Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NØK Sprintcup Finale Røros

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: NØK Sprintcup Finale Røros
Arrangørorganisasjon: Røros IL
Dato: fredag 1 mai 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 72 påmeldte deltakere.

N-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid SchjølbergRøros IL78751

D -10 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma HeidtmannOs IL199592
Ida HøsøienTynset IF191217
Synne Kvittum NytrøenTynset IF204580
Aurora OldertrøenTynset IF72029
Ida Joanne OldertrøenTynset IF206515
Mina RamloOs IL171910
Svanhild RyenOs IL92095
Guro SchjølbergTynset IF166982
Lisa Sæther VerdeniusVingelen IL186861
Maria sæther VerdeniusVingelen IL192237

D 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Grøtli SvergjaKvikne IL157012
Miriam HeidtmannOs IL199276
Eline Horten JordetVingelen IL203270
Andrea sæther VerdeniusVingelen IL189067

D 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirin Meli NarjordOs IL83045
Inga SkjevdalRøros IL78757

D 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jorun BækkenOs IL181814
Hanne Grøtli SvergjaKvikne IL157013
Rønnaug Hansæl-NergaardKvikne IL184293
Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF71311
Hilde Moan BjørsholKvikne IL187237

D 17- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari jensen AasOs IL203459
Idun BækkenOs IL96444
Elisabeth EspelandTynset IF206516
Åse Karin LangbekkheiOs IL199442
Synve Meli NarjordOs IL96457
Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoOL Trollelg176222

D 40- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgit Wikan BergIL Nansen413071
Sissel BolstadTynset IF176115
Ragnhild DåsnesOs IL83196
Anne Mette GrøtliKvikne IL184561
Bente HortenVingelen IL203370
Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF71309
Liv MeliIL Nansen78516
Anne Meli NarjordOs IL199436
Britt Laila NilsgårdRøros IL483749
Kari OsmoenOs IL123845
Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK208003
Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF190619

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid MeliOs IL165398

H -10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eivind Kjellesvig DalløkkenOs IL199593
Mikkel RamloOs IL172016
Bennet SauerOs IL199445
Hallvard Solli OsOs IL181473
Jørund Solli OsOs IL181813

H 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mads Berg jr.IL Nansen412991
Lars Horten JordetVingelen IL203272
Jørgen LangbekkheiOs IL181673
Vetle Meli NarjordOs IL96460

H 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Asgeir EspelandTynset IF203667
David HeidtmannOs IL199379
Jakob HøsøienTynset IF191248
Gaute Kvittum NytrøenTynset IF187109
Kasper RamloOs IL92088
Jørgen SchjølbergTynset IF167087
Jacob Sæther VerdeniusVingelen IL188718

H 17- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Arve U EngebakkenVingelen IL203604
Erlend Kvittum NytrøenTynset IF187108
Ivar Aukrust OsmoenOs IL199444
Anders RønningVingelen IL203337
Lars Gunnar SkjevdalRøros IL78758

H 40- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle BergIL Nansen413164
Arild BjarkøNord-Østerdal OK142673
Per EngebakkenIL Nansen412970
Torger HøsøienTynset IF175977
Leif JordetVingelen IL203271
Leif Arne NytrøenTynset IF204550

H 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering91263
Tore StubbeNord-Østerdal OK207753

H 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mads BergIL Nansen165400
Oddvar ErlienVingelen IL192269

Annonser

IOF Eventor