Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Rondslitet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Rondslitet
Arrangørorganisasjon: Rond OL
Dato: lørdag 10 oktober 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 62 påmeldte deltakere.

N-Åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wenche BjørnstadRingsaker OK66661
Jo Randar HolmøyHadeland OL158419

6 kilometer (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Line Skjevik ArnevikRingerike OL159025
Hilde BrobakkenSnertingdal IF Orientering206244
Elin DahlenRingerike OL201694
Tormod DahlenRingerike OL211376
Caroline EideGjø-Vard OL192450
Charlotte EideGjø-Vard OL192542
Trond FeiringHamar OK202135
Tea ForbergRond OL69017
Turid GiilRond OL69013
Håvard GjestvangOL Toten-Troll402743
Erik HaugenRingsaker OK92332
Hege HeibergHadeland OL187205
Hanne HolmenSnertingdal IF Orientering402812
Esten S. KringhaugBodø og Omegn IF Orientering159308
Kirsti KringhaugRingerike OL62523
Jon Vegard LundeLillehammer OK192660
Knut Anders LøkenFossum IF215084
Bjørn MyhrmoenRond OL211282
John Thomas PetersenNittedal OL184542
Gunn Elin RudiHadeland OL413066
Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll221395
Tove StrandMåren OK400534
Arne StrandlieGjø-Vard OL188916
Anne SørumRingsaker OK89547
Berthe TesloHadeland OL413058
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering208715
Trond Ivar TømmervoldHamar OK95258
Knut WikstrømRingsaker OK211405
Roar ÅsheimRond OL129401

10 kilometer (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oskar ArnevikRingerike OL146587
Sander ArnevikRingerike OL87545
Simen BallangrudRaufoss IL Orientering222149
Hasse BergstrømTyrving IL214919
Axel BromanderFredrikstad SK207687
Gitte BromanderFredrikstad SK409305
Arnt Oluf EideGjø-Vard OL92214
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll197831
Terje GudbrandsenHamar OK206429
John HofossHadeland OL410825
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Martin KulichKlubbløs180900
Bjarte LindstadOL Toten-Troll207731
Håvard LucasenÅs-NMBU Orientering160833
Bård NatvigNittedal OL217340
Stein Arne NegårdVang OL170443
Geir NilsenViul Orienteringsklubb80004
Petter SkedsmoHadeland OL191364
Erlend SlokvikNydalens SK181990
Nils Harald StaffOL Toten-Troll487977
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Anita StensethSnertingdal IF Orientering89533
Åshild Stuve StrandlieGjø-Vard OL152598
Michael SætvedtGjø-Vard OL62335
Tor TrøanHadeland OL96183
Juha VienaRingerike OL61055
Marius WikstrømRingsaker OK184673
Terje WikstrømRingsaker OK98769
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814

16 kilometer (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars-Inge ArnevikRingerike OL400732
Audun StrandlieGjø-Vard OL155541

Annonser

IOF Eventor