Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Midnattsolgaloppen 2015 løp 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Midnattsolgaloppen 2015 løp 2
Arrangørorganisasjon: Troms
Dato: lørdag 4 juli 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 120 påmeldte deltakere.

N-åpen (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø214921
Oskar JohannessenSPK Hardhaus
Øyvind JohannessenBardu IL
Nikolaj Leijon PedersenAlta OL
Kristoffer Nian Brovoll VaengSørreisa OL

D 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amalie Moan BrataasSørreisa OL
Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø168551
Julie Helena Møller JørgensenSørreisa OL211941
Nanna Agersborg MoanSørreisa OL211932

D 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Malin Kristina Møller JørgensenSørreisa OL213025
Sofia LundkvistOk Vargen95310
Idunn StrandIL BUL-Tromsø180268

D 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tora IndregardIL BUL-Tromsø146558
Ellinor Agersborg MoanSørreisa OL184504

D 17 C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torun AnkjellNordreisa IL219487
Mailiss MyrvangBjerkvik IF153858
Åsa RedinIFK Kiruna
Renske VroomIL BUL-Tromsø

D 17-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Laura DienerOLG Bern
Johanna LundkvistOk Vargen172201
Ingvild Margrete OfstadIL BUL-Tromsø67521

D 21 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma BergströmOk Vargen173467
Eeva-Riitta EerolaOunasvaaran hiihtoseura405939
Arntraut GötschIL BUL-Tromsø192304
Helena LundkvistOk Vargen95318
Sara RappIFK Mora OK
Heidi Sinevaara-NiskanenOunasvaaran hiihtoseura47407

D 35 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guro BrekkanAlta OL159912

D 45 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maria BergströmOk Vargen95319
Esther Diener-MorscherOLG Bern
Eli Blomseth HelgesenSørreisa OL184613
Kari LofthusIL BUL-Tromsø91044
Birgit LundkvistOk Vargen95322
Eli Charlotte NordmoMellembygd OL116981
Bente RøkenesAlta OL154382

D 55 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trude KlyveOppsal Orientering68541
Kii KorhonenOunasvaaran hiihtoseura52422

D 65 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lisbeth JohannessenIL BUL-Tromsø82306
Britt-Marie JohanssonStöcksjö IS
Guri LøkseSørreisa OL145399
Anne-Marie PedersenBjerkvik IF199529
Halldis ValestrandIL BUL-Tromsø180938

H 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kasper Ankjell HolmöyNordreisa IL219486
Henning StrandIL BUL-Tromsø192370
Lars-Børge StrømsvikMeløy OK203421

H 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegard StangnesOK Silsand95814

H 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø165249
Lukas EnlundIF Femman202125
Jakob Solli LindIL BUL-Tromsø192253
Truls LindholmIFK Kiruna184791
Erling StangnesOK Silsand95816

H 17 C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ted BernhardsenIL BUL-Tromsø204753
Chris Bull-BergIL BUL-Tromsø204752
Eirik HaugenIL BUL-Tromsø206836
Espen JohannessenSPK Hardhaus485664
Ronny MoanSørreisa OL184503

H 17-20 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø193120
Yngve Blomseth HelgesenSørreisa OL184417
Mats Jørgen Nordmo IngdalMellembygd OL180700
Øyvind JohannessenGneist, IL204599
Simen Solli LindIL BUL-Tromsø181763
Simen Nordmo LundamoMellembygd OL
Sivert MoenØverbygd IL155513
Nils Martin SandelinRotsundelv IL113269

H 21 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Joakim BergBromma-Vällingby SOK
Alejandro BerrioIL BUL-Tromsø999999
Simon HodlerIFK Mora OK
Knut Øyvind JohansenBardu IL216935
Runar JohansenIL BUL-Tromsø216936
Thomas JohnsenIL BUL-Tromsø62510
Frode KonstTyrving IL199440
Håvard Krey HansenOK Silsand400907
Mats LuspaIFK Kiruna182165
Stig LøvlundNordreisa IL146281
Bendik MyrvangBjerkvik IF153857
Teemu NiskanenOunasvaaran hiihtoseura189859
Ruben OlsenOK Silsand95866
Rasmus Palmqvist AslaksenJärfälla OK158902
Jakob RedtzerAttunda OK
Mikkel SkaarupIL BUL-Tromsø
Trond-Henry SkjønsfjellNordreisa IL219488
Axel WrådheAttunda OK
Thomas ÅsheimStorsteinnes IL62512

H 35 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ola EngelsenIL BUL-Tromsø192502
Seppo KorhonenOunasvaaran hiihtoseura218397
Atle PedersenNydalens SK204617

H 45 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon BrynjulfsenOK Silsand158074
Marco DienerOLG Bern
Ingemar EriksenMålselv IL64731
Ole-Martin FuskevågIL BUL-Tromsø156932
Svein Harald HansenOK Silsand312789
Børge HarveyIL BUL-Tromsø80110
Bengt HaugenIL BUL-Tromsø151325
Arild IngdalMellembygd OL180898
Atle IversenIL BUL-Tromsø192305
Tom Øyvind JohannessenGneist, IL204707
Roar JørgensenSørreisa OL171138
Arvid Nikolai Leijon PedersenAlta OL82389
Lars LundkvistSeskarö IF95320
Rick McGregorIFK Kiruna
Arild RøkenesAlta OL217451
Harald StrandIL BUL-Tromsø91389
Rune StrømsvikMeløy OK203422
Axel Juell TheisenMellembygd OL192990
Hans-Martin VaengSørreisa OL207807

H 55 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Leif GulbrandsenSørreisa OL205982
Bård JørgensenIL BUL-Tromsø180921
Lars KlyveOppsal Orientering480242
Bjørn-Hugo MyrvangBjerkvik IF153859
Svenn Roger OfstadIL BUL-Tromsø132161
Carl-Göran StrutzEds SK

H 65 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut EngstadIL BUL-Tromsø146559
Jan Asbjørn EriksenSørreisa OL89726
Signar ErikssonStöcksjö IS
Helmer HemmingsenStorsteinnes IL165975
Gunnar KvaalStorsteinnes IL71997
Jan LøvlundNordreisa IL175165
Einar MjølhusIL BUL-Tromsø206013
Måns ÅkerblomGamlakarleby IF216556

H 13-16 C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik JohannessenSPK Hardhaus

Annonser

IOF Eventor