Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Publikumsløp VM test sprint

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Publikumsløp VM test sprint
Arrangørorganisasjon: Modum OL
Dato: torsdag 2 juli 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 63 påmeldte deltakere.

Damer åpen (39)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete S B HoviSkien OK184157
Jenny BaklidKonnerud IL214922
Line BjørnåsKonnerud IL219301
Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK203266
Ane DyrkornEiker OL180221
Thea DyrkornEiker OL181872
Torun DyrkornEiker OL185988
Helene EgerKongsberg OL215112
Kristin EgerKongsberg OL196870
Ida Bolette EnerhaugenRingerike OL176039
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL210112
Hilde ForbordMalvik IL72257
Turid GiilRond OL69013
Idunn HaavengenKongsberg OL167389
Marlin HaavengenKongsberg OL176291
Isa HeggedalKonnerud IL214944
Tove HeimdalKonnerud IL181855
Lise HørtvedtKongsberg OL91394
Iliana IlievaHalden SK173098
Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL212321
Torid KvaalFreidig401037
Ina Cecilie LandroKonnerud IL200367
Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL205915
Agnes Irene LongfjeldModum OL129397
Aurora MoholthKongsberg OL155540
Siri MoholthKongsberg OL180239
Heidi MyklemyrEiker OL173452
Lotte MyklemyrEiker OL144798
Anne Marthe PeveriEiker OL152757
Jane RødderKongsberg OL182060
Anni SaarelaKonnerud IL175859
Mari Landro SvingheimKonnerud IL173015
Fride SørensenSturla, IF89059
Iselin SørensenSturla, IF89072
Kristin Sæthre SørensenSturla, IF189053
Andrea VaneboKongsberg OL208586
Sarah WølloKongsberg OL159005
Live Joronn YtrehusRingerike OL61051
Johanne Øderud VatneBækkelagets SK145312

Herrer åpen (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen BaklidKonnerud IL201651
Peter CarlsenRøyken OL207695
Sølve DrageKongsberg OL211391
Vetle DrageKongsberg OL182097
Øyvind DrageKongsberg OL181573
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Robert FredriksenNotodden OL62763
Henrik HaugKongsberg OL178360
Rolf Trygve HaugKongsberg OL192397
Aslak HeimdalKonnerud IL192570
Audun HeimdalKonnerud IL183721
Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL176246
Ole MyklemyrEiker OL200390
Vegard MyklemyrEiker OL192295
Torbjørn NørbechRingerike OL61050
Tord StrandKongsberg OL183842
Håvard Landro SvingheimKonnerud IL178168
Njål SvingheimKonnerud IL200368
Rune SørensenSturla, IF189047
Einar Moe TandbergModum OL181962
Patrick ThomassenModum OL147718
Atle Nikolai WølloKongsberg OL159022
Lars Øderud VatneBækkelagets SK202159
Gunnar ØsterbøFreidig181218

Annonser

IOF Eventor