Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Tour of Lillomarka våren 2015 – løp 6

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Tour of Lillomarka våren 2015 – løp 6
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 1 juni 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 57 påmeldte deltakere.

Bodø og Omegn IF Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Martin FinstadBodø og Omegn IF OrienteringHerrer A-løype158619

Fossum IF (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Cecilie Christin KvermeFossum IFDamer C-løype202992
Sivert Sande KvermeFossum IFHerrer B-løype179826

Hamar OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kjetil JacobsenHamar OKHerrer B-løype181702

Kamp/Vestheim IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Egil HusethKamp/Vestheim IFHerrer B-løype200718

Kolbotn og Skimt OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OLHerrer B-løype158106

Lillomarka OL (43)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mathias BenjaminsenLillomarka OLHerrer A-løype186884
Vidar BenjaminsenLillomarka OLHerrer A-løype206100
Ingrid BlindheimLillomarka OLDamer B-løype187075
Jorunn BlindheimLillomarka OLDamer B-løype145119
Solveig BlindheimLillomarka OLDamer A-løype145119
Terje BlindheimLillomarka OLHerrer A-løype187118
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OLHerrer C-løype212863
Jens Johan BrekkeLillomarka OLHerrer A-løype215086
Hanne Cecilie Messel BærenLillomarka OLDamer A-løype68149
Arne DybdahlLillomarka OLHerrer A-løype480200
Rasmus D. EastwoodLillomarka OLHerrer C-løype186273
Steinar EastwoodLillomarka OLHerrer A-løype191287
Hans Anton EklundLillomarka OLHerrer B-løype146519
Hallvard FjærLillomarka OLHerrer A-løype487949
Ingvild C. FleisjeLillomarka OLDamer A-løype183300
Eirik Høst FossgardLillomarka OLHerrer A-løype181321
Brynjar FredheimLillomarka OLHerrer A-løype91177
Martin GranlyLillomarka OLHerrer A-løype181270
Frøy GrøndahlLillomarka OLDamer B-løype80511
Einar HemLillomarka OLHerrer B-løype156916
Tor E. HenriksenLillomarka OLHerrer C-løype401144
Ove HildrumLillomarka OLHerrer B-løype181295
Elin KrogstadLillomarka OLDamer B-løype148997
Sindre Vestengen LianLillomarka OLHerrer A-løype197711
Stian LillegårdLillomarka OLHerrer C-løype198793
Marit LoftesnesLillomarka OLDamer C-løype201969
Ingrid MasdalLillomarka OLDamer B-løype168341
Simen MasdalLillomarka OLHerrer B-løype168286
Johan MattssonLillomarka OLHerrer A-løype80512
Alasdair McLeodLillomarka OLHerrer A-løype10246
Brian Aagaard NielsenLillomarka OLHerrer A-løype214917
Joar OldernesLillomarka OLHerrer A-løype411075
Trine OldernesLillomarka OLDamer C-løype168298
Trond OldernesLillomarka OLHerrer C-løype202090
Leon Russell - KeelyLillomarka OLHerrer A-løype10235
Maria Rørvik HaverLillomarka OLDamer A-løype158421
Matthew SpeakeLillomarka OLHerrer A-løype204099
Elias Skjolden SørensenLillomarka OLHerrer A-løype186896
Claes-H. UngerLillomarka OLHerrer A-løype197963
Ingjerd VestengenLillomarka OLDamer A-løype485688
Lars Audun VoldLillomarka OLHerrer B-løype187120
Mathias Pedersen VoldLillomarka OLHerrer B-løype185832
Hedda VonenLillomarka OLDamer A-løype193107

Lyn Ski (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anne DanielsenLyn SkiDamer A-løype207677

Nittedal OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Simen FritznerNittedal OLHerrer B-løype205387
Nina Elise JørgensenNittedal OLDamer B-løype80134
Terje ThrondsenNittedal OLHerrer C-løype208683

Oppsal Orientering (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kristin JægerOppsal OrienteringDamer A-løype176252
Stig Hultgreen KarlsenOppsal OrienteringHerrer A-løype190254

Stokke IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Håkon Nergaard BergStokke ILHerrer A-løype203615
Ingrid TronshaugStokke ILDamer A-løype203565

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival