Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Brensholmen/Sommarøy Dobbelløp

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Brensholmen/Sommarøy Dobbelløp
Arrangørorganisasjon: IL BUL-Tromsø
Dato: lørdag 23 mai 2015 - søndag 24 mai 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 52 påmeldte deltakere.

N-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristoffer Nian Brovoll VaengSørreisa OL

D 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø168551
Julie Helena Møller JørgensenSørreisa OL211941

D 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Malin Kristina Møller JørgensenSørreisa OL213025
Idunn StrandIL BUL-Tromsø180268

D 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tora IndregardIL BUL-Tromsø146557

D 17- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torun AnkjellNordreisa IL175162
Arntraut GötschIL BUL-Tromsø192304
Liv Karen JohannessenIL BUL-Tromsø174828
Rikke NørgaardOL Tønsberg og omegn60888
Ingvild Margrete OfstadIL BUL-Tromsø67521

D 55- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ranveig EfraimsenStorsteinnes IL166008
Eli Blomseth HelgesenSørreisa OL184613

D 65- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åse FlydalIL BUL-Tromsø96616

H -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage EngelsenIL BUL-Tromsø192503

H 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kasper Ankjell HolmöyNordreisa IL175176
Henning StrandIL BUL-Tromsø192370
Hans UrsetIL BUL-Tromsø170789
Edvard UtengOK Silsand90359

H 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trym EngelsenIL BUL-Tromsø192502
Jesper LundinIL BUL-Tromsø211325
Vegard StangnesOK Silsand95814

H 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø165249
Jakob Solli LindIL BUL-Tromsø192253
Erling StangnesOK Silsand95816

H 17- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø193120
Ola BratlieIL BUL-Tromsø203561
Ola EngelsenIL BUL-Tromsø153844
Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø192913
Børge HarveyIL BUL-Tromsø80110
Yngve Blomseth HelgesenSørreisa OL184417
Thomas JohnsenIL BUL-Tromsø62510Løp 1 Kortdistanse
Håvard Krey HansenOK Silsand400907
Odd-Ivan LorentsenOK Silsand170530
Mats LundinIL BUL-Tromsø211326
Geir MoholdtIL BUL-Tromsø79056
Sven-Are PaulsenBardu IL
Daniel Carløy SkjønsfjellNordreisa IL91526
Tim UtengOK Silsand148565
Stig Erik ØrumSøgne og Songdalen OK91596

H 45- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole-Martin FuskevågIL BUL-Tromsø156932
Bengt HaugenIL BUL-Tromsø151325
Roar JørgensenSørreisa OL171138
Harald StrandIL BUL-Tromsø91389
Axel Juell TheisenMellembygd OL192990
Hans-Martin VaengSørreisa OL207807

H 55- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peter PrydzNeverfjord IL92249

H 65- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut EngstadIL BUL-Tromsø146559
Roar FlydalIL BUL-Tromsø96617
Ivar HelgesenSørreisa OL184511
Gunnar KvaalStorsteinnes IL71997
Einar MjølhusIL BUL-Tromsø206013Løp 2 Mellom

Annonser

IOF Eventor