Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Tour of Lillomarka våren 2015 – løp 6

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Tour of Lillomarka våren 2015 – løp 6
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 1 juni 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 57 påmeldte deltakere.

Herrer A-løype (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias BenjaminsenLillomarka OL186884
Vidar BenjaminsenLillomarka OL206100
Håkon Nergaard BergStokke IL203615
Terje BlindheimLillomarka OL187118
Jens Johan BrekkeLillomarka OL215086
Arne DybdahlLillomarka OL480200
Steinar EastwoodLillomarka OL191287
Martin FinstadBodø og Omegn IF Orientering158619
Hallvard FjærLillomarka OL487949
Eirik Høst FossgardLillomarka OL181321
Brynjar FredheimLillomarka OL91177
Martin GranlyLillomarka OL181270
Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering190254
Sindre Vestengen LianLillomarka OL197711
Johan MattssonLillomarka OL80512
Alasdair McLeodLillomarka OL10246
Brian Aagaard NielsenLillomarka OL214917
Joar OldernesLillomarka OL411075
Leon Russell - KeelyLillomarka OL10235
Matthew SpeakeLillomarka OL204099
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL186896
Claes-H. UngerLillomarka OL197963

Damer A-løype (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solveig BlindheimLillomarka OL145119
Hanne Cecilie Messel BærenLillomarka OL68149
Anne DanielsenLyn Ski207677
Ingvild C. FleisjeLillomarka OL183300
Kristin JægerOppsal Orientering176252
Maria Rørvik HaverLillomarka OL158421
Ingrid TronshaugStokke IL203565
Ingjerd VestengenLillomarka OL485688
Hedda VonenLillomarka OL193107

Herrer B-løype (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans Anton EklundLillomarka OL146519
Simen FritznerNittedal OL205387
Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL158106
Einar HemLillomarka OL156916
Ove HildrumLillomarka OL181295
Egil HusethKamp/Vestheim IF200718
Kjetil JacobsenHamar OK181702
Sivert Sande KvermeFossum IF179826
Simen MasdalLillomarka OL168286
Lars Audun VoldLillomarka OL187120
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL185832

Damer B-løype (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid BlindheimLillomarka OL187075
Jorunn BlindheimLillomarka OL145119
Frøy GrøndahlLillomarka OL80511
Nina Elise JørgensenNittedal OL80134
Elin KrogstadLillomarka OL148997
Ingrid MasdalLillomarka OL168341

Herrer C-løype (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL212863
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL186273
Tor E. HenriksenLillomarka OL401144
Stian LillegårdLillomarka OL198793
Trond OldernesLillomarka OL202090
Terje ThrondsenNittedal OL208683

Damer C-løype (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Cecilie Christin KvermeFossum IF202992
Marit LoftesnesLillomarka OL201969
Trine OldernesLillomarka OL168298

Annonser

IOF Eventor