Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Åpent Klubbmesterskap

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Åpent Klubbmesterskap
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / OL Toten-Troll / Raufoss IL Orientering
Dato: tirsdag 8 september 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 51 påmeldte deltakere.

N-åpen (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emina Liné Halmstad AndersenGjø-Vard OL212249
Isabel Elin Halmstad AndersenGjø-Vard OL212357
Selma BekkelundGjø-Vard OL154277
Helene Sønsteby BrekkenGjø-Vard OL212386
Sigurd Hatterud EidGjø-Vard OL212702
Amund FlaskerudOL Toten-Troll184001
Eline KravdalGjø-Vard OL193098
Mats LigaardenGjø-Vard OL217261
Tage Raknes SogstadGjø-Vard OL192949
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944
Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL221401
Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL154276

D-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie KravdalGjø-Vard OL201972
Live Raknes SogstadGjø-Vard OL178074
Emma Visted-HansenGjø-Vard OL179798

H-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gaute Radmann EspesethGjø-Vard OL212250
Lars LienGjø-Vard OL187270
Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL221392
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL179860
Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll128419
Harald Haanes StrandlieGjø-Vard OL158027

D13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristine KravdalGjø-Vard OL201989
Ingvild SnuggerudGjø-Vard OL154044

H13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd KvammeOL Toten-Troll170846
Jakob MoOL Toten-Troll207814
Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL178352

D15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erna Marie Tøfting BakkeGjø-Vard OL165733
Synne SolbergGjø-Vard OL180801
Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL160442
Karen Johanne ØfstaasOL Toten-Troll197808

H15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elias ØhmanGjø-Vard OL158026

D17- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll197831
Ida HegrebergBodø og Omegn IF Orientering187126
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering402566
Eli Ringstad LienGjø-Vard OL179441
Guro MoOL Toten-Troll126639
Hege SolerødGjø-Vard OL76108
Marte Bjørke SollienOL Toten-Troll184109

H17- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Even ErlienGjø-Vard OL480253
Håvard KvammeOL Toten-Troll184108
Øyvind LienGjø-Vard OL178166
Jonas MoOL Toten-Troll197755
Erlend SlokvikNydalens SK181990
Øystein SnuggerudGjø-Vard OL154047
Anders SollienOL Toten-Troll92154

D50- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vanja StaffOL Toten-Troll207721

H50- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjarte LindstadOL Toten-Troll207731
Nils Harald StaffOL Toten-Troll487977

D60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margrete JørandliGjø-Vard OL215006

C-åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias Halmstad AndersenGjø-Vard OL212569
Even LienGjø-Vard OL187269

Annonser

IOF Eventor