Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Foll-O-karusellen #4

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Foll-O-karusellen #4
Arrangørorganisasjon: Kolbotn og Skimt OL
Dato: onsdag 2 september 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 47 påmeldte deltakere.

D 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maria BertelsenKolbotn IL

D 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linn Mei WaalerMåren OK212721

D 17- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari jensen AasNord-Østerdal OK203459
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering206914
Malin EijsinkÅs-NMBU Orientering197922
Linda FredhMåren OK184147
Ragnhild Helene LøvliAsker Skiklubb207590
Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering91574

D 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete BerntsenMåren OK400598
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering174994
Gro Hege LudvigsenMåren OK400784
Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering91573

D 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg BakkenMåren OK92537

H 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering209824
Magnus EndresenMåren OK211576
Andreas GjetangerMåren OK197814
Anselm ReichenbachOppsal Orientering186907

H 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering192756

H 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lukas Bjelde FossheimMåren OK204777

H 17- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Endre AaenStjørdals-Blink Orientering187185
Per Anders U. EngebakkenÅs-NMBU Orientering92145
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering157500
Morten FredhMåren OK208419
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering153308

H 40- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Audun BjerknesMåren OK80098
Lars Petter EndresenMåren OK174879
Martin ReichenbachOppsal Orientering196745

H 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten KarlsenMåren OK400006
Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering180932
Ove MartinsenHauketo IF199744
Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering91600

H 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering190254
Stein TurtumøygardMåren OK312743

H 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Carl-Fred. KolderupStabæk IF160730
Kolbjørn MegardKolbotn og Skimt OL204607
Magnar NilsenKolbotn og Skimt OL78632

D -12N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL204597
Alva Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering212544
Malin GjetangerMåren OK213106
Kaja Christine Wæhler-DelpMåren OK

H -12N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard EndresenMåren OK204774
Erlend Bjerknes FagerlidMåren OK192432
Magnus Kvarme GangnæsÅs-NMBU Orientering191207

Åpen B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Espen DelpMåren OK131319
Kjetil JacobsenHamar OK181702

LangLett (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stina G KarlsenKlubbløs193685
Thor Ivar GangnæsÅs-NMBU Orientering191198

Annonser

IOF Eventor