Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Klubbkampen Vagleskogen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Klubbkampen Vagleskogen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: tirsdag 26 mai 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 261 påmeldte deltakere.

Gutter 17-59 (55)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)96736
Arild AasheimGanddal IL181858
Knut Halvor AmdalÅlgård Orientering212263
Andreas BreilandÅlgård Orientering193125
Tor BrekkenGanddal IL184478
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Bruce ChalmersSandnes IL (Rogaland)212234
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)159317
Joar EilevstjønnGanddal IL184484
Hans Christian Granly FalkenbergStavanger Orienteringsklubb165135
Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb165758
Tor Livar FlugsrudGanddal IL211441
Odd FuglestadÅlgård Orientering184383
Tim GriffinGanddal IL184669
Paul Terje HaarrGanddal IL206899
Per Olav HaarrGanddal IL402531
Per Ingar HadlandGanddal IL483738
Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)189148
Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)200550
Jakob KarlsenGanddal IL174721
Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb159620
Kurt KleppaÅlgård Orientering149848
Svein-Erik KvameGanddal IL60735
Trond LamarkGanddal IL184425
Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)195788
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb184538
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering159328
David Jess LinjordGanddal IL189061
Oddvin LinjordGanddal IL188883
Erling MaulandGanddal IL67872
Jan Henrik NeuenkirchenGanddal IL185984
Torgeir NevlandÅlgård Orientering207017
Jørgen NilsenSandnes IL (Rogaland)173470
Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering158001
Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering184386
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Otte OmdalGanddal IL185860
Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)210151
Raymond B PettersenÅlgård Orientering155032
Gunnar PettersonEgersund OK191378
Nils Tore PuntervoldEgersund OK204741
Ørjan RavndalÅlgård Orientering203411
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)87009
Helge RisaStavanger Orienteringsklubb169784
Fredrik SandalGanddal IL147077
Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb146332
Stig Arild SkrettingÅlgård Orientering189171
Terje SporalandSandnes IL (Rogaland)203300
Sturla StokkelandÅlgård Orientering149899
Per Martin StoklandGanddal IL197870
Morten Bjerga SundliGanddal IL188954
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb172254
Oddvar TaksdalGanddal IL197727
Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL184260
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering94324

Jenter 17-59 (38)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi L.H. BirkelandEgersund OK158085
Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)38990
Toril FalkenbergStavanger Orienteringsklubb79070
Eli FrafjordGanddal IL188902
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)207630
Ane Klepsvik VinsjansenGanddal IL146952
Vibeke LamarkGanddal IL174809
Møyfrid LarsenStavanger Orienteringsklubb184327
Siri Cecilie LøkenGanddal IL401162
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)181468
Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)207629
Brit Vivian MelingSandnes IL (Rogaland)184155
May MelingStavanger Orienteringsklubb62839
Magnhild Barvik MælandGanddal IL211775
Solveig MælandÅlgård Orientering184214
Henriette NessetÅlgård Orientering197967
Lovise NevlandÅlgård Orientering60589
Maria Nilsson RøddeGanddal IL213110
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Mette M NødlandÅlgård Orientering189173
Otilie OftedalÅlgård Orientering180157
Lisebeth S. OmdalGanddal IL128355
Ingunn kanne RisaStavanger Orienteringsklubb412938
Inger Cecilie RiseGanddal IL188832
Klara Espedal SimonsenSandnes IL (Rogaland)62917
Kristin SkadsemGanddal IL193010
Aina SolheimÅlgård Orientering187064
Grethe StoklandGanddal IL174706
Silje Bjerga SundliGanddal IL197732
Unni SundliGanddal IL67378
Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)143224
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb172000
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788
Ann Karin TjørhomGanddal IL160738
Åsne Myklebost TorgersenSandnes IL (Rogaland)212627
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831
Therese Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)39193

Gutter under 17-over 59 (45)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tormod AaslidEgersund OK204742
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Magnus BjerkreimÅlgård Orientering212358
Harry BreilandÅlgård Orientering187096
Markus Andreas BreivoldGanddal IL121613
August Bråtveit HaarrGanddal IL39673
Elias EidsvågGanddal IL213012
Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb169765
Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb171901
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb172002
Vegard HaugSandnes IL (Rogaland)171913
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)192462
Olav A. HognestadGanddal IL129422
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)189038
Johannes KjosavikSandnes IL (Rogaland)189115
Samuel KleppaÅlgård Orientering189160
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Brostrup LandstadSandnes IL (Rogaland)68532
Hallvard LangaasGanddal IL184650
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)201921
Thomas Barvik MælandGanddal IL197952
Martin NevlandÅlgård Orientering153170
Daniel de Jong NjaaGanddal IL197860
Trym Løken NødlandGanddal IL211943
Ove OalandGanddal IL160920
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)181492
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)158630
Tobias RøddeGanddal IL197866
Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb192464
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Eivind SporalandSandnes IL (Rogaland)203302
Erik SporalandSandnes IL (Rogaland)137404
Terje StokkelandÅlgård Orientering187150
Markus StoklandGanddal IL188844
Per Ivar StoklandGanddal IL197767
Vegard StoklandGanddal IL174704
Leif SundliGanddal IL188774
Kjell SvihusGanddal IL160984
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Sølve WathneSandnes IL (Rogaland)184085
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766
Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb197948
Finn-Morten ÅrstadVaulen Orienteringsklubb158624

Jenter under 17-over 59 (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Helga AaslidEgersund OK97798
Målfrid BjørnsenGanddal IL63013
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Bjørg Elin LevangSandnes IL (Rogaland)212888
Nora Byrkjedal LevangÅlgård Orientering189169
Ane NevlandÅlgård Orientering172109
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb157189
Alida OftedalÅlgård Orientering184277
Hilde OhrGanddal IL213113
Berit Ebbell OlsenStavanger Orienteringsklubb153926
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195677
Inger Skretting OpstadEgersund OK412473
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)181460
Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb171900
Ella RiseGanddal IL188833
Malena SirekrokÅlgård Orientering212337
Brit SvihusGanddal IL39048
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb172001
Ane Hagalid SæbøSandnes IL (Rogaland)212922
Anna TaksdalGanddal IL188955
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb153828
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)189044

Jenter - Ny (45)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)39730
Arnhild AndreassenKlubbløs189162
Ella Christine AndreassenÅlgård Orientering212629
Norah BreivoldGanddal IL211689
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)195899
Tuva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)181704
Toril DahleGanddal IL184652
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)189114
Marte K FuglestadÅlgård Orientering189158
Emma GiljeÅlgård Orientering212121
Julie GiljeÅlgård Orientering187043
Stine GiljeÅlgård Orientering212720
Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)213024
Pernille HovstadGanddal IL206306
Gunvor KleppaÅlgård Orientering187039
Kristina KleppaÅlgård Orientering188816
Stine KleppaÅlgård Orientering212692
Silje KristensenGanddal IL212952
Anne LangmyrGanddal IL211819
Maria LangmyrGanddal IL188723
Silje Lea SlettenGanddal IL211924
Ane Byrkjedal LevangÅlgård Orientering189168
Synne LevangÅlgård Orientering9596
Ine Winther MaldeSandnes IL (Rogaland)212314
Marthe Heigre MælandÅlgård Orientering187173
Morten Heigre MælandÅlgård Orientering189177
Ida Sofie NevlandÅlgård Orientering172200
Maren OftedalÅlgård Orientering212181
Synne Skeie PettersonEgersund OK209373
Thea Beate PuntervoldEgersund OK204740
Ella Nesset RavndalÅlgård Orientering212518
Emma Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb169780
Kristin Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb169677
Inger RothGanddal IL138813
Elisabeth SandveGanddal IL197882
Natalie SandveGanddal IL213010
Grete Stokke SeljeskogGanddal IL174699
Ingrid SkrettingÅlgård Orientering187066
Ingvill SporalandSandnes IL (Rogaland)92114
Ada C StokkelandÅlgård Orientering
Lea StokkelandÅlgård Orientering189172
Johanne Bjøberg StoklandGanddal IL213453
Vannessa SunbotnÅlgård Orientering189178
Mari Solheim VoldenÅlgård Orientering212712
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)213176

Gutter - Ny (54)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend BremnesGanddal IL213047
Aksel DommersnesGanddal IL211842
Magnus EikeskogSandnes IL (Rogaland)130682
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)143226
Skjalg K FuglestadÅlgård Orientering91019
Andreas FurulyÅlgård Orientering189164
Simon FurulyÅlgård Orientering189165
Sten Inge FurulyÅlgård Orientering187225
Ole GiljeÅlgård Orientering186858
Noah GriffinGanddal IL184650
Samuel GriffinGanddal IL184653
Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)162089
Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)124715
Fredrik HovstadGanddal IL198081
Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)151431
Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204554
Magnus Landa DahleSandnes IL (Rogaland)211834
Lars LangmyrGanddal IL188724
Tallak LangmyrGanddal IL207764
Brage LaugalandÅlgård Orientering212527
Vetle LaugalandÅlgård Orientering212196
Kristoffer LevangSandnes IL (Rogaland)201920
Adrian Mork-JanssonSandnes IL (Rogaland)212051
Lukas de Jong NjaaGanddal IL197986
Lars OftedalÅlgård Orientering205576
Vebjørn OftedalÅlgård Orientering212395
Arild OpstadEgersund OK80751
Sindre Skeie PettersonEgersund OK195800
Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb169767
Eivind RothGanddal IL206192
Olav RothGanddal IL206191
Marius RøddeGanddal IL211906
Alexander SandveGanddal IL197867
Kristian Steinsbø SeljebotnGanddal IL212328
Esben SeljeskogGanddal IL147079
Håkon Stokke SeljeskogGanddal IL174701
Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL212615
Olav SirekrokÅlgård Orientering189176
Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)189031
Sondre SkrettingÅlgård Orientering187001
Erlend Mong SlettebøeEgersund OK204354
Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)206522
Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)206527
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering132004
Sturla Bjøberg StoklandGanddal IL213166
Oliver SunbotnÅlgård Orientering189170
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb172001
Adrian UelandÅlgård Orientering187177
Marius UelandÅlgård Orientering189181
Sjur UndheimÅlgård Orientering131316
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)211799
Dirk Einar van ZantenSandnes IL (Rogaland)174362
Jakob Hovland WadelGanddal IL212108
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)204850

Annonser

IOF Eventor