Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KSO Vår 3

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KSO Vår 3
Arrangørorganisasjoner: Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør
Dato: tirsdag 19 mai 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 129 påmeldte deltakere.

D 17- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi Fidje AndersenOK Sør193028
Marianne AndersenKonnerud IL170604
Ida AurebekkTorridal IL62682
Aud Sørbø AuslandOddersjaa SSK146610
Benedicte BeckmannOddersjaa SSK152178
Silje BøenKristiansand OK157738
Gro BørteKristiansand OK184339
Andrea DrangsholtTorridal IL189113
Gro EideOK Sør145496
Anne Marie EkelandOddersjaa SSK145291
Una Glende JansonKristiansand OK151356
Andrea Vild JødalKristiansand OK158464
Målfrid KonstKristiansand OK197878
Hege Hennig LundeOK Sør145366
Mette Heddeland MartensKristiansand OK206286
Ane RibeSøgne og Songdalen OK84998
Christina WhiteSøgne og Songdalen OK176142

D 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brit I. DanielsenOddersjaa SSK80104
Anita Wiberg GjelstenIL Høvdingen211662
Ragnhild HaldKristiansand OK172978
Anne Karin RibeSøgne og Songdalen OK84997

D 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK158601
Signe HeivollSøgne og Songdalen OK197880
Kirsten SalthaugRambøll91384
Siri ØkstadOddersjaa SSK185940

H 17- (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut AurebekkTorridal IL208689
Geir AuslandOddersjaa SSK411542
Jarle AuslandOddersjaa SSK408291
Eirik Glad BalchenOddersjaa SSK168226
Tim Langø BergKristiansand OK197712
Asbjørn BygglandHøydalsmo IL192443
Espen Coward RefsnesOK Sør71279
Morten CowardOK Sør144045
Stig DalsørenKristiansand OK413219
Gaute FriestadKristiansand OK184414
Eirik Sundby HålandOddersjaa SSK192284
Morten JørgensenKristiansand OK66810
Ole KostølKristiansand OK184222
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK195884
Eirik Heddeland MartensKristiansand OK184333
Roar MyhreKristiansand OK129736
Vegard MyhreKristiansand OK186287
Jonas NilsenKlubbløs
Torkel ReinhartsenKristiansand OK184468
Stein-Erik ScheieOK Sør181466
Fred-Arne SivertsenKristiansand OK197872
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK184353
Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering402852
Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK197885

H 50- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan BlandkjennKristiansand OK80826
Robert CowardOK Sør71278
Bjørn A FriestadKristiansand OK184415
Hans Sommerfelt HelleOK Sør136947
Arild KnutsenSøgne og Songdalen OK197924
Per LarsenKristiansand OK409239
Bjørn ReinhartsenKristiansand OK146379
Øyvind TorgersenKristiansand OK91373
Terje UlebergOK Sør165637

H 60- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frank Glad BalchenOddersjaa SSK192474
Stein CowardOK Sør71282
Bjørn GulbrandsenOK Sør60709
Dagfinn HaarrOddersjaa SSK80031
Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK197876
Erik HodneOddersjaa SSK84866
Kåre JacobsenOK Sør60712
Arild JørgensenOddersjaa SSK66807
Jan Tore JørgensenOK Sør400857
Audun KjøstvedtIL Høvdingen192274
Jostein KorsvikOK Sør60726
Sigmund SalthaugRambøll91385
Atle SolheimKristiansand OK186305
Svein Olav SyvertsenIL Høvdingen192196
Per W. TorgersenOddersjaa SSK185934
Halvard VesterhusIL Høvdingen124007

H-16N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend Odd BergeOddersjaa SSK212666
Fredrik IglebækOK Sør203500
Lars KostølKristiansand OK213510
Magnus Hennig LundeOK Sør147050

H12 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sindre Fidje AndersenOK Sør169707
Chris Ruben ErfjordOK Sør212378
Fredrik Eye FæravaagKristiansand OK215030
Oskar Salthaug MessenlienKristiansand OK209673
Trygve Børte NomelandKristiansand OK184469
Christoffer RosenbergKristiansand OK
Brage TakleKristiansand OK198046
Isa Bønnhoff UclerOK Sør212462
Benjamin VingerhagenKristiansand OK184399

H13-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vemund Aasemoen AardalOddersjaa SSK181245
Erlend Fidje AndersenOK Sør141943
Marius AurebekkKristiansand OK208690
Einar EkelandOddersjaa SSK200717
Odd-Anton HermansenKristiansand OK172962
Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK204748
Jonas MyhreKristiansand OK186097
Kristian PyttenKristiansand OK151383
David RundeKristiansand OK157065
Sander Vaksvik SkaareKristiansand OK211207

H-bedr (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jo Vegard AardalVA Vegvesen181032
Oluf BøckmanNikkelverket BIL184174
Jon Terje EkelandVA Vegvesen211559
Bjarne FærestrandBroadnet188905
Nils Gunnar GjelstenNikkelverket BIL211661
Tor LohneRambøll75957
Øivind StenstadNikkelverket BIL188881
Reidar SæstadDnB NOR91382
Ulrik ThistedNikkelverket BIL184335
Thorbjørn VærpPuzzlepart93939

H-bedrN (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Steinar R BergeNikkelverket BIL

D-16N (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane Aadnevik-LohneOK Sør216835
Anneli Aasemoen AardalOddersjaa SSK181963
Mari Kristin ErfjordOK Sør212464
Emma IglebækOK Sør203501
Mari-Lise Tungland OmdalOK Sør134046
Kaja Kristine RønstadOK Sør134836
Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo IL192442
Hanne TønnesenOK Sør203499
Selma WhiteSøgne og Songdalen OK212465

D12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maria KostølKristiansand OK198036
Maria StødleKristiansand OK186298

D13-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie BergersenKristiansand OK198044
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK158616
Julie ChristiansenKristiansand OK152177
Tuva HepburnKristiansand OK184670
Kristin MestadTorridal IL62681
Sanna Aurora SandellKristiansand OK186289
Ingrid Meling SpikkelandOddersjaa SSK208723
Inga Vestøl StødleKristiansand OK186309
Julianne Zahl-OlsenKristiansand OK

D17N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje Refsnes CowardOK Sør193129

Annonser

IOF Eventor