Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KOK Sommercup løp 4

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KOK Sommercup løp 4
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: tirsdag 14 juli 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 86 påmeldte deltakere.

A-lang (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius AurebekkKristiansand OK208690
Jack BjørnsenKristiansand OK197830
Stig DalsørenKristiansand OK413219
Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett197823
Aurora FossøyNTNUI62220
Ståle GjelstenKristiansand OK184459
Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK197876
Julie HjortlandLarvik OK187327
Magnus JohanssonKristiansand OK157246
Per Kåre LimmesandKlubbløs488408
Jonas MyhreKristiansand OK186097
Roar MyhreKristiansand OK129736
Kristian NyhusKristiansand OK203289
Kristian PyttenKristiansand OK151383
Marius PyttenKristiansand OK197877
Torkel ReinhartsenKristiansand OK184468
David RundeKristiansand OK157065
John RundeKristiansand OK194509
Ola SløgedalMarnardal IL188942
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK184353
Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK197885
Halvor VassbøIL Vindbjart205986
Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK153307
Per Anders YtterbøAsker Skiklubb132553
Sondre YtterbøAsker Skiklubb202127

A-kort (51)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per BergeOddersjaa SSK213045
Janne BjorvandBirkenes IL483693
Siri BjorvandBirkenes IL189092
Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK158601
Floke BredlandSøgne og Songdalen OK158606
Gro BørteKristiansand OK184339
Espen Coward RefsnesOK Sør71279
Linn Carina DalandKristiansand OK181678
Bjørn EgnerHeming Orientering207009
Marit EgnerAsker Skiklubb199742
Hans Petter ErichsenKristiansand OK192195
Synne FossøyØyestad IF allianse98004
Bjørn A FriestadKristiansand OK184415
Liv Bente H FriestadKristiansand OK184416
Halvor Egner GranerudAsker Skiklubb192094
Svein GranerudAsker Skiklubb181100
Dagfinn HaarrOddersjaa SSK80031
Signe HeivollSøgne og Songdalen OK197880
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884
Ole Edvard HjortlandLarvik OK209885
Una Glende JansonKristiansand OK151356
Jan Tore JørgensenOK Sør400857
Magne Reier JørgensenKristiansand OK91374
Einar JørundlandOK Sør201619
Gudveig JørundlandOK Sør181467
Mikkel KatlaFossum IF203103
Pernille KatlaFossum IF191341
Audun KjøstvedtIL Høvdingen192274
Målfrid KonstKristiansand OK197878
Helge KristensenOK Sør83267
Leena KuusipohjaKristiansand OK197890
Per LarsenKristiansand OK409239
Kristin MestadTorridal IL62681
Maren NorderudTyrving IL188841
Linda G. OpheimKristiansand OK86963
Bjørn ReinhartsenKristiansand OK146379
Inger ReinhartsenKristiansand OK180862
Ane RibeSøgne og Songdalen OK84998
Anne Karin RibeSøgne og Songdalen OK84997
Kristen RibeSøgne og Songdalen OK84996
Bjørn A. SchouOK Sør60725
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Atle SolheimKristiansand OK186305
Espen StornesNTNUI192522
Erling StrandBergens TF83177
Bjørn SyvertsenIL Vindbjart186048
Per W. TorgersenOddersjaa SSK185934
Thorbjørn VærpKristiansand OK93939
Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb207530
Siri ØkstadOddersjaa SSK185940
Susanne ÅqvistKristiansand OK197730

C-løype (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ove EikaasKlubbløs
Trygve Børte NomelandKristiansand OK184469
Julia RaanesKristiansand OK213529
Solveig SchouOK Sør60724
Brage TakleKristiansand OK198046

Råtass (nybegynner) (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eline DalandKristiansand OK
Linea DalandKristiansand OK
Brage Bjorvand JosefsenBirkenes IL
Fredrik PyttenKristiansand OK197956
Astrid YtterbøAsker Skiklubb202157

Annonser

IOF Eventor