Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Norsk O-festival - Lagkonkurranse 12 år og yngre - lørdag

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: Norsk O-festival - Lagkonkurranse 12 år og yngre - lørdag
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: lørdag 27 juni 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 46 påmeldte lag.

Lag 12 år og yngre (46)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Kristian Fredriksen Aas157497
2Emil Ruud Fossheim160780
3Jakob Backer-Tellnes188959
4
5
Asker Skiklubb 2
1Marte Ulven Jørgensen151220
2Anette Jauhojärvi Markussen413055
3Ragnhild Øfsthus Gravir207497
4
5
Asker Skiklubb 3
1Sara Martini16888
2Silje Ruud Fossheim204273
3Astrid Ytterbø202157
4
5
Botne SK 1
1Ingrid Mobråthen217780
2Maiken Østrem Dignes217775
3Frida Olsen217723
4
5
Bækkelagets SK 1
1Diane Ninauve-Jutulstad212466
2Mina Espolin Johnson188985
3Juni Espolin Johnson189098
4Anna Nakkim212432
5
Bækkelagets SK 2
1Jonas Fenne Ingierd185059
2Markus Hirsch185198
3Aksel Eide204533
4
5
Fossum IF 1
1Kathinka Zahl Hagen195897
2Ragnhild Blom-Hagen135332
3Ingeborg Kinck Rannem154160
4
5
Fossum IF 2
1Børge Nilsen Berg71838
2Sindre Vie Strisland191343
3Eirik Vie Strisland191201
4
5
Fossum IF 3
1Helene Bjørkvold Jendal179910
2Hilde Sogn Haug212851
3Mari Brende119549
4Kathinka Zahl Hagen195897
5Ragnhild Blom-Hagen135332
Fossum IF 4
1Gustav Andresen Skotte191344
2Birk Felland Sætnan213433
3David Venker213220
4
5
Fossum IF 5
1Signe Holo193896
2Anna Mæhre Torjussen212030
3Elise Thorseng
4
5
Fossum IF 6
1Knut Kolltveit Sørlie180341
2Elise Nilsen Berg71839
3Erlend Bakke186909
4
5
Fredrikstad SK / Ås-NMBU Orientering 1
1Jenny Danevad193091
2Thomas Blomkvist176086
3Amalie Løkkeberg212091
4Aurora Løkkeberg212515
5Synne Schei Danevad197821
Freidig 1
1Mari Eidsmo142824
2Vemund Mølnvik213305
3Vegard Ulseth Sylte145066
4Mathea Spets Storhov182074
5
Freidig 2
1Tora Kittilsen207404
2Una Kittilsen206519
3Alf Petter Lynum186849
4
5
Ganddal IL / Haugesund IL Orientering 1
1Øyvind Lamark195846
2Anna Taksdal188955
3Magnus Engløkk151433
4Eivind Engløkk149100
5
Hamar OK 1
1
2
3
4
5
Heming Orientering 1
1Lukas Jones Arnesen180054
2Kaisa Kristina Louise Lemyre213685
3
4
5
Heming Orientering 2
1Fridtjof Reusch194460
2
3
4
5
Heming Orientering 3
1Einar Østvold197959
2Anne Østvold197921
3Magnus Straume212013
4
5
IL Koll 1
1Christian Fredrik Borg208999
2Torjus Hoel Bjorå
3
4
5
IL Koll 2
1Martin Christoffer Borg212637
2Tobias Tronbøl Lium
3Johannes Salvesen-Lunde
4Aksel Nissen Hellerud
5Otto Ulltveit-Moe
IL Tyrving 1
1Vida Helland-Hansen160978
2Mille Baastad Berg158341
3Eileen Bjanes210911
4
5
Kongsberg OL 1
1Atle Nikolai Wøllo159022
2Vegard Holm Johannesen179399
3Johan Eger154245
4Erlend Langeggen192880
5
Kongsberg OL 2
1Konstanse Moholth184520
2Mari Øverby217555
3Ingvild Øverli Berg148990
4
5
Konnerud IL 1
1Nora Haakstad Ellingsen207643
2Eline Andersen212330
3Vetle Lysaker Norbom180942
4Oskar Baklid212661
5
Lardal OL 1
1Eline Schjerven192960
2Kristin Melby Jacobsen175934
3Hallvard Tjentland82133
4Maren Bruserud154054
5
Nittedal OL 1
1Arthur Brunborg193682
2Simen Gløgård Stensrud157997
3Erlend Gløgård Stensrud92549
4Eirik Nytun Nergård212426
5
Nydalens SK 1
1Elise Wærp Hauge194109
2Pia Young Vik157737
3Hannah Mans157489
4Frida Solsrud187089
5
Nydalens SK 2
1Rolf Andreas Berg172735
2Teodor Mo Hjelseth184338
3Kasper Bakken Ulseth200477
4
5
Nydalens SK 3
1Gaute Bergan153564
2Elias Stubberud410557
3Jonas Aarseth175830
4Kristian Norum Meløysund192914
5
Nydalens SK 4
1Aina Elisabeth Tirkkonen Toft213768
2Eira Skaarer Wiklund203119
3
4
5
Nydalens SK 5
1Vetle Frydenlund Norling181932
2Hanne Wærp Hauge213631
3Eskil Hafskjold212723
4
5
Nydalens SK 6
1Axel Aalde210600
2Martin Størmer-Antonsen204746
3Eirik Frydenlund Norling202158
4
5
Nydalens SK 7
1Inga Skaarer Wiklund190669
2Aurora Wilkens Jernberg179877
3Penelope Lea211716
4
5
Nydalens SK 8
1Marie Scheele157485
2Mari Aarseth186069
3Anja Hagness Mortensen213798
4Tiril Ebon Espedal202993
5
OK Moss / Indre Østfold OK 1
1Alfred Bjørnerød170812
2Sondre Ladim192159
3Peder Haugaard203671
4
5
OL Tønsberg og omegn / Notodden OL 1
1Mathea Gløersen184262
2Lerke Hjelseth199688
3Wilma Evensen199689
4Sondre Evensen199522
5Synne Sandven211944
Oppsal Orientering 1
1Katrine Bjordal Veggan89470
2Linea Kalleson Røed212618
3Synne Utseth Bøhlerengen66842
4Marie Bjordal Veggan89471
5
Oppsal Orientering 2
1Maja Kalleson Røed89470
2Andrine Jensen
3Tale Nordby Hvenekilde
4Synne Syversen Gihle66842
5Mari Kalleson206250
Oppsal Orientering 3
1Jonas Krogh203311
2Sondre Olaussen192205
3Christoffer Ånensen207718
4
5
Oppsal Orientering 4
1Birk Thorstensen186912
2Ask Olaussen192134
3Bo Utseth Bøhlerengen75939
4
5
Røyken OL 1
1Nora Christine Hansen213005
2Mina Akiko Johnsen212043
3Celine Sanne212020
4Tomine Ness Gundersveen176465
5Aurora Ness Gundersveen205935
Røyken OL 2
1Noah Rølles Issowitsch213118
2Jonas Sanne212897
3Mats Johnsen195753
4Simen Kolbergsrud212894
5
Sandnes IL (Rogaland) 1
1Magnus Haug124715
2Eirik Wathne67813
3Bjørnar Peikli181492
4
5
Sandnes IL (Rogaland) 2
1Markus Richter158630
2Kaja Peikli181460
3Vegard Haug171913
4
5

Annonser

IOF Eventor