Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Foll-O-karusellen #3

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Foll-O-karusellen #3
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: onsdag 10 juni 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 52 påmeldte deltakere.

D 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanna RehnKolbotn og Skimt OL483400

D -12N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alva Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering212544
Oline Bjerknes FagerlidMåren OK212105
Malin GjetangerMåren OK213106
Kaja Christine Wæhler-DelpMåren OK

D 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL179805

D 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linn Mei WaalerMåren OK212721

D 17- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Goro Tillerås UrsetÅs-NMBU Orientering83273

D 40- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjersti Holt HanssenMåren OK197958

D 50- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete BerntsenMåren OK400598
Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OL200429
Gro Hege LudvigsenMåren OK400784

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg BakkenMåren OK92537
Anne KaasaDriv IL206379

H 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering209824
Magnus EndresenMåren OK211576
Andreas GjetangerMåren OK197814
David Megard GrønliKolbotn og Skimt OL
Anselm ReichenbachOppsal Orientering186907
Mikkel Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering212191

H -12N (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard EndresenMåren OK204774
Erlend Bjerknes FagerlidMåren OK192432
Magnus Kvarme GangnæsÅs-NMBU Orientering191207
Thor Trandem KvåleÅs-NMBU Orientering175844
Sigurd StoraunetÅs-NMBU Orientering

H 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering184396

H 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Markus Månum MoenMåren OK186874

H 17- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus NordbrødenHalden SK153841
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering153308
Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering197889

H 40- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Audun BjerknesMåren OK80098
Lars Petter EndresenMåren OK174879
Trond Sigvald HetlandKolbotn og Skimt OL79721
Erlend RehnKolbotn og Skimt OL
Martin ReichenbachOppsal Orientering196745
Dag StrislandKolbotn og Skimt OL157164

H 50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dag AmundsenKolbotn og Skimt OL410578
Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL204600
Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL158106
Ove Kristian JødalBækkelagets SK184315
Morten KarlsenMåren OK400006

H 60- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut Vidar JohansenMåren OK172117
Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering190254
Stein TurtumøygardMåren OK312743
Trond WettergreenDriv IL180270
Per-Erik ØstlieDriv IL201977

H 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Carl-Fred. KolderupStabæk IF160730
Kolbjørn MegardKolbotn og Skimt OL204607

LangLett (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wendy FjellstadÅs-NMBU Orientering79476
Thor Ivar GangnæsÅs-NMBU Orientering191198

Åpen B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Espen DelpMåren OK131319

Åpen C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin FagerlidMåren OK

Annonser

IOF Eventor