Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM sprint

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM sprint
Arrangørorganisasjon: OK Silsand
Dato: lørdag 6 juni 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 56 påmeldte deltakere.

N-åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø214921
Mia UrsetIL BUL-Tromsø
Kristoffer Nian Brovoll VaengSørreisa OL

D 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø127171
Julie Helena Møller JørgensenSørreisa OL211941
Nanna Agersborg MoanSørreisa OL211932

D 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Malin Kristina Møller JørgensenSørreisa OL213025
Idunn StrandIL BUL-Tromsø180268

D 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø
Tora IndregardIL BUL-Tromsø146557
Ellinor Agersborg MoanSørreisa OL184504

D 17-20 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Katrine HornOK Silsand158060
Ingvild Margrete OfstadIL BUL-Tromsø67521
Silje Bjørkli OlsenOK Silsand
Tora Johanne SolvangStorsteinnes IL213675

D 21- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liv Karen JohannessenIL BUL-Tromsø174828
Andrea SalmiOK Silsand

D 40- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Birgitte JensenIL BUL-Tromsø80045

D 50- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eli Blomseth HelgesenSørreisa OL184613
Kari LofthusIL BUL-Tromsø91044
Eli Charlotte NordmoMellembygd OL116981

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ranveig EfraimsenStorsteinnes IL166008
Åse FlydalIL BUL-Tromsø96616

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Marie PedersenBjerkvik IF137267

H -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Valdemar Kvaal-KarlsenStorsteinnes IL197174

H 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kasper Ankjell HolmöyNordreisa IL219486
Henning StrandIL BUL-Tromsø192370
Hans UrsetIL BUL-Tromsø170789
Edvard UtengOK Silsand90359

H 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jesper LundinIL BUL-Tromsø211325
Vegard StangnesOK Silsand95814
Oskar UtengOK Silsand90363

H 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø165249
Erling StangnesOK Silsand95816

H 17-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø193120
Mats Jørgen Nordmo IngdalMellembygd OL180700

H 21- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Børge HarveyIL BUL-Tromsø80110
Thomas JohnsenIL BUL-Tromsø62510
Ottar K KvaalStorsteinnes IL180876
Ruben OlsenOK Silsand95866
Rasmus Rørholt TheisenNTNUI205770

H 40- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ted BernhardsenIL BUL-Tromsø204753
Ola BratlieIL BUL-Tromsø203561
Jonny I HansenIL BUL-Tromsø127256
Roar JørgensenSørreisa OL171138
Ronny MoanSørreisa OL184503
Hans-Martin VaengSørreisa OL207807

H 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild IngdalMellembygd OL180898
Atle IversenIL BUL-Tromsø192305
Harald StrandIL BUL-Tromsø91389
Axel Juell TheisenMellembygd OL192990

H 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roar FlydalIL BUL-Tromsø96617
Gunnar KvaalStorsteinnes IL71997
Jan LøvlundNordreisa IL175165

H 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut EngstadIL BUL-Tromsø146559
Jan Asbjørn EriksenSørreisa OL89726

Annonser

IOF Eventor