Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Klubbkamp, Sælandskogen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Klubbkamp, Sælandskogen
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: tirsdag 25 august 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 187 påmeldte deltakere.

Jenter under 17-over 59 (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Helga AaslidEgersund OK97798
Emma GiljeÅlgård Orientering212121
Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)213024
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Nora Byrkjedal LevangÅlgård Orientering189169
Ane NevlandÅlgård Orientering172109
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb157189
Alida OftedalÅlgård Orientering184277
Hilde OhrGanddal IL213113
Berit Ebbell OlsenStavanger Orienteringsklubb153926
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195677
Inger Skretting OpstadEgersund OK217120
Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb171900
Anna TaksdalGanddal IL188955
Ragnhild ThuSandnes IL (Rogaland)195724
Anne Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)200
Helen Solheim VoldenÅlgård Orientering211933

Jenter 17-59 (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)207630
Ane Klepsvik VinsjansenGanddal IL146952
Møyfrid LarsenStavanger Orienteringsklubb184327
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)181468
Brit Vivian MelingSandnes IL (Rogaland)184155
Solveig MælandÅlgård Orientering184214
Henriette NessetÅlgård Orientering197967
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Ingunn kanne RisaStavanger Orienteringsklubb412938
Barbro SandalGanddal IL206194
Trine Bolstad ScheieGanddal IL206193
Kristin SkadsemGanddal IL193010
Hilde SkrettingÅlgård Orientering159689
Grethe StoklandGanddal IL174706
Silje Bjerga SundliGanddal IL197732
Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)143224
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb172000
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788
Janne ThygesenGanddal IL77447
Ann Karin TjørhomGanddal IL160738
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831

Gutter under 17-over 59 (41)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tormod AaslidEgersund OK204742
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Harry BreilandÅlgård Orientering197848
Markus Andreas BreivoldGanddal IL121613
Erlend BremnesGanddal IL213047
Aksel DommersnesGanddal IL211842
Elias EidsvågGanddal IL165539
Svein EliassenVaulen Orienteringsklubb184558
Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb169765
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)213573
Andreas FurulyÅlgård Orientering189164
Sten Inge FurulyÅlgård Orientering187225
Bjarne GimreGanddal IL165888
Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)196763
Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)200550
Olav A. HognestadGanddal IL129422
Jakob KarlsenGanddal IL174721
Johannes KjosavikSandnes IL (Rogaland)189115
Samuel KleppaÅlgård Orientering189160
David Jess LinjordGanddal IL189061
Jan Inge LundeGanddal IL158068
Andreas MellemstrandGanddal IL197861
Ludvig MellemstrandGanddal IL197942
Andreas Steinsland MoiStavanger Orienteringsklubb413116
Thomas Barvik MælandGanddal IL211775
Daniel de Jong NjaaGanddal IL197860
Ove OalandGanddal IL160920
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)158630
Tobias RøddeGanddal IL197866
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Terje StokkelandÅlgård Orientering187150
Markus StoklandGanddal IL188844
Per Ivar StoklandGanddal IL197767
Kjell SvihusGanddal IL160984
Anders T KristensenStavanger Orienteringsklubb39158
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)211799
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766
Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb197948
Finn-Morten ÅrstadVaulen Orienteringsklubb158624

Gutter 17-59 (37)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)96736
Arild AasheimGanddal IL181858
Stig AlvestadGanddal IL174702
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)159317
Joar EilevstjønnGanddal IL184484
Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb165758
Odd FuglestadÅlgård Orientering184383
Kristian Frafjord HaarrGanddal IL165754
Paul Terje HaarrGanddal IL206899
Per Olav HaarrGanddal IL402531
Per Ingar HadlandGanddal IL483738
Øivind HansenGanddal IL206195
Odd Ivar KarlsenÅlgård Orientering38984
Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb159620
Svein-Erik KvameGanddal IL60735
Trond LamarkGanddal IL184425
Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)195788
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb184538
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering159328
Oddvin LinjordGanddal IL188883
Frode Halvor LundÅlgård Orientering170503
Mathieu McGuireUgly Gully Orienteers197954
Tomas NessetÅlgård Orientering408289
Jan Henrik NeuenkirchenGanddal IL185984
Jørgen NilsenSandnes IL (Rogaland)173470
Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering158001
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Sveinung OverøyeGanddal IL213086
Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)210151
Raymond B PettersenÅlgård Orientering155032
Ørjan RavndalÅlgård Orientering203411
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)87009
Fredrik SandalGanddal IL147077
Morten Bjerga SundliGanddal IL188954
Oddvar TaksdalGanddal IL197727
Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL184260

Jenter - Ny (34)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)39730
Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)212433
Norah BreivoldGanddal IL211689
Toril DahleGanddal IL138813
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)189114
Marte K FuglestadÅlgård Orientering189158
Julie GiljeÅlgård Orientering187096
Stine GiljeÅlgård Orientering212720
Pernille HovstadGanddal IL206306
Gunvor KleppaÅlgård Orientering187039
Kristina KleppaÅlgård Orientering188816
Ane Byrkjedal LevangÅlgård Orientering189168
Therese Alisa LundÅlgård Orientering127151
Veronica Sunisa LundÅlgård Orientering188703
Andrine Maudal SævlandÅlgård Orientering
Elvira Maudal SævlandÅlgård Orientering
Oda Steinsland MoiStavanger Orienteringsklubb116576
Marta MyklebostSandnes IL (Rogaland)212627
Ida Sofie NevlandÅlgård Orientering172200
Maren OftedalÅlgård Orientering212181
Berit RavndalÅlgård Orientering64705
Ella Nesset RavndalÅlgård Orientering212518
Inger RothGanddal IL138813
Elisabeth SandveGanddal IL197882
Natalie SandveGanddal IL213010
Grete Stokke SeljeskogGanddal IL174699
Karen Helene SeppolaÅlgård Orientering94325
Klara Espedal SimonsenSandnes IL (Rogaland)189020
Malena SirekrokÅlgård Orientering212337
Ingrid SkrettingÅlgård Orientering187043
Ada C StokkelandÅlgård Orientering149899
Lea StokkelandÅlgård Orientering189172
Åsne Myklebost TorgersenSandnes IL (Rogaland)212627
Mari Solheim VoldenÅlgård Orientering212712

Gutter - Ny (36)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut Halvor AmdalÅlgård Orientering212263
Andreas BreilandÅlgård Orientering193125
Jone BreilandÅlgård Orientering175178
Daniel EilevstjønnGanddal IL188748
Henrik EilevstjønnGanddal IL130680
Skjalg K FuglestadÅlgård Orientering91019
Simon FurulyÅlgård Orientering189165
Fredrik HovstadGanddal IL198081
Magnus Landa DahleSandnes IL (Rogaland)174226
Hallvard LangaasGanddal IL184650
Lars LangmyrGanddal IL213088
Tallak LangmyrGanddal IL207764
Torjus LindangerSandnes IL (Rogaland)213120
Alexander Maudal SævlandÅlgård Orientering
Jonathan Maudal SævlandÅlgård Orientering
Adrian Mork-JanssonSandnes IL (Rogaland)212051
Morten Heigre MælandÅlgård Orientering189156
Lukas de Jong NjaaGanddal IL197986
Lars OftedalÅlgård Orientering184386
Vebjørn OftedalÅlgård Orientering212395
Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb169767
Eivind RothGanddal IL206192
Jonas Årvik SandalGanddal IL211823
Alexander SandveGanddal IL197867
Thomas SandveGanddal IL148205
Kristian Steinsbø SeljebotnGanddal IL212328
Håkon Stokke SeljeskogGanddal IL174701
Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL212615
Olav SirekrokÅlgård Orientering189176
Sondre SkrettingÅlgård Orientering187040
Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)206522
Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)206527
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering132004
Vegard StoklandGanddal IL174704
Dirk Einar van ZantenSandnes IL (Rogaland)174362
Jakob Hovland WadelGanddal IL212108

Annonser

IOF Eventor