Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KSO Vår 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KSO Vår 1
Arrangørorganisasjoner: Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør
Dato: tirsdag 5 mai 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 119 påmeldte deltakere.

D 17- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi Fidje AndersenOK Sør193028
Marianne AndersenKonnerud IL170604
Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK413179
Benedicte BeckmannOddersjaa SSK152178
Silje BøenKristiansand OK157738
Gro BørteKristiansand OK184339
Mari CowardOK Sør203641
Andrea DrangsholtTorridal IL189113
Gro EideOK Sør145496
Una Glende JansonKristiansand OK151356
Andrea Vild JødalKristiansand OK158464
Målfrid KonstKristiansand OK197878
Åse Reidun KregnesKristiansand OK184648
Inger ReinhartsenKristiansand OK180862
Ane RibeSøgne og Songdalen OK84998
Christina WhiteSøgne og Songdalen OK176142

D 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brit I. DanielsenOddersjaa SSK80104
Anita Wiberg GjelstenIL Høvdingen211662
Ragnhild HaldKristiansand OK172978
Anne Karin RibeSøgne og Songdalen OK84997

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK158601
Siri ØkstadOddersjaa SSK185940

H 17- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirik Glad BalchenOddersjaa SSK168226
Christian BøenKristiansand OK197760
Espen Coward RefsnesOK Sør71279
Morten CowardOK Sør144045
Mats DahlénKristiansand OK158614
Dovydas FreimontasKristiansand OK197873
Ståle GjelstenKristiansand OK184459
Eirik Sundby HålandOddersjaa SSK192284
Ole KostølKristiansand OK184222
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK195884
Roar MyhreKristiansand OK129736
Vegard MyhreKristiansand OK186287
Torkel ReinhartsenKristiansand OK184468
Vetle ReinhartsenKristiansand OK158117
Gøran RøstadOddersjaa SSK192507
Stein-Erik ScheieOK Sør181466
Fred-Arne SivertsenKristiansand OK197872
Eirik SmithsenOK Sør201891
Svein SundeSøgne og Songdalen OK158607
Henrik UpsalKristiansand OK184471

H 50- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan BlandkjennKristiansand OK80826
Robert CowardOK Sør71278
Roar HermansenKristiansand OK197998
Kristen LanganOK Sør487876
Per LarsenKristiansand OK409239
Bjørn ReinhartsenKristiansand OK146379
Dag Petter SødalOddersjaa SSK66803
Frank-Werner Unsgaard3B BIL
Terje WoldOK Sør137078

H 60- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frank Glad BalchenOddersjaa SSK192474
Sigmund BergKristiansand OK407173
Stein CowardOK Sør71282
Bjørn GulbrandsenOK Sør60709
Dagfinn HaarrOddersjaa SSK80031
Erik HodneOddersjaa SSK84866
Arild JørgensenOddersjaa SSK66807
Jan Tore JørgensenOK Sør400857
Audun KjøstvedtIL Høvdingen154419
Bjørn A. SchouOK Sør60725
Atle SolheimKristiansand OK186305
Svein Olav SyvertsenIL Høvdingen192196
Per W. TorgersenOddersjaa SSK185934

H-16N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik IglebækOK Sør203500
Lars KostølKristiansand OK213510
Fredrik PyttenKristiansand OK197956
Kurt Kristian Willam ThistedKristiansand OK184307

H12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sindre Fidje AndersenOK Sør169707
Chris Ruben ErfjordOK Sør212378
Oskar Salthaug MessenlienKristiansand OK209673
Trygve Børte NomelandKristiansand OK184469
Brage TakleKristiansand OK198046
Isa Bønnhoff UclerOK Sør134836

H13-16 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend Fidje AndersenOK Sør141943
Marius AurebekkKristiansand OK208690
Simon Beckmann KristiansenOddersjaa SSK212425
Erlend Odd BergeOddersjaa SSK212666
Sebastian DalandKristiansand OK181677
Einar EkelandOddersjaa SSK200717
Odd-Anton HermansenKristiansand OK172962
Jonas MyhreKristiansand OK186097
Kristian PyttenKristiansand OK151383
David RundeKristiansand OK157065
Christoffer RøstadOddersjaa SSK192562
Sander Vaksvik SkaareKristiansand OK211207
Lars ThistedKristiansand OK184639

H-bedr (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oluf BøckmanNikkelverket BIL184174
Harald EikNikkelverket BIL71537
Jon Terje EkelandVA Vegvesen211559
Bjarne FærestrandBroadnet188905
Nils Gunnar GjelstenNikkelverket BIL211661
Kai JohansenNikkelverket BIL
Tor LohneRambøll75957
Ernst PyttenRambøll197841
Øivind StenstadNikkelverket BIL188881
Reidar SæstadDnB NOR91382
Ulrik ThistedNikkelverket BIL184335
Thorbjørn VærpPuzzlepart93939

D-16N (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane Aadnevik-LohneOK Sør401203
Julie ChristiansenKristiansand OK152177
Linea DalandKristiansand OK181678
Mari Kristin ErfjordOK Sør212464
Emma IglebækOK Sør203501
Kaja Kristine RønstadOK Sør134836
Hanne TønnesenOK Sør134046
Selma WhiteSøgne og Songdalen OK212465

D12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maria KostølKristiansand OK198036
Maria StødleKristiansand OK186298
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK213286

D13-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK158616
Sigrid EkelandOddersjaa SSK211180
Tuva HepburnKristiansand OK184670
Silje KregnesKristiansand OK142857
Marte Elisabeth LynneKristiansand OK
Kristin MestadTorridal IL62681
Sanna Aurora SandellKristiansand OK186289
Inga Vestøl StødleKristiansand OK186309

D17N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elke ThistedNikkelverket BIL125546

Annonser

IOF Eventor