Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Juleløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Juleløpet
Arrangørorganisasjon: Vaulen Orienteringsklubb
Dato: lørdag 26 desember 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 182 påmeldte deltakere.

Aftenbladet BIL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per Marthon MælandAftenbladet BILGutter Mellom181757
Marianne SteinkopfAftenbladet BILJenter Mellom207862

Bergens TF (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sindre EkrheimBergens TFGutter Mellom165469
Nina GogaBergens TFJenter Mellom184202

Capgemini BIL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Paul R. CarrCapgemini BILGutter Mellom62809
Stein Arve FinnestadCapgemini BILGutter Mellom67806
Alexander KhorunzhiyCapgemini BILGutter Mellom200430
Linn SomaCapgemini BILJenter Mellom211213

Freidig (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjarte ImsFreidigGutter Lang39026

Ganddal IL (47)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arild AasheimGanddal ILGutter Lang181858
Janne Tjørhom AasheimGanddal ILJenter Lang187124
Ragnhild AuglændGanddal ILJenter Mellom182021
Berit BakkenGanddal ILJenter Mellom63006
Erlend BremnesGanddal ILGutter Kort213047
Aksel DommersnesGanddal ILGutter Kort211842
Eli FrafjordGanddal ILJenter Mellom188902
Anne Marie GauselGanddal ILJenter Mellom158088
Bjarne GimreGanddal ILGutter Mellom165888
Kristian Frafjord HaarrGanddal ILGutter Lang165754
Paul Terje HaarrGanddal ILGutter Lang206899
Per Olav HaarrGanddal ILGutter Lang402531
Per Ingar HadlandGanddal ILGutter Mellom483738
Øivind HansenGanddal ILGutter Mellom206195
Jakob KarlsenGanddal ILGutter Lang174721
Ingrid LamarkGanddal ILJenter Mellom174736
Trond LamarkGanddal ILGutter Lang184425
Vibeke LamarkGanddal ILJenter Lang174809
Øyvind LamarkGanddal ILGutter Kort195846
Anne LangmyrGanddal ILJenter Ny211819
Tallak LangmyrGanddal ILGutter Lang207764
Jan Henrik NeuenkirchenGanddal ILGutter Mellom185984
Daniel de Jong NjaaGanddal ILGutter Kort197860
Lukas de Jong NjaaGanddal ILGutter Ny197986
Ove OalandGanddal ILGutter Lang160920
Barbro SandalGanddal ILJenter Mellom94286
Fredrik SandalGanddal ILGutter Lang147077
Jonas Årvik SandalGanddal ILGutter Mellom211823
Per Frode SandalGanddal ILGutter Mellom206297
Trine Bolstad ScheieGanddal ILJenter Lang206193
Kristin SkadsemGanddal ILJenter Mellom193010
Morten Bjerga SundliGanddal ILGutter Lang188954
Alfred SvihusGanddal ILGutter Ny174786
Arild SvihusGanddal ILGutter Kort206298
Brit SvihusGanddal ILJenter Ny39048
Kjell SvihusGanddal ILGutter Mellom160984
Kjetil SvihusGanddal ILGutter Mellom197859
Morten SvihusGanddal ILGutter Mellom121608
Sondre SvihusGanddal ILGutter Ny174785
Anna TaksdalGanddal ILJenter Kort188955
Aud Hognestad TaksdalGanddal ILJenter Lang174788
Oddvar TaksdalGanddal ILGutter Lang197727
Ole Kristian TaksdalGanddal ILGutter Mellom188960
Ann Karin TjørhomGanddal ILJenter Lang160738
Andreas Nybak UrdalGanddal ILGutter Kort188800
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal ILJenter Lang188831
Aart Joakim in't VeldGanddal ILGutter Lang96740

Klubbløs (13)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jan Erik ArendalKlubbløsGutter Mellom91633
Gudmund GauselKlubbløsGutter Mellom185955
Torstein GjestelandKlubbløsGutter Lang
Knut Arne KarlsenKlubbløsGutter Lang111973
Rolf Øystein KlugeKlubbløsGutter Mellom412957
Inge LølandKlubbløsGutter Lang200772
Gro MarieroKlubbløsJenter Mellom214813
Anders NorabergKlubbløsGutter Kort220874
Arne NygaardKlubbløsGutter Mellom169121
Hildegunn SvenssonKlubbløsJenter Mellom
Eirik TveitKlubbløsGutter Mellom100566
Nils John VestølKlubbløsGutter Mellom158042
Leif Gunnar WikeneKlubbløsGutter Mellom154415

Malvik IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eigil SørliMalvik ILGutter Mellom179842

Multiconsult ASA (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Therese Immerstein NorabergMulticonsult ASAJenter Mellom216952

National Oilwell Varco BIL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
John ThorsnæsNational Oilwell Varco BILGutter Mellom209954

Oddersjaa SSK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per W. TorgersenOddersjaa SSKGutter Lang185934
Siri ØkstadOddersjaa SSKJenter Mellom185940

Porsgrunn OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Egil RonæssPorsgrunn OLGutter Mellom195709

Riska Orienteringsklubb (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hilde NordbøRiska OrienteringsklubbJenter Lang129349

Sandnes IL (Rogaland) (26)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)Gutter Lang96736
Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)Jenter Ny39730
Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)Jenter Kort212433
Otto AlsnesSandnes IL (Rogaland)Gutter Mellom181469
Bruce ChalmersSandnes IL (Rogaland)Gutter Mellom212234
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)Gutter Lang159317
Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)Gutter Lang211420
Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)Gutter Lang209845
Frøydis Line FurlandSandnes IL (Rogaland)Jenter Kort213115
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)Gutter Lang67818
Rhoar LindangerSandnes IL (Rogaland)Gutter Kort
Torjus LindangerSandnes IL (Rogaland)Gutter Kort213120
Brit Vivian MelingSandnes IL (Rogaland)Jenter Mellom184155
Adrian Mork-JanssonSandnes IL (Rogaland)Gutter Ny212051
Jørgen NilsenSandnes IL (Rogaland)Gutter Mellom173470
Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)Jenter Lang200631
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)Gutter Lang211230
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)Gutter Lang184505
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)Jenter Ny87009
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)Gutter Kort158630
Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)Jenter Kort188699
Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)Gutter Mellom189011
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)Gutter Lang174023
Ola ThingbøSandnes IL (Rogaland)Gutter Kort184394
Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)Gutter Lang208640
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)Jenter Ny161991

Skattesport BIL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ole AuklendSkattesport BILGutter Mellom413279

Sola kommune BIL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ole Petter HaukaasSola kommune BILGutter Mellom142841

Statoil BIL (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jan ArendalStatoil BILGutter Mellom192611
Lars BergersenStatoil BILGutter Mellom192584
Keth BerggrafStatoil BILJenter Mellom39846
Øivind BerggrafStatoil BILGutter Mellom61781
Peter FrafjordStatoil BILGutter Kort184119
Leif Kjetil Hinna GauselStatoil BILGutter Mellom139542
Ernst KristensenStatoil BILGutter Mellom184154
Arnfinn RømuldStatoil BILGutter Mellom197829

Stavanger kommune BIL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingrid O. FossStavanger kommune BILJenter Mellom200667
Ingrid W. HestnessStavanger kommune BILJenter Mellom209909
Paul Andreas PaulsenStavanger kommune BILGutter Mellom98003

Stavanger Orienteringsklubb (40)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger OrienteringsklubbGutter Mellom186085
Jan-Rune Larsen BassoStavanger OrienteringsklubbGutter Lang195795
Lars Nicolay Nygård BassoStavanger OrienteringsklubbGutter Ny213234
Asgeir BellStavanger OrienteringsklubbGutter Mellom197972
Pål BårdsenStavanger OrienteringsklubbGutter Lang169769
Lars DrageStavanger OrienteringsklubbGutter Lang200782
Ingjald EgelandStavanger OrienteringsklubbGutter Mellom154635
Øyvind EgeskogStavanger OrienteringsklubbGutter Mellom181616
Arne Kristian EspedalStavanger OrienteringsklubbGutter Lang169765
Knut Jonas EspedalStavanger OrienteringsklubbGutter Mellom171901
Knut FeldmannStavanger OrienteringsklubbGutter Lang171890
Haldis GlendrangeStavanger OrienteringsklubbJenter Mellom170304
Svein GlendrangeStavanger OrienteringsklubbGutter Mellom172002
Vilde Bårdsen HustoftStavanger OrienteringsklubbJenter Mellom172126
Arne KarlsenStavanger OrienteringsklubbGutter Mellom198001
Espen KarlsenStavanger OrienteringsklubbGutter Lang197802
Tore KarlsenStavanger OrienteringsklubbGutter Mellom159620
Rune KarstensenStavanger OrienteringsklubbGutter Lang195822
Ivar Johan LarsenStavanger OrienteringsklubbGutter Mellom184538
May MelingStavanger OrienteringsklubbJenter Lang62839
Tone Cecilie NystrømStavanger OrienteringsklubbJenter Lang195678
Turid NystrømStavanger OrienteringsklubbJenter Mellom157189
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger OrienteringsklubbGutter Kort195833
Sara Nystrøm OlsenStavanger OrienteringsklubbJenter Lang195677
Stein Arne OlsenStavanger OrienteringsklubbGutter Lang195873
Morten Sørli RonæssStavanger OrienteringsklubbGutter Lang66801
Gunnar SakseidStavanger OrienteringsklubbGutter Mellom192464
Kjell SkjævelandStavanger OrienteringsklubbGutter Mellom146332
Jone SæbbøStavanger OrienteringsklubbGutter Lang172254
Peter SæbbøStavanger OrienteringsklubbGutter Ny172256
Vilde Margrethe SæbbøStavanger OrienteringsklubbJenter Mellom172001
Wenche Margrethe SæbbøStavanger OrienteringsklubbJenter Lang172000
Gry Vikhamar ThengsStavanger OrienteringsklubbJenter Mellom153828
Dina TorgersenStavanger OrienteringsklubbJenter Mellom146374
Tone TorgersenStavanger OrienteringsklubbJenter Lang206388
Sverre VarebergStavanger OrienteringsklubbGutter Kort401040
Kjetil WirakStavanger OrienteringsklubbGutter Lang172128
Elisabeth Christie ØrkeStavanger OrienteringsklubbJenter Lang153826
Johan Christie ØrkeStavanger OrienteringsklubbGutter Lang211766
Arne ØstensenStavanger OrienteringsklubbGutter Mellom197948

TIF Viking (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Egill KnudsenTIF VikingGutter Kort91665

UBIL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingrid GjestelandUBILJenter Mellom

Varegg Fleridrett (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lars Stuland LarsenVaregg FleridrettGutter Mellom408229
Gunhild Stuland TysværVaregg FleridrettJenter Mellom183994

Vaulen Orienteringsklubb (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Dina BaerheimVaulen OrienteringsklubbJenter Lang170272
Svein EliassenVaulen OrienteringsklubbGutter Mellom184558
Sjur Obrestad GabrielsenVaulen OrienteringsklubbGutter Lang119405
Kjell LangvikVaulen OrienteringsklubbGutter Mellom158623
Brit NilsenVaulen OrienteringsklubbJenter Lang158076
Øystein NilsenVaulen OrienteringsklubbGutter Mellom209733
Liv-Grete ObrestadVaulen OrienteringsklubbJenter Mellom132073
Irene RummelhoffVaulen OrienteringsklubbJenter Mellom200485
Stian RummelhoffVaulen OrienteringsklubbGutter Mellom195789
Øyvind RummelhoffVaulen OrienteringsklubbGutter Lang195818

Ålgård Orientering (13)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Harry BreilandÅlgård OrienteringGutter Lang197848
Marte K FuglestadÅlgård OrienteringJenter Kort189158
Odd FuglestadÅlgård OrienteringGutter Lang184383
Skjalg K FuglestadÅlgård OrienteringGutter Ny91019
Odd Ivar KarlsenÅlgård OrienteringGutter Lang38984
Kurt KleppaÅlgård OrienteringGutter Mellom149848
Samuel KleppaÅlgård OrienteringGutter Mellom189160
Frode Halvor LundÅlgård OrienteringGutter Mellom170503
Veronica Sunisa LundÅlgård OrienteringJenter Mellom188703
Solveig MælandÅlgård OrienteringJenter Kort189170
Sigurd R. OftedalÅlgård OrienteringGutter Lang205576
Raymond B PettersenÅlgård OrienteringGutter Mellom155032
Jan-Einar ØvremoÅlgård OrienteringGutter Lang94324

Annonser

IOF Eventor