Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KSO Vår 4

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KSO Vår 4
Arrangørorganisasjoner: Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør
Dato: tirsdag 26 mai 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 131 påmeldte deltakere.

D 17- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi Fidje AndersenOK Sør193028
Marianne AndersenKonnerud IL170604
Ida AurebekkTorridal IL62682
Johanne AuslandOddersjaa SSK
Silje BøenKristiansand OK157738
Gro BørteKristiansand OK
Mari CowardOK Sør
Andrea DrangsholtTorridal IL
Gro EideOK Sør145496
Anne Marie EkelandOddersjaa SSK145291
Una Glende JansonKristiansand OK
Andrea Vild JødalKristiansand OK158464
Målfrid KonstKristiansand OK
Åse Reidun KregnesKristiansand OK184648
Hege Hennig LundeOK Sør145366
Mette Heddeland MartensKristiansand OK
Inger ReinhartsenKristiansand OK180862
Ane RibeSøgne og Songdalen OK84998
Inger SkjæveslandIF Trauma176023

D 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brit I. DanielsenOddersjaa SSK
Anita Wiberg GjelstenIL Høvdingen211662
Ragnhild HaldKristiansand OK172978
Anne Karin RibeSøgne og Songdalen OK84997

D 60- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK158601
Signe HeivollSøgne og Songdalen OK
Gudveig JørundlandOK Sør181467
Kirsten SalthaugRambøll
Siri ØkstadOddersjaa SSK185940

H 17- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Isak Aasemoen AardalOddersjaa SSK181963
Knut AurebekkTorridal IL208689
Geir AuslandOddersjaa SSK
Eirik Glad BalchenOddersjaa SSK168226
Tim Langø BergKristiansand OK197712
Dag BlandkjennKristiansand OK197997
Christian BøenKristiansand OK197760
Espen Coward RefsnesOK Sør71279
Morten CowardOK Sør144045
Gaute FriestadKristiansand OK
Eirik Sundby HålandOddersjaa SSK192284
Pasi LehtonenTurun Suunnistajat
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK195884
Eirik Heddeland MartensKristiansand OK
Roar MyhreKristiansand OK129736
Stein-Erik ScheieOK Sør
Fred-Arne SivertsenKristiansand OK
Rune SkogerbøKristiansand OK
Eirik SmithsenOK Sør201891
Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK

H 50- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan BlandkjennKristiansand OK
Robert CowardOK Sør71278
Per LarsenKristiansand OK409239
Bjørn ReinhartsenKristiansand OK146379
Kristen RibeSøgne og Songdalen OK84996
Øyvind TorgersenKristiansand OK184699
Terje UlebergOK Sør165637
Frank-Werner Unsgaard3B BIL
Terje WoldOK Sør137078

H 60- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frank Glad BalchenOddersjaa SSK192474
Sigmund BergKristiansand OK217041
Stein CowardOK Sør71282
Bjørn GulbrandsenOK Sør
Dagfinn HaarrOddersjaa SSK
Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK
Erik HodneOddersjaa SSK84866
Kåre JacobsenOK Sør
Arild JørgensenOddersjaa SSK
Einar JørundlandOK Sør153976
Audun KjøstvedtIL Høvdingen192274
Jostein KorsvikOK Sør60726
Sigmund SalthaugRambøll
Bjørn A. SchouOK Sør
Atle SolheimKristiansand OK
Svein Olav SyvertsenIL Høvdingen
Per W. TorgersenOddersjaa SSK185934
Halvard VesterhusIL Høvdingen

H-16N (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simon Beckmann KristiansenOddersjaa SSK
Erlend Odd BergeOddersjaa SSK
Fredrik IglebækOK Sør203500
Lars KostølKristiansand OK213510
Magnus Hennig LundeOK Sør147050

H12 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sindre Fidje AndersenOK Sør169707
Chris Ruben ErfjordOK Sør212378
Fredrik Eye FæravaagKristiansand OK
Oskar Salthaug MessenlienKristiansand OK209673
Trygve Børte NomelandKristiansand OK
Christoffer RosenbergKristiansand OK
Brage TakleKristiansand OK
Isa Bønnhoff UclerOK Sør212462
Benjamin VingerhagenKristiansand OK184399

H13-16 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend Fidje AndersenOK Sør192821
Marius AurebekkKristiansand OK208690
Bernhard BøckmanKristiansand OK153297
Odd-Anton HermansenKristiansand OK172962
Sander LindevikKristiansand OK197771
Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK
Jonas MyhreKristiansand OK186097
Kristian PyttenKristiansand OK151383
David RundeKristiansand OK
Sander Vaksvik SkaareKristiansand OK
Lars ThistedKristiansand OK184639

H-bedr (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jo Vegard AardalVA Vegvesen181032
Oluf BøckmanNikkelverket BIL
Harald EikNikkelverket BIL
Jon Terje EkelandVA Vegvesen211559
Bjarne FærestrandBroadnet
Nils Gunnar GjelstenNikkelverket BIL211661
Kai JohansenNikkelverket BIL
Tor LohneRambøll75957
Reidar SæstadDnB NOR
Ulrik ThistedNikkelverket BIL184335
Thorbjørn VærpPuzzlepart93939

D-16N (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane Aadnevik-LohneOK Sør216835
Anneli Aasemoen AardalOddersjaa SSK181245
Linne AuslandOddersjaa SSK
Ingrid Marie EkelandOddersjaa SSK213000
Emma IglebækOK Sør203501
Thea Kambestad OlsenOddersjaa SSK200717
Mari-Lise Tungland OmdalOK Sør134046
Kaja Kristine RønstadOK Sør134836
Hanne TønnesenOK Sør203499

D12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Kristin ErfjordOK Sør212464
Maria KostølKristiansand OK198036
Maria StødleKristiansand OK186298

D13-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie BergersenKristiansand OK198044
Sigrid EkelandOddersjaa SSK211180
Tuva HepburnKristiansand OK184670
Silje KregnesKristiansand OK142857
Kristin MestadTorridal IL62681
Sanna Aurora SandellKristiansand OK
Ingrid Meling SpikkelandOddersjaa SSK208723

D17N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje Refsnes CowardOK Sør193129

Annonser

IOF Eventor