Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Myrefjellsløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Myrefjellsløpet
Arrangørorganisasjon: Mellembygd OL
Dato: søndag 23 august 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 57 påmeldte deltakere.

A-lang ca10 km (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø193120
Alejandro BerrioIL BUL-Tromsø999999
Ingemar EriksenMålselv IL64731
Arntraut GötschIL BUL-Tromsø192304
Svein Harald HansenOK Silsand312789
Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø192913
Børge HarveyIL BUL-Tromsø80110
Atle IversenIL BUL-Tromsø192305
Knut Øyvind JohansenBardu IL216935
Thomas JohnsenIL BUL-Tromsø62510
Håvard Krey HansenOK Silsand400907
Ottar K KvaalStorsteinnes IL
Odd-Ivan LorentsenOK Silsand400927
Geir MoholdtIL BUL-Tromsø79056
Ruben OlsenOK Silsand95866
Anne UrsetIL BUL-Tromsø146555
Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø151321
Hans-Martin VaengSørreisa OL207807

A-mellom ca 6,5 km (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ola BratlieIL BUL-Tromsø203561
Ola EngelsenIL BUL-Tromsø217153
Knut EngstadIL BUL-Tromsø146559
Roar FlydalIL BUL-Tromsø96617
Bengt HaugenIL BUL-Tromsø151325
Eli Blomseth HelgesenSørreisa OL184613
Tora IndregardIL BUL-Tromsø146557
Espen JohannessenSPK Hardhaus485664
Liv Karen JohannessenIL BUL-Tromsø174828
Jan-Hugo JohnsenBjerkvik IF62507
Erling StangnesOK Silsand95816

A-kort ca 3 km (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åse FlydalIL BUL-Tromsø96616
Gunnar KvaalStorsteinnes IL71997
Kristian StrømBardu IL
Halldis ValestrandIL BUL-Tromsø180938

B ca 4,5 km (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø216693
Anne Birgitte JensenIL BUL-Tromsø80045
Bård JørgensenIL BUL-Tromsø180921
Kari LofthusIL BUL-Tromsø91044
Vegard StangnesOK Silsand95814
Henning StrandIL BUL-Tromsø192370
Idunn StrandIL BUL-Tromsø180268
Hans UrsetIL BUL-Tromsø170789
Ida Gjermundsdotter UrsetIL BUL-Tromsø146556

C-lang ca 6,5 km (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ted BernhardsenIL BUL-Tromsø204753
Trym EngelsenIL BUL-Tromsø192502
Hilde HanssenSørreisa OL68109
Henrik JohannessenSPK Hardhaus
Harald StrandIL BUL-Tromsø91389

C-kort ca 3 km (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø
Gerhard BrandseggIL Kampen168526
Brage EngelsenIL BUL-Tromsø192503
Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø168551
Oskar JohannessenSPK Hardhaus

N ca 2 km (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø
Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø
Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø214921
Valdemar Kvaal-KarlsenStorsteinnes IL
Mia UrsetIL BUL-Tromsø151322

Annonser

IOF Eventor