Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Klubbkarusell løp 2 - Bogafjell Skole

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Klubbkarusell løp 2 - Bogafjell Skole
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: mandag 15 juni 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 62 påmeldte deltakere.

Damer - mellom løype (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pernille HovstadGanddal IL206306
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Hilde OhrGanddal IL213113
Ella RiseGanddal IL188833
Inger Cecilie RiseGanddal IL188832
Anna TaksdalGanddal IL188955

Damer - lang løype (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb157189
Kristin SkadsemGanddal IL193010
Grethe StoklandGanddal IL174706
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831

Herrer - mellom løype (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Markus Andreas BreivoldGanddal IL121613
August Bråtveit HaarrGanddal IL39673
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Simon LauvåsGanddal IL188825
Thomas Barvik MælandGanddal IL197952
Daniel de Jong NjaaGanddal IL197860
Tobias RøddeGanddal IL197866
Vegard StoklandGanddal IL174704
Arild SvihusGanddal IL408088
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Jakob Hovland WadelGanddal IL212108

Herrer - lang løype (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon DuncanSandnes IL (Rogaland)208501
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb172002
Kristian Frafjord HaarrGanddal IL165754
Paul Terje HaarrGanddal IL206899
Per Olav HaarrGanddal IL402531
Per Ingar HadlandGanddal IL483738
Trond LamarkGanddal IL184425
Anders LauvåsGanddal IL192811
Erling MaulandGanddal IL67872
Espen Fyhn NilsenSandnes IL (Rogaland)204102
Ove OalandGanddal IL160920
Fredrik SandalGanddal IL147077
Morten Bjerga SundliGanddal IL188954
Kjell SvihusGanddal IL160984
Oddvar TaksdalGanddal IL197727
Aart Joakim in't VeldGanddal IL96740
Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL184260

Nybegynnerløype (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Norah BreivoldGanddal IL211689
Erlend BremnesGanddal IL213047
Aksel DommersnesGanddal IL211842
Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)
Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)
Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)
Fredrik HovstadGanddal IL198081
Silje Lea SlettenGanddal IL211924
Anders Jess LinjordGanddal IL188883
David Jess LinjordGanddal IL189061
Lukas de Jong NjaaGanddal IL197986
Marius RøddeGanddal IL211906
Alexander SandveGanddal IL197867
Natalie SandveGanddal IL213010
Kristian Steinsbø SeljebotnGanddal IL212328
Esben SeljeskogGanddal IL147079
Grete Stokke SeljeskogGanddal IL174699
Håkon Stokke SeljeskogGanddal IL174701
Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL212615
Johanne Bjøberg StoklandGanddal IL213453
Sturla Bjøberg StoklandGanddal IL213166

Annonser

IOF Eventor