Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Kretsløp Øverbygd IL

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Kretsløp Øverbygd IL
Arrangørorganisasjon: Øverbygd IL
Dato: lørdag 22 august 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 74 påmeldte deltakere.

N-åpen (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø
Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø
Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø214921
Valdemar Kvaal-KarlsenStorsteinnes IL
Kristoffer Nian Brovoll VaengSørreisa OL

D -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mia UrsetIL BUL-Tromsø151322

D 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Klara GraversenIL BUL-Tromsø
Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø168551

D 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna Jacobsen-GaskiBardu IL132214
Idunn StrandIL BUL-Tromsø180268

D 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø216693
Tora IndregardIL BUL-Tromsø146558
Ida Gjermundsdotter UrsetIL BUL-Tromsø146556

D 17-C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø
Berit LøvlundNordreisa IL6618
Sigrid StangnesOK Silsand95871

D 21- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torun AnkjellNordreisa IL219487
Margrete GaskiBardu IL205412
Arntraut GötschIL BUL-Tromsø192304
Liv Karen JohannessenIL BUL-Tromsø174828
Anne UrsetIL BUL-Tromsø146555

D 35- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Birgitte JensenIL BUL-Tromsø80045

D 45- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hilde HanssenSørreisa OL68109
Eli Blomseth HelgesenSørreisa OL184613
Kari LofthusIL BUL-Tromsø91044
Eli Charlotte NordmoMellembygd OL116981

D 55- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ranveig EfraimsenStorsteinnes IL166008

D 65- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Halldis ValestrandIL BUL-Tromsø180938

D 75- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ellinor NordmoMellembygd OL116980

H -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage EngelsenIL BUL-Tromsø192503
Liam Løvlund TroyNordreisa IL175071

H 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kasper Ankjell HolmöyNordreisa IL219486
Oskar JohannessenSPK Hardhaus
Henning StrandIL BUL-Tromsø192370
Hans UrsetIL BUL-Tromsø170789

H 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø
Vegard StangnesOK Silsand95814

H 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trym EngelsenIL BUL-Tromsø192502

H 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erling StangnesOK Silsand95816
Kristian StrømBardu IL

H 17-C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik JohannessenSPK Hardhaus

H 17-18 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø193120

H 19-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Yngve Blomseth HelgesenSørreisa OL184417

H 21- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alejandro BerrioIL BUL-Tromsø999999
Ola EngelsenIL BUL-Tromsø217153
Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø192913
Knut Øyvind JohansenBardu IL216935
Thomas JohnsenIL BUL-Tromsø62510
Håvard Krey HansenOK Silsand400907
Ottar K KvaalStorsteinnes IL
Geir MoholdtIL BUL-Tromsø79056
Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø151321

H 35- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ola BratlieIL BUL-Tromsø203561
Espen JohannessenSPK Hardhaus485664

H 45- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ted BernhardsenIL BUL-Tromsø204753
Per Arne EngstadIL BUL-Tromsø207709
Rune GraversenIL BUL-Tromsø
Jonny I HansenIL BUL-Tromsø80044
Svein Harald HansenOK Silsand312789
Børge HarveyIL BUL-Tromsø80110
Bengt HaugenIL BUL-Tromsø151325
Arild IngdalMellembygd OL180898
Atle IversenIL BUL-Tromsø192305
Jan-Hugo JohnsenBjerkvik IF62507
Axel Juell TheisenMellembygd OL192990
Hans-Martin VaengSørreisa OL207807

H 55- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Leif GulbrandsenSørreisa OL205982
Bård JørgensenIL BUL-Tromsø180921

H 65- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut EngstadIL BUL-Tromsø146559
Jan Asbjørn EriksenSørreisa OL89726
Ivar HelgesenSørreisa OL184511
Gunnar KvaalStorsteinnes IL71997
Jan LøvlundNordreisa IL175165
Nils NymoMellembygd OL124870

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor