Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KSO Vår 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KSO Vår 2
Arrangørorganisasjoner: Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør
Dato: tirsdag 12 mai 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 122 påmeldte deltakere.

D 17- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi Fidje AndersenOK Sør193028
Marianne AndersenKonnerud IL170604
Ida AurebekkTorridal IL62682
Aud Sørbø AuslandOddersjaa SSK146610
Benedicte BeckmannOddersjaa SSK152178
Silje BøenKristiansand OK157738
Gro BørteKristiansand OK184339
Mari CowardOK Sør203641
Andrea DrangsholtTorridal IL189113
Anne Marie EkelandOddersjaa SSK145291
Una Glende JansonKristiansand OK151356
Andrea Vild JødalKristiansand OK158464
Målfrid KonstKristiansand OK197878
Åse Reidun KregnesKristiansand OK184648
Hege Hennig LundeOK Sør147050
Inger ReinhartsenKristiansand OK180862
Ane RibeSøgne og Songdalen OK84998

D 50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brit I. DanielsenOddersjaa SSK80104
Anita Wiberg GjelstenIL Høvdingen211662
Ragnhild HaldKristiansand OK172978
Unni MyhreOddersjaa SSK91278
Anne Karin RibeSøgne og Songdalen OK84997

D 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Signe HeivollSøgne og Songdalen OK197880
Kirsten SalthaugRambøll91384
Solveig SchouOK Sør60724
Siri ØkstadOddersjaa SSK185940

H 17- (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut AurebekkTorridal IL208689
Geir AuslandOddersjaa SSK411542
Eirik Glad BalchenOddersjaa SSK168226
Tim Langø BergKristiansand OK197712
Espen Coward RefsnesOK Sør71279
Morten CowardOK Sør144045
Stig DalsørenKristiansand OK413219
Ståle GjelstenKristiansand OK184459
Eirik Sundby HålandOddersjaa SSK192284
Øystein HålandKristiansand OK79518
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK195884
Jostein MoeTorridal IL158004
Roar MyhreKristiansand OK129736
Vegard MyhreKristiansand OK186287
Marius PyttenKristiansand OK197877
Torkel ReinhartsenKristiansand OK184468
Vetle ReinhartsenKristiansand OK158117
Stein-Erik ScheieOK Sør181466
Fred-Arne SivertsenKristiansand OK197872
Rune SkogerbøKristiansand OK184619
Eirik SmithsenOK Sør201891
Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OK
Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK197885
Henrik UpsalKristiansand OK184471

H 50- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan BlandkjennKristiansand OK80826
Robert CowardOK Sør71278
John HansenKristiansand OK208650
Arild KnutsenSøgne og Songdalen OK197924
Bjørn ReinhartsenKristiansand OK146379
Terje UlebergOK Sør165637
Frank-Werner Unsgaard3B BIL
Terje WoldOK Sør137078

H 60- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frank Glad BalchenOddersjaa SSK192474
Stein CowardOK Sør71282
Bjørn GulbrandsenOK Sør60709
Dagfinn HaarrOddersjaa SSK80031
Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK197876
Erik HodneOddersjaa SSK84866
Kåre JacobsenOK Sør60712
Arild JørgensenOddersjaa SSK66807
Audun KjøstvedtIL Høvdingen192274
Jostein KorsvikOK Sør60726
Sigmund SalthaugRambøll91385
Bjørn A. SchouOK Sør60725
Svein Olav SyvertsenIL Høvdingen192196
Per W. TorgersenOddersjaa SSK185934
Halvard VesterhusIL Høvdingen139468

H-16N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simon Beckmann KristiansenOddersjaa SSK212425
Fredrik IglebækOK Sør203500
Lars KostølKristiansand OK213510
Magnus Hennig LundeOK Sør

H12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sindre Fidje AndersenOK Sør169707
Chris Ruben ErfjordOK Sør212378
Fredrik Eye FæravaagKristiansand OK215030
Oskar Salthaug MessenlienKristiansand OK209673
Trygve Børte NomelandKristiansand OK184469
Brage TakleKristiansand OK198046
Isa Bønnhoff UclerOK Sør212462
Benjamin VingerhagenKristiansand OK184399

H13-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend Fidje AndersenOK Sør192821
Marius AurebekkKristiansand OK208690
Erlend Odd BergeOddersjaa SSK212666
Bernhard BøckmanKristiansand OK153297
Odd-Anton HermansenKristiansand OK172962
Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK204748
Jonas MyhreKristiansand OK186097
David RundeKristiansand OK157065
Sander Vaksvik SkaareKristiansand OK211207

H-bedr (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oluf BøckmanNikkelverket BIL184174
Harald EikNikkelverket BIL71537
Jon Terje EkelandVA Vegvesen211559
Bjarne FærestrandBroadnet188905
Nils Gunnar GjelstenNikkelverket BIL211661
Kai JohansenNikkelverket BIL
Tor LohneRambøll75957
Reidar SæstadDnB NOR91382
Ulrik ThistedNikkelverket BIL184335
Thorbjørn VærpPuzzlepart93939

D-16N (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linne AuslandOddersjaa SSK146612
Pernille DyrdalKristiansand OK
Ingrid Marie EkelandOddersjaa SSK213000
Mari Kristin ErfjordOK Sør212464
Emma IglebækOK Sør203501
Kaja Kristine RønstadOK Sør134836
Hanne TønnesenOK Sør203499

D12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane Aadnevik-LohneOK Sør401203
Maria KostølKristiansand OK198036
Maria StødleKristiansand OK186298

D13-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie BergersenKristiansand OK198044
Sigrid EkelandOddersjaa SSK211180
Tuva HepburnKristiansand OK184670
Silje KregnesKristiansand OK142857
Kristin MestadTorridal IL62681
Ingrid Meling SpikkelandOddersjaa SSK208723
Inga Vestøl StødleKristiansand OK186309

D17N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gro EideOK Sør145496

Annonser

IOF Eventor