Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Klubbkampen Giske

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Klubbkampen Giske
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: tirsdag 19 mai 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 228 påmeldte deltakere.

Jenter under 17 - over 59 (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)39730
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Helga AaslidEgersund OK97798
Emma GiljeÅlgård Orientering212121
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Vilde IdlandÅlgård Orientering189167
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Nora Byrkjedal LevangÅlgård Orientering189169
Ida MonsenEgersund OK38983
Marthe Heigre MælandÅlgård Orientering189177
Morten Heigre MælandÅlgård Orientering189171
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb157189
Hilde OhrGanddal IL213113
Berit Ebbell OlsenStavanger Orienteringsklubb153926
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195677
Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)200631
Inger Skretting OpstadEgersund OK412473
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)181460
Julie PuntervoldEgersund OK204767
Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb171900
Emma Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb169780
Ella RiseGanddal IL188833
Anna TaksdalGanddal IL188955
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb153828

Jenter 17-59 (36)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanna BrubækStavanger Orienteringsklubb153924
Eli FrafjordGanddal IL188902
Anne GarsrudVaulen Orienteringsklubb98302
Anita Glenne KallhovdEgersund OK197977
Jorunn HadlandEgersund OK173321
Wenche Bue IdlandÅlgård Orientering188818
Åshild Hausberg IversenEgersund OK208646
Ane Klepsvik VinsjansenGanddal IL146952
Vibeke LamarkGanddal IL174809
Siri Cecilie LøkenGanddal IL401162
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)181468
Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)207629
Brit Vivian MelingSandnes IL (Rogaland)184155
May MelingStavanger Orienteringsklubb62839
Solveig MælandÅlgård Orientering184214
Henriette NessetÅlgård Orientering197967
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Mette M NødlandÅlgård Orientering189173
Otilie OftedalÅlgård Orientering180157
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)196743
Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)188699
Ingunn kanne RisaStavanger Orienteringsklubb412938
Inger Cecilie RiseGanddal IL188832
Trine Bolstad ScheieGanddal IL206193
Grethe StoklandGanddal IL174706
Silje Bjerga SundliGanddal IL197732
Unni SundliGanddal IL67378
Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)143224
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788
Ann Karin TjørhomGanddal IL160738
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831
Therese Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)39193
Ingunn VoilåsEgersund OK184007
Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)192462
Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb153826

Gutter under 17 - over 59 (39)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tormod AaslidEgersund OK204742
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Magnus BjerkreimÅlgård Orientering212358
Markus Andreas BreivoldGanddal IL121613
August Bråtveit HaarrGanddal IL39673
Elias EidsvågGanddal IL211775
Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb169765
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)143226
Bjarne GimreGanddal IL165888
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb172002
Vegard HaugSandnes IL (Rogaland)171913
Olav A. HognestadGanddal IL129422
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)189038
Johannes KjosavikSandnes IL (Rogaland)189115
Samuel KleppaÅlgård Orientering189160
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)201921
David Jess LinjordGanddal IL189061
Jan Inge LundeGanddal IL158068
Magne MælandÅlgård Orientering172094
Thomas Barvik MælandGanddal IL197952
Martin NevlandÅlgård Orientering153170
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)181492
Sindre Skeie PettersonEgersund OK195800
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)158630
Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb169767
Tobias RøddeGanddal IL197866
Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb192464
Markus StoklandGanddal IL188844
Per Ivar StoklandGanddal IL197767
Vegard StoklandGanddal IL174704
Leif SundliGanddal IL188774
Kjell SvihusGanddal IL160984
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Tore TvedtVaulen Orienteringsklubb216768
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb207747
Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb197948
Finn-Morten ÅrstadVaulen Orienteringsklubb158624

Gutter 17-59 (54)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AasheimGanddal IL181858
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)195729
Andreas BreilandÅlgård Orientering193125
Børge BrubækStavanger Orienteringsklubb61804
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)159317
Joar EilevstjønnGanddal IL184484
Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb165758
Tor Livar FlugsrudGanddal IL211441
Jostein Bø FløystadFreidig178191
Odd FuglestadÅlgård Orientering184383
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)67818
Tim GriffinGanddal IL184669
Paul Terje HaarrGanddal IL206899
Per Olav HaarrGanddal IL402531
Thomas HadlandEgersund OK146549
Henrik Kvikne HansenStavanger Orienteringsklubb197807
Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)189148
Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)200550
Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb197802
Jakob KarlsenGanddal IL174721
Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb159620
Kurt KleppaÅlgård Orientering149848
Svein-Erik KvameGanddal IL60735
Trond LamarkGanddal IL184425
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb184538
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering159328
Morten LaursenEgersund OK208751
Oddvin LinjordGanddal IL188883
Lars MyklebostSandnes IL (Rogaland)207692
Jan Henrik NeuenkirchenGanddal IL185984
Torgeir NevlandÅlgård Orientering207017
Jørgen NilsenSandnes IL (Rogaland)173470
Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering205576
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Sveinung OverøyeGanddal IL213166
Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)161993
Gunnar PettersonEgersund OK191378
Nils Tore PuntervoldEgersund OK204741
Ørjan RavndalÅlgård Orientering203411
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)87009
Helge RisaStavanger Orienteringsklubb169784
Fredrik SandalGanddal IL147077
Sturla StokkelandÅlgård Orientering60595
Per Martin StoklandGanddal IL197870
Morten Bjerga SundliGanddal IL188954
Arild SvihusGanddal IL408088
Hans Helmer SæternesByåsen IL178348
Oddvar TaksdalGanddal IL197727
Aart Joakim in't VeldGanddal IL96740
Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL184260
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb172128
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering94324
Thomas Natvig ÅrstadNTNUI121619

Jenter NY (36)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Bratteng StenslandSandnes IL (Rogaland)
Norah BreivoldGanddal IL211689
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)195899
Tuva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)181704
Mille Sofie EidsaaÅlgård Orientering212399
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)189114
Marte K FuglestadÅlgård Orientering189158
Julie GiljeÅlgård Orientering187096
Stine GiljeÅlgård Orientering212720
Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)213024
Pernille HovstadGanddal IL206306
Kristina KleppaÅlgård Orientering188816
Stine KleppaÅlgård Orientering212692
Silje KristensenGanddal IL212952
Anne LangmyrGanddal IL211819
Maria LangmyrGanddal IL188723
Ane Byrkjedal LevangÅlgård Orientering189168
Synne LevangÅlgård Orientering212334
Kristina MyklebostSandnes IL (Rogaland)212094
Marta MyklebostSandnes IL (Rogaland)212627
Ane NevlandÅlgård Orientering172109
Ida Sofie NevlandÅlgård Orientering172200
Maren OftedalÅlgård Orientering212181
Synne Skeie PettersonEgersund OK209373
Thea Beate PuntervoldEgersund OK204740
Ella Nesset RavndalÅlgård Orientering408289
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)87009
Ihne RodeÅlgård Orientering149851
Maiken RodeÅlgård Orientering149849
Grete Stokke SeljeskogGanddal IL146951
Malena SirekrokÅlgård Orientering212337
Ada C StokkelandÅlgård Orientering149899
Lea StokkelandÅlgård Orientering189172
Johanne Bjøberg StoklandGanddal IL213453
Vannessa SunbotnÅlgård Orientering189178
Åsne Myklebost TorgersenKlubbløs

Gutter NY (39)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut Halvor AmdalÅlgård Orientering212263
Erlend BremnesGanddal IL213047
Sondre BruunEgersund OK208644
Vegard BruunEgersund OK208643
Aksel DommersnesGanddal IL211842
Magnus EikeskogSandnes IL (Rogaland)130682
Skjalg K FuglestadÅlgård Orientering91019
Ole GiljeÅlgård Orientering186858
Noah GriffinGanddal IL188698
Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)162089
Øystein HansenKlubbløs
Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)124715
Fredrik HovstadGanddal IL198081
Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204554
Lars LangmyrGanddal IL188724
Tallak LangmyrGanddal IL207764
Brage LaugalandÅlgård Orientering212527
Ådne LauvåsGanddal IL192811
Kristoffer LevangSandnes IL (Rogaland)201920
Torjus LindangerSandnes IL (Rogaland)213120
Daniel de Jong NjaaGanddal IL197860
Lukas de Jong NjaaGanddal IL197986
Trym Løken NødlandGanddal IL211943
Lars OftedalÅlgård Orientering184386
Vebjørn OftedalÅlgård Orientering212395
Arild OpstadEgersund OK80751
Eivind RothGanddal IL206192
Olav RothGanddal IL206191
Marius RøddeGanddal IL211906
Tore RøddeGanddal IL213110
Håkon Stokke SeljeskogGanddal IL174701
Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL174699
Olav SirekrokÅlgård Orientering189176
Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)206522
Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)206527
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering132004
Oliver SunbotnÅlgård Orientering189170
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)201079
Jakob Hovland WadelGanddal IL212108

Annonser

IOF Eventor