Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til TRIMTEX-KARUSELLEN 2015 3.runde

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: TRIMTEX-KARUSELLEN 2015 3.runde
Arrangørorganisasjon: Os IL
Dato: onsdag 10 juni 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 87 påmeldte deltakere.

IL Nansen (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Birgit Wikan BergIL Nansen4 km A K413071
Mads BergIL Nansen3 km B M165400
Karin BredalslienIL Nansen3 km B K412933
Per EngebakkenIL Nansen4 km A M412970
Liv MeliIL Nansen3 km B K78516

Kvikne IL (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hanne Grøtli SvergjaKvikne ILD 15-20B157013
Mari Grøtli SvergjaKvikne ILD 11-12213330
Anne Mette GrøtliKvikne IL4 km A K184561
Hilde Moan BjørsholKvikne ILD 15-16187237
Harald SvergjaKvikne IL5 km A M184562

Nord-Østerdal OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arild BjarkøNord-Østerdal OK5 km A M142673
Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK4 km A K208003

Os IL (19)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jorun BækkenOs ILD 15-16181814
Ragnhild DåsnesOs IL3 km B K83196
Emma HeidtmannOs ILN-åpen181813
Miriam HeidtmannOs ILN-åpen186987
Gerard KortOs IL5 km A M171912
Lukas KortOs ILH 11-12186880
Marleen KortOs IL2 km C K212798
Thomas KortOs ILH 15-16186878
Anne Meli NarjordOs IL4 km A K199436
Vetle Meli NarjordOs ILH 11-12211823
Ivar Aukrust OsmoenOs ILH 17-20|199444
Olaf PiekarskiOs ILN lang199276
Amund RyenOs ILN-åpen92096
Ottar RyenOs IL3 km B M402667
Svanhild RyenOs ILN-åpen212028
Bennet SauerOs ILH 11-12211940
Jørgen Solhaug SæterOs ILH 15-16142783
Petter Solhaug SæterOs ILH 11-12212881
Tor ØstvangOs IL3 km B M400004

Røros IL (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Petter GullikstadRøros IL4 km A M483728
Stig MoenRøros IL5 km A M
Britt Laila NilsgårdRøros IL3 km B K483749
Sverre Prøsch-MoenRøros ILH 11-12
Astrid SchjølbergRøros ILN-åpen78751
Terje SchjølbergRøros IL5 km A M483391
Frode SjøvoldRøros IL5 km A M178029
Hans Arild SkjevdalRøros IL5 km A M483740
Inga SkjevdalRøros ILD 13-1478757
Helge SundbergRøros IL4 km A M483732

Tynset IF (29)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sissel BolstadTynset IF3 km B K176115
Asgeir EspelandTynset IFH 13-14203667
Elisabeth EspelandTynset IF3 km B K206516
Andrine Helander RøsetTynset IFN-åpen
Ida HøsøienTynset IFN-åpen191217
Jakob HøsøienTynset IFH 13-14191248
Torger HøsøienTynset IF5 km A M175977
Johan Arnt JohansenTynset IF3 km B M173406
Ane Ingeborg KalbækkenTynset IFD 15-1671311
Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF3 km B K71309
Truls LunåsmoTynset IFH 11-1289815
Anne Mette NormannTynset IF3 km B K80586
Erlend Kvittum NytrøenTynset IFH 17-20|187108
Gaute Kvittum NytrøenTynset IFH 13-14187109
Leif Arne NytrøenTynset IF3 km B M204550
Synne Kvittum NytrøenTynset IFN-åpen204580
Hallstein Bondhus OftenTynset IFH 15-16178009
Vetle Bondhus OftenTynset IFH 11-12
Aurora OldertrøenTynset IFN-åpen72029
Ida Joanne OldertrøenTynset IFN-åpen206515
Helene RustenTynset IF3 km B K182013
Britt Vangen SandvoldTynset IF4 km A K97438
Geir SchjølbergTynset IF5 km A M180141
Guro SchjølbergTynset IFN-åpen166982
Idar SchjølbergTynset IF3 km B M217037
Jørgen SchjølbergTynset IFH 13-14167087
Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF4 km A K190619
Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF4 km A K180879
Annar VangenTynset IF3 km B M96463

Vingelen IL (14)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lars ButtingsrudVingelen IL4 km A M62150
Eirik Dæhli RyenVingelen ILH 11-12203605
Ida Marie Dæhli RyenVingelen ILN-åpen203603
Jon Arve U EngebakkenVingelen IL5 km A M203604
Oddvar ErlienVingelen IL3 km B M192269
Terje HansenVingelen IL4 km A M98065
Bente HortenVingelen IL3 km B K203370
Eline Horten JordetVingelen ILD 11-12203270
Lars Horten JordetVingelen ILH 11-12203272
Leif JordetVingelen IL3 km B M203271
Bjørn Ivar RyenVingelen IL3 km B M157990
Anders RønningVingelen ILH 17-20|203337
Grete UrsetVingelen IL3 km B K146490
Dagrunn UrsethVingelen IL3 km B K98066

Ålen IL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jon Inge BreenÅlen IL4 km A M174255
Reidar MyliusÅlen IL3 km B M174345
Hildegunn Prytz DjupdalÅlen IL3 km B K174371

Annonser

IOF Eventor