Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Åpent Klubbmesterskap

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Åpent Klubbmesterskap
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / OL Toten-Troll / Raufoss IL Orientering
Dato: tirsdag 8 september 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 51 påmeldte deltakere.

Bodø og Omegn IF Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ida HegrebergBodø og Omegn IF OrienteringD17-187126

Gjø-Vard OL (34)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emina Liné Halmstad AndersenGjø-Vard OLN-åpen212249
Isabel Elin Halmstad AndersenGjø-Vard OLN-åpen212357
Tobias Halmstad AndersenGjø-Vard OLC-åpen212569
Erna Marie Tøfting BakkeGjø-Vard OLD15-16165733
Selma BekkelundGjø-Vard OLN-åpen154277
Helene Sønsteby BrekkenGjø-Vard OLN-åpen212386
Sigurd Hatterud EidGjø-Vard OLN-åpen212702
Even ErlienGjø-Vard OLH17-480253
Gaute Radmann EspesethGjø-Vard OLH-12212250
Margrete JørandliGjø-Vard OLD60-215006
Eline KravdalGjø-Vard OLN-åpen193098
Kristine KravdalGjø-Vard OLD13-14201989
Marie KravdalGjø-Vard OLD-12201972
Eli Ringstad LienGjø-Vard OLD17-179441
Even LienGjø-Vard OLC-åpen187269
Lars LienGjø-Vard OLH-12187270
Øyvind LienGjø-Vard OLH17-178166
Mats LigaardenGjø-Vard OLN-åpen217261
Ingvild SnuggerudGjø-Vard OLD13-14154044
Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OLH-12221392
Øystein SnuggerudGjø-Vard OLH17-154047
Live Raknes SogstadGjø-Vard OLD-12178074
Sune Raknes SogstadGjø-Vard OLH13-14178352
Tage Raknes SogstadGjø-Vard OLN-åpen192949
Synne SolbergGjø-Vard OLD15-16180801
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OLH-12179860
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OLN-åpen180944
Hege SolerødGjø-Vard OLD17-76108
Harald Haanes StrandlieGjø-Vard OLH-12158027
Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OLN-åpen221401
Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OLD15-16160442
Emma Visted-HansenGjø-Vard OLD-12179798
Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OLN-åpen154276
Elias ØhmanGjø-Vard OLH15-16158026

Nydalens SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Erlend SlokvikNydalens SKH17-181990

OL Toten-Troll (14)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Amund FlaskerudOL Toten-TrollN-åpen184001
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-TrollD17-197831
Håvard KvammeOL Toten-TrollH17-184108
Sigurd KvammeOL Toten-TrollH13-14170846
Bjarte LindstadOL Toten-TrollH50-207731
Guro MoOL Toten-TrollD17-126639
Jakob MoOL Toten-TrollH13-14207814
Jonas MoOL Toten-TrollH17-197755
Anders SollienOL Toten-TrollH17-92154
Johannes Bjørke SollienOL Toten-TrollH-12128419
Marte Bjørke SollienOL Toten-TrollD17-184109
Nils Harald StaffOL Toten-TrollH50-487977
Vanja StaffOL Toten-TrollD50-207721
Karen Johanne ØfstaasOL Toten-TrollD15-16197808

Snertingdal IF Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF OrienteringD17-402566

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival