Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Tour de Orientering

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Tour de Orientering
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: lørdag 3 oktober 2015 - søndag 4 oktober 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 147 påmeldte deltakere.

N-åpen (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten EspedalÅlgård Orientering222064
Simen EspedalÅlgård Orientering222530
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)189114Prolog, Mellomdistanse
Marte K FuglestadÅlgård Orientering189158
Skjalg K FuglestadÅlgård Orientering91019
Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)196763Prolog, Mellomdistanse
Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)213024Prolog, Mellomdistanse
Therese Alisa LundÅlgård Orientering127151
Veronica Sunisa LundÅlgård Orientering188703
Silje MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193011Jaktstart
Julie Mydland HellandEgersund OK209739
Ida Sofie NevlandÅlgård Orientering172200
Livar OftedalÅlgård Orientering212199
Maren OftedalÅlgård Orientering212181
Vebjørn OftedalÅlgård Orientering212395
Marius RøddeGanddal IL211906Mellomdistanse, Jaktstart
Ada C StokkelandÅlgård Orientering149899
Lea StokkelandÅlgård Orientering189172
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb172256
Karine Aarstad TorgersenEgersund OK209289

D -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thea Beate PuntervoldEgersund OK204740
Anna TaksdalGanddal IL188955

D 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)145060
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186171
Ane NevlandÅlgård Orientering172109
Alida OftedalÅlgård Orientering184277
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb172001

D 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Celina Iversen ÅseEgersund OK209950

D 17-A kort (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brit Vivian MelingSandnes IL (Rogaland)184155
Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)173096

C-Åpen (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helga AaslidEgersund OK97798
Frode Halvor LundÅlgård Orientering170503
Mathieu McGuireStavanger Orienteringsklubb197954
Magne MælandÅlgård Orientering172094Mellomdistanse, Jaktstart
Solveig MælandÅlgård Orientering189170Mellomdistanse, Jaktstart

D 50- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne GarsrudVaulen Orienteringsklubb98302
May MelingStavanger Orienteringsklubb62839
Mette M NødlandÅlgård Orientering189173
Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)61802Mellomdistanse, Jaktstart
Ann Karin TjørhomGanddal IL160738
Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb153826Mellomdistanse

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Inger Skretting OpstadEgersund OK217120

D 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Synnøve FuglestadÅlgård Orientering157128
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb157189Mellomdistanse
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb153828

H -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)151431Prolog, Mellomdistanse
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering132004

H 11-12 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering149100
Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering151433
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)213573
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)192462
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering192235
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)158631Prolog, Mellomdistanse
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833Prolog, Mellomdistanse
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)158630

H 17-A kort (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)211139
Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering158120
Jan Henrik NeuenkirchenGanddal IL185984
Jørgen NilsenSandnes IL (Rogaland)173470
TorSverre E. SkåraEgersund OK94943Mellomdistanse, Jaktstart
Arild SvihusGanddal IL206298

H 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild OpstadEgersund OK80751Jaktstart

H 50- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harry BreilandÅlgård Orientering197848
Guttorm EggeOslostudentenes IK210110
Oskar KaaløySandefjord OK174874Prolog, Mellomdistanse
Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb159620
Rune KarstensenStavanger Orienteringsklubb195822
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb184538
Rune MalmeiSandnes IL (Rogaland)
Ove OalandGanddal IL160920
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873Prolog, Mellomdistanse
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)174023Mellomdistanse, Jaktstart
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb172128

H 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Svein EliassenVaulen Orienteringsklubb184558
Terje StokkelandÅlgård Orientering187150
Finn-Morten ÅrstadVaulen Orienteringsklubb158624

H 70- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tormod AaslidEgersund OK204742
Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb181616Mellomdistanse
Arnulf FuglestadÅlgård Orientering157129
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb172002
Øystein NilsenVaulen Orienteringsklubb147451
Jan VærpSøgne og Songdalen OK176298

H 13-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas AkslandSandnes IL (Rogaland)145059
Brostrup LandstadSandnes IL (Rogaland)68532
Henrik Haga NesseHaugesund IL Orientering192129
Martin NevlandÅlgård Orientering153170
Tobias RøddeGanddal IL197866
Per Ivar StoklandGanddal IL197767
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering197847
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766

D 13-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195677Prolog, Mellomdistanse
Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)200631
Julie PuntervoldEgersund OK204767

H 17- (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)195729
Andreas BreilandÅlgård Orientering193125
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Sebastian DalandKristiansand OK181677
Per Inge EspedalÅlgård Orientering61787
Kristian Frafjord HaarrGanddal IL165754
Per Olav HaarrGanddal IL402531
Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)200550
Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb197802
Trond LamarkGanddal IL184425
Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)195788
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering159328
Kenneth MydlandEgersund OK126640
Torgeir NevlandÅlgård Orientering207017
Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering158001
Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering205576
Nils Tore PuntervoldEgersund OK204741
Ørjan RavndalÅlgård Orientering203411Prolog
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)188699
Sturla StokkelandÅlgård Orientering60595
Per Martin StoklandGanddal IL197870
Morten Bjerga SundliGanddal IL188954
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb172254
Oddvar TaksdalGanddal IL197727
Thorbjørn VærpKristiansand OK93939
Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL184260

D 17- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari ChristiansenSandefjord OK67793Prolog, Mellomdistanse
Linn Carina DalandKristiansand OK181678
Randi EngløkkHaugesund IL Orientering188456
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)145700
Anne Marie GauselGanddal IL158088
Anita Glenne KallhovdEgersund OK197977
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)207630
Ane Klepsvik VinsjansenGanddal IL146952
Vibeke LamarkGanddal IL174809
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)181468
Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)207629
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193027
Jane Mydland HellandEgersund OK209949
Brit NilsenVaulen Orienteringsklubb158076
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678Prolog, Mellomdistanse
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)196743
Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)143224
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb172000
Anita SælevikHaugesund IL Orientering206521
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering197968

Annonser

IOF Eventor