Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KOK Sommercup løp 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KOK Sommercup løp 2
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: tirsdag 30 juni 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 73 påmeldte deltakere.

A-lang (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida AurebekkTorridal IL62682
Marius AurebekkKristiansand OK208690
Dag BlandkjennKristiansand OK197997
Jan BlandkjennKristiansand OK80826
Stein CowardOK Sør71282
Stig DalsørenKristiansand OK413219
Aurora FossøyNTNUI62220
Kjetil FriestadKristiansand OK197996
Per Olav HaarrGanddal IL402531
Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK197876
Matias Hodne HanischKristiansand OK158637
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK195884
Øyvind MikkelsenKristiansand OK158094
Svein Knutsson NomelandKristiansand OK216914
Kristian PyttenKristiansand OK151383
Marius PyttenKristiansand OK197877
David RundeKristiansand OK157065
Fred-Arne SivertsenKristiansand OK197872
Åsmund SkomedalNTNUI209879
Ola SløgedalMarnardal IL188942
Bjørn StormoenBirkenes IL203396
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK184353
Ulrik ThistedKristiansand OK184335
Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK197885
Thorstein WangNTNUI153898
Christina WhiteSøgne og Songdalen OK176142
Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK153307

A-kort (30)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK84731
Gro BørteKristiansand OK184339
Morten CowardOK Sør144045
Linn Carina DalandKristiansand OK181678
Synne FossøyØyestad IF allianse98004
Bjarne FærestrandKristiansand OK188905
Dagfinn HaarrOddersjaa SSK80031
Eirik Sundby HålandOddersjaa SSK192284
Kåre JacobsenOK Sør60712
Jan Tore JørgensenOK Sør400857
Einar JørundlandOK Sør211619
Gudveig JørundlandOK Sør181467
Ove KjetsåOtra IL204645
Målfrid KonstKristiansand OK197878
Asle KregnesKristiansand OK184642
Bjørnar KregnesKristiansand OK153553
Silje KregnesKristiansand OK142857
Åse Reidun KregnesKristiansand OK184648
Ole Kristian LauvnesKristiansand OK203573
Eiliv Bjarne LønningenOtra IL204833
Ingvild MulenKristiansand OK80825
Ane RibeSøgne og Songdalen OK84998
Kristen RibeSøgne og Songdalen OK84996
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Atle SolheimKristiansand OK186305
Espen StornesNTNUI192522
Erling StrandBergens TF83177
Henrik UpsalKristiansand OK184471
Jan VærpSøgne og Songdalen OK176298
Thorbjørn VærpKristiansand OK93939

C-løype (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie BergersenKristiansand OK198044
Anne Kari BirkelandBirkenes IL203399
Jon MatreOddersjaa SSK80032
Trygve Børte NomelandKristiansand OK184469
Lise PettersenTorridal IL208621
Anne Karin RibeSøgne og Songdalen OK84997
Kristine Ribe-ChristensenSøgne og Songdalen OK158605
Guttorm RosendahlIL Vindbjart204834
Peter RosendahlIL Vindbjart86351
Aileen RundeKristiansand OK177978
Sara StrayKristiansand OK96771
Brage TakleKristiansand OK198046
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK213286

Råtass (nybegynner) (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linea DalandKristiansand OK181677
Fredrik PyttenKristiansand OK197956
Selma WhiteSøgne og Songdalen OK212465

Annonser

IOF Eventor