Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Foll-o-karusellen #2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Foll-o-karusellen #2
Arrangørorganisasjon: Hauketo IF
Dato: onsdag 3 juni 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 58 påmeldte deltakere.

Bækkelagets SK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Felix BreitschädelBækkelagets SKH 17-210150
Martin Adelsten RøsholmBækkelagets SKH 15-16192564
Andreas VaageBækkelagets SKH 15-16158015

Driv IL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Åsmund JahrDriv ILH 70-168487
Anne KaasaDriv ILD 60-206379
Trond WettergreenDriv ILH 60-180270
Per-Erik ØstlieDriv ILH 60-201977

Halden SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Magnus NordbrødenHalden SKH 17-153841

Hamar OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kjetil JacobsenHamar OKÅpen B181702

Kolbotn og Skimt OL (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OLD 11-12N204597
Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OLH 50-204600
Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OLH 50-158106
Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OLD 50-200429
Kolbjørn MegardKolbotn og Skimt OLH 70-
Jon MøretrøKolbotn og Skimt OLÅpen B157493
Trond MøretrøKolbotn og Skimt OLÅpen B157163
Erlend RehnKolbotn og Skimt OLH 40-
Hanna RehnKolbotn og Skimt OLD 11-12N483400

Måren OK (15)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Grete BerntsenMåren OKD 50-400598
Audun BjerknesMåren OKH 17-80098
Espen DelpMåren OKÅpen B131319
Håvard EndresenMåren OKH 11-12N204774
Lars Petter EndresenMåren OKH 40-174879
Magnus EndresenMåren OKH 11-12211576
Linda FredhMåren OKÅpen B184147
Morten FredhMåren OKH 17-208419
Andreas GjetangerMåren OKH 11-12197814
Malin GjetangerMåren OKD 11-12N213106
Inger HalckMåren OKD 70-206549
Morten KarlsenMåren OKH 50-400006
Tor KaurinMåren OKÅpen B152372
Stein TurtumøygardMåren OKH 60-312743
Linn Mei WaalerMåren OKD 15-16204558

OK Moss (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Karl Aasmund ErøyOK MossH 50-67804

Oppsal Orientering (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Stig Hultgreen KarlsenOppsal OrienteringH 60-190254
Anselm ReichenbachOppsal OrienteringH 11-12186907
Martin ReichenbachOppsal OrienteringH 40-196745

Sentrum OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Johan JohansenSentrum OKH 17-187197
Gløer O WinsvoldSentrum OKH 17-488280

Ås-NMBU Orientering (19)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Vegard AarstadÅs-NMBU OrienteringH 13-14192756
May Bente BrurbergÅs-NMBU OrienteringD 50-174994
Henrik EijsinkÅs-NMBU OrienteringH 17-177948
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU OrienteringH 17-157500
Thor Ivar GangnæsÅs-NMBU Orienteringåpen C191198
Magnus Kvarme GangnæsÅs-NMBU OrienteringH 11-12N191207
Camilla LundqvistÅs-NMBU OrienteringD 11-12N132941
Kjersti LundqvistÅs-NMBU OrienteringD 15-16183811
Marthe LundqvistÅs-NMBU OrienteringD 13-14176048
Sondre LundqvistÅs-NMBU OrienteringH 11-12N191110
Ivar MaalenÅs-NMBU OrienteringH 50-180932
Eli MoeÅs-NMBU Orienteringåpen C
Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU OrienteringD 17-91574
Sigurd StoraunetÅs-NMBU OrienteringH 11-12N
Gunnar TengeÅs-NMBU OrienteringH 17-80018
Ingrid M. TengeÅs-NMBU OrienteringD 40-136974
Ingrid TveiteÅs-NMBU OrienteringD 50-485352
Nils TveiteÅs-NMBU OrienteringH 13-14184396
Goro Tillerås UrsetÅs-NMBU OrienteringD 17-83273

Annonser

IOF Eventor