Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Hølondløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Hølondløpet
Arrangørorganisasjon: IL Leik
Dato: søndag 16 august 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 67 påmeldte deltakere.

Byåsen IL (11)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emma ArnesenByåsen ILD 17-195919
Haakon ArnesenByåsen ILH 50-86412
Einar EideByåsen ILH 13-14209976
Ingeborg EideByåsen ILD 17-199727
Otto Richard EideByåsen ILTrim mellom175991
Ragnhild EideByåsen ILD 15-16199600
Petter Liabakk EriksenByåsen ILH 13-14199482
Nina-Beate LiabakkByåsen ILD 50-199602
Are LodgaardByåsen ILH 15-16216729
Geir Arne LodgaardByåsen ILTrim mellom183818
Øyvind WiggenByåsen ILH 17-155924

Freidig (23)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mari Angell-PetersenFreidigD 17-69051
Håvard Sandstad EidsmoFreidigH 17-186037
Mari EidsmoFreidigTrim kort142824
Mats EidsmoFreidigH 15-16179813
Tomas EidsmoFreidigH 17-173137
Jonas GrønliFreidigH 13-14176080
Vegard GrønliFreidigH 17-69067
Mathias HermstadFreidigH 17-159540
Sindre JohannessenFreidigH 17-181960
Karen Oline KolstadFreidigD 17-159545
Heidi Meyer MidtunFreidigD 50-76092
Kjetil MølnvikFreidigH 17-211357
Mona J. MølnvikFreidigTrim mellom203492
Vemund MølnvikFreidigTrim mellom213305
Grete Berge OwrenFreidigD 50-176244
Dina ReitanFreidigD 15-16206043
Hanne SandstadFreidigD 17-206030
Malin SandstadFreidigD 17-159550
Oskar Spets StorhovFreidigH 17-215145
Simen Spets StorhovFreidigH 13-14203586
Nils Olav VennevikFreidigH 50-412688
Mathias VindalFreidigH 17-203527
Anders WaageFreidigH 50-201390

Frol IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jonas RessemFrol ILH 17-198810
Paul SirumFrol ILH 17-187034

Hemsedal IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ole HulbakHemsedal ILH 17-208724

IL Leik (12)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mai Iren AlmåsIL LeikTrim kort205505
Tone AlmåsIL LeikD 17-157006
Anders EstenstadIL LeikH 17-139393
Jan HageIL LeikTrim mellom187018
Ola KeiseråsIL LeikH 17-160506
Even Kjøsen UnsgårdIL LeikH 15-16124679
Oddbjørn SyrstadIL LeikH 50-97805
Torleif SyrstadIL LeikH 17-160498
Kristin SølbergIL LeikTrim kort160507
Jonas UnsgårdIL LeikH 17-206201
Odin UnsgårdIL LeikH 13-14206309
Svein Olav ÅmotIL LeikH 50-206202

NTNUI (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Isak BergsetNTNUIH 17-156787
Mikkel SørensenNTNUIH 17-199259

OL Trollelg (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anders HaugskottOL TrollelgH 15-16217107
Stig Arild HaugskottOL TrollelgH 70-188762
Anders LaugloOL TrollelgH 70-179416
Per LøvaasOL TrollelgH 70-209987
Roar SkulbørstadOL TrollelgH 17-191298
Henry SundsetvikOL TrollelgH 70-179385
Thore SundsetvikOL TrollelgH 70-179386
Line SølbergOL TrollelgD 17-160510
Dag Ove TinmannsvikOL TrollelgH 50-92377

Toutes Orientations Meaux (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Cyril SoucatToutes Orientations MeauxH 17-1975000
Elodie SoucatToutes Orientations MeauxD 17-7774777

Tynset IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Petter Vangen LunåsmoTynset IFH 17-152308

Wing OK (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bernt BrynhildsenWing OKTrim mellom158440
Sarah BrynhildsenWing OKD 15-16160996
Robert StrømWing OKH 70-188838
Jon VindalWing OKTrim kort161004

Annonser

IOF Eventor