EkelandOddersjaa SSK211180
Hans Petter ErichsenKristiansand OK192195
Bjarne FærestrandKristiansand OK188905
Svein GranerudAsker Skiklubb181100
Åsne HaavengenKongsberg OL202045
Inge HaugeHisøy OK173172
Geir Henrik HirschIF Trauma195680
Mia HirschIF Trauma189015
Tone HirschIF Trauma156960
Eirik Sundby HålandOddersjaa SSK192284
Una Glende JansonKristiansand OK151356
Audun KjøstvedtIL Høvdingen192274
Per LarsenKristiansand OK409239
Mette Heddeland MartensKristiansand OK206286
Magne MoyOK Sør60533
Ingvild MulenKristiansand OK80825
Linda G. OpheimKristiansand OK86963
Ane RibeSøgne og Songdalen OK84998
Anne Karin RibeSøgne og Songdalen OK84997
Kristen RibeSøgne og Songdalen OK84996
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Espen StornesNTNUI192522
Erling StrandBergens TF83177
Bjørn SyvertsenIL Vindbjart186048
Per W. TorgersenOddersjaa SSK185934
Jan VærpSøgne og Songdalen OK176298
Thorbjørn VærpKristiansand OK93939
Per Anders YtterbøAsker Skiklubb132553
Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb207530
Siri ØkstadOddersjaa SSK185940

C-løype (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ove EikaasSøgne og Songdalen OK
Gunhild OmestadKristiansand OK146418
Kristian OmestadKristiansand OK75051
Kristine Ribe-ChristensenSøgne og Songdalen OK158605

Råtass (nybegynner) (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torjus StefferudTorridal IL86178
Astrid YtterbøAsker Skiklubb202157

Annonser

IOF Eventor