Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ungdomsstafett Pinseløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: Ungdomsstafett Pinseløpet
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: mandag 25 mai 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 78 påmeldte lag.

D11-12 (9)

NavnLagoppstilling
Eiker OL / Modum OL 1
1Sunniva Morlandsto176178
2212818
IK Grane Arendal Orientering 1
1Ine Mikkelsen186172
2Lise Mikkelsen186171
Kongsberg OL 1
1Selma Høivold155652
2Taran Myhre181931
Kongsberg OL 2
1Konstanse Moholth184520
2Ingvild Øverli Berg191202
Kongsberg OL 3
1Ingvild Gustafsson148948
 Mari Øverby217555
2Sanna Sembsmoen-Schleis177927
Konnerud IL 1
1Hedda Spangberg212664
2Mille Vasshaug Jægtvik212335
Lardal OL 1
1Kristin Melby Jacobsen217355
2Eline Schjerven192960
Notodden OL 1
1Sigrid Steinmoen212984
 Oda Vaagen Paulsen132763
2Emma Engehult213060
Røyken OL 1
1Morten Fjell212850
 Mina Akiko Johnsen212043
2Marie Kvarme183830

D13-16 (27)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Ingrid Tandberg Ryan201535
 Ina Martini196973
2Thea Charlotte Hansen207005
Eiker OL 1
1Thea Dyrkorn181872
2Ane Dyrkorn180221
Eiker OL 2
1Tomine Lysaker Sanden185888
2Lotte Myklemyr144798
Eiker OL 3
1Christine Hoen192291
2Anna Isnes Tyse185892
Eiker OL 4
1Oda Isnes Tyse192560
 Alvilde Lysaker Sanden185887
2Solveig Moen Letmolie211356
Eiker OL 5
1Silje Morlandstø175915
 
2Johanne Viken Flaten152440
Ganddal IL / Stavanger Orienteringsklubb 1
1195677
2187124
Haugesund IL Orientering 1
1Kristina Voll193888
2Sunniva Djupesland212832
Hedrum OL 1
1Ylva Aasestad187250
 Victoria Myklebust Strøm159658
2Hanna Johansson200510
Kongsberg OL 1
1Marlin Haavengen176291
2Helene Eger215112
Kongsberg OL 2
1Kjersti Tønnessen Bergstøl198916
2Aurora Moholth155540
Kongsberg OL 3
1Tale Strand158096
2Ingvild Langeggen192879
Kongsberg OL 4
1Rikke Hjelseth Larsen205915
 Åsne Haavengen202045
2Ingvild Tronstad Andersen155550
Kongsberg OL 5
1Andrea Vanebo208586
2Kristiane Rogstad143362
Kongsberg OL 6
1Marte Karine Larsen146580
2Mathilde Sæter Flesseberg210112
Kongsberg OL 7
1Sigrid Skjelbred215172
 Karoline Torø183883
2Andrea Willkommen Eiken209818
Kongsberg OL 8
1Sarah Wøllo159005
2Kathinka Rogstad151645
Konnerud IL 1
1Mari Landro Svingheim173015
 Thea Sildnes Baklid187171
2Jenny Baklid214922
Konnerud IL 2
1Andrea Ranvik154062
2Anniken Ranvik154061
Konnerud IL 3
1Amanda Skyttersæter Saugerud198019
 Thea Land212321
2Anni Saarela175859
Kristiansand OK / Oddersjaa SSK 1
1Sigrid Ekeland211180
2Silje Kregnes142857
Porsgrunn OL 1
1Hanne Vassend153300
2Camilla L. Rosenvold170781
Porsgrunn OL 2
1Maria Gammelsæter Mehammer184432
 Anna Meen178035
2Elise Ausen213400
Ringerike OL 1
1Ida Bolette Enerhaugen176039
 Dina Laeskogen212160
2Tuva Aas Stræte175835
Røyken OL 1
1Vera Gano Mønnich158431
 Silje Carlsen212906
2Ingeborg Kvarme67403
Sturla, IF 1
1Ingrid Bogen Arenth145124
 Ine Instanes199367
2Kornelia Lønning Brurberg161760
Sturla, IF 2
1Malene Instanes145112
2Åshild Egeberg Vári209672

H11-12 (17)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Jakob Backer-Tellnes188959
2Jakob Rastad207424
Asker Skiklubb 2
1Simen Aure Skogedal153853
2Simen Hagen Strømsnes160783
Asker Skiklubb 3
1Mikael Birkelund190683
2Mathias Nyhaug204534
Fossum IF 1
1Bram Langerød215486
 Håvard Birkeland178069
2Gustav Andresen Skotte191344
Haugesund IL Orientering 1
1Magnus Engløkk151433
 
2Eivind Engløkk149100
Haugesund IL Orientering 2
1Caspar Røthing172070
2Aleksander Jørgensen192235
Heming Orientering 1
1Fridtjof Reusch194460
2Hannah Syrdal Øen412974
Kongsberg OL / Fet OL / Guildford Orienteers 1
1Mathias Bergan147457
 
2Johan Eger154245
Kongsberg OL 2
1Arne Bergan184532
 Vegard Holm Johannesen179399
2Halvor Løken206488
Kongsberg OL 3
1Erlend Langeggen192880
 Vegard Tronstad Andersen177521
2Atle Nikolai Wøllo159022
Konnerud IL 1
1Reno Pape187180
2Vetle Lysaker Norbom180942
Porsgrunn OL 1
1Tobias Mathisen413024
 Ola Meen130713
2Anders L. Rosenvold187037
Porsgrunn OL 2
1
2
Ringerike OL 1
1Stein Aas Stræte68556
2Mikkel Berglund201736
Ringerike OL 2
1Rasmus Berglund201737
2Martin Nøkleby Melling193917
Sandefjord OK 1
1Theodor Bjørk213504
 Anders Klavenes199597
2182096
Sturla, IF 1
1Eivind Bogen Arenth144607
2Olav Melheim168464

H13-16 (25)

NavnLagoppstilling
Birkenes IL 1
1Jostein Raen203288
 Anund Nyhus184628
2Asgeir Reiersen Jensen184362
Fossum IF 1
1Sondre Zahl Hagen195742
2Olav Birkeland178312
Haugesund IL Orientering 1
1Ruben Kobbeltvedt193057
 Henrik Haga Nesse192129
2Sigurd Paulsen Vie197847
Hedrum OL 1
1Sindre R Holt203286
2Viljan van Raaij187320
Heming Orientering 1
1Henrik Reusch194450
2August Syrdal Øen187011
IL Gular 1
1Eyvind Kjellevold Malde188769
 Johan Eikanger184233
2Scott Juvik206490
IL Hauken / Lardal OL 1
1Audun Melby Jacobsen176037
2Alexander Repstad Storemyr213681
Kongsberg OL 1
1Tord Strand183842
2Henrik André Larsen201911
Kongsberg OL 2
1Vetle Drage182097
2Sølve Drage211391
Kongsberg OL 3
1Vegard Øverli Berg189060
2Henrik Haug178360
Kongsberg OL 4
1Peder Bonden Kjørsvik192439
2Rolf Trygve Haug192397
Konnerud IL 1
1Aslak Heimdal192570
 Joar Gjerdahl188760
2Jørgen Baklid201651
Konnerud IL 2
1Sindre Lysaker Norbom211484
2Nicolai Harvik173014
Kristiansand OK 1
1Marius Aurebekk208690
 
2Sebastian Daland181677
Kristiansand OK 2
1Kristian Pytten151383
 
2David Runde157065
Kristiansand OK 3
1Jonas Myhre186097
2Odd-Anton Hermansen172962
Larvik OK 1
1Iver Ringheim195549
2
Oddersjaa SSK 1
1Einar Ekeland200717
2Ole Gunnar Lund Jensen204748
Porsgrunn OL 1
1Håkon Kornmo145434
2Rasmus Mathisen186855
Porsgrunn OL 2
1Henrik Bertelsen186854
 Torjus Kolbjørnsen187128
2Halvard Kornmo184355
Ringerike OL 1
1Even Amundsen Bjørkli192211
 Jørgen Nøkleby Melling142787
2Sigurd Amundsen Bjørkli192138
Ringerike OL 2
1
2
Sandefjord OK 1
1Jonas Eikås206477
2Cornelius Bjørk211220
Sturla, IF 1
1Johan Kristian Undeland144063
 Sebastian Hübschle188705
2Ole Jørgen Bogen Arenth145125
Sturla, IF 2
1Oscar Melheim179309
 Bernhard Bryhn199283
2Egil Frydenlund158433

Annonser

IOF Eventor