Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ungdomsløp nr. 8 - Langdistanse med fellestart

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Ungdomsløp nr. 8 - Langdistanse med fellestart
Arrangørorganisasjon: Wing OK
Dato: torsdag 10 september 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 155 påmeldte deltakere.

N-åpen (35)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martine Sætre BeckNidarøst OK203646
Simen Martinsen BekkvikOL Trollelg214415
Emilie Aune BenjaminsenNidarøst OK203652
Nathaniel BraathenOL Trollelg214383
Solveig Fougner NordhagenNidarøst OK145341
Silja FuglemMalvik IL211848
Thomas GundersenNidarøst OK213799
Odin GåsvikNidarøst OK
Nora HalvorsenFreidig206044
Dennis Indgjerd HolmNidarøst OK160969
Henning HolmqvistByåsen IL
Synnøve Iversen HosethMalvik IL179809
Alfred F. HøysæterWing OK61005
Anna F. HøysæterWing OK213643
Maja Sæterhaug KnudsenFreidig203578
Ingeborg KolstadWing OK118603
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL212120
Anna Emilie LonaWing OK202250
Edvard Lundgren MelandWing OK213355
Eivind Søberg MjaalandNidarøst OK
Anders Berge MjølhusOL Trollelg69057
Gaute RomundstadNidarøst OK203645
Nora Rossvold OtterleiByåsen IL
Frida SkarpnesFreidig203491
Frida SkumsvollMalvik IL212039
Fredrik Hals StensrudOL Trollelg209453
Louise Hals StensrudOL Trollelg211706
Hedda SæbøNidarøst OK203647
Martin Sæther LevinFreidig
Sivert Sæther LevinFreidig
Johanna SøraasWing OK202338
Ine Bohnhorst TegdanFreidig66753
Tina UglemsmoSelbu OK172074
Ingrid Wollan BenumByåsen IL212159
Marie Wollan BenumByåsen IL212641

D -10 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Myhr AmundsenWing OK202563
Marita AskeFreidig212777
Thea EilertsenByåsen IL203786
Stine Gilje HagelerByåsen IL212115
Sigrid HaugskottOL Trollelg216833
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Malin Nordgård LeirenByåsen IL212099
Astrid Berge MjølhusOL Trollelg191300
Solveig Louise NissenFreidig211745
Ella SandstadFreidig181780
Maria Strømdal WikFreidig213142

D 11-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari EidsmoFreidig142824
Vilde HolmqvistByåsen IL212170
Ane Malene KolstadFreidig180130
Ella Fiskum NessFreidig212806
Silje Marie NissenFreidig212787
Anna Aurora NolteFreidig206048
Astrid Oline Rinnan GreenWing OK184595
Mathea Spets StorhovFreidig182074

D 11-12N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sandra Skogstad DanielsenNidarøst OK213648
Kristina Hagen BergWing OK213747
Leah Korsnes VinjeNidarøst OK119415

D 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mona Eggen KongsbakWing OK180068
Hedda Hoff HagenByåsen IL160437
Frida HaugskottOL Trollelg216794
Vilde Lereim StorliFreidig179918
Maren VikenByåsen IL145212

D 13-16C (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine Myhr AmundsenWing OK199546
Adele HellesvikOL Trollelg212730
Andrine Næss KvamOL Trollelg211732
Synne KvammeWing OK213255
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK213515
Ingvild Lauvstad SundeWing OK212522

D 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thea WalsethMalvik IL213633

D 15-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sarah BrynhildsenWing OK160996
Martine Klock FletenWing OK211296
Lene Berg HanssenByåsen IL145211
Marte Lien JohnsenByåsen IL480023
Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OK117690
Vera MelkildFreidig180322
Dina ReitanFreidig206043
Anna RenolenWing OK159018
Maria Ulseth SylteFreidig211561
Andrine VikenByåsen IL181017

D 17-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eldrid BratsbergWing OK199654

D 15-16B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Myhr AmundsenWing OK160994
Ella Eriksen KongsvikWing OK184438

H -10 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen AuneByåsen IL153935
Ruben Aune BenjaminsenNidarøst OK213649
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL116962
Tristan HalvorsenFreidig176201
Kasper LodgaardByåsen IL212472
Jørgen Moseid UlvenFreidig203581
Martin Moseid UlvenFreidig212824
Vegard Lereim StorliFreidig175985
Aksel VikenByåsen IL184064
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862

H 11-12 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vetle Grønvik EkraFreidig212776
Eskil EllefsenFreidig204747
Tomas EllefsenFreidig204743
Vegard Mosbakk FjeldstadOL Trollelg209393
Emil GrønliFreidig211762
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig159543
Kristoffer LerliMelhus IL197733
Emil Reinertsen LeroyerFreidig192662
Petter Andreas LonaWing OK212595
Tord RomundstadNidarøst OK213734
Vegard Ulseth SylteFreidig145066
Iver Dalsaune ThunFreidig180850
Lars Erik UglemsmoSelbu OK98812
William P WalsethMalvik IL211889
Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL402777

H 11-12N (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas AagesenMelhus IL147828
Magne GuttvikWing OK213289
Espen KarlsenMelhus IL149106
Jakob Lundgren MelandWing OK212149
Peter Prytz JensenMelhus IL149203
Vegard VeumWing OK202248

H 13-14 (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gabriel CallananWing OK203540
Einar EideByåsen IL209976
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482
Tormod Kristian GevingFreidig203449
Jonas GrønliFreidig176080
Erik Hagen BergWing OK212689
Kristoffer Haugen MisundFreidig
Håkon HolstadFreidig203584
Mikkel HoltFreidig184323
Jens Husby AftretMalvik IL193040
Vegard KittilsenFreidig153660
Kenneth KjelaasMalvik IL134259
Jo Even KolstadFreidig179917
Øystein MoltumyrMalvik IL188775
Matias NissenFreidig141639
Nikolai RenolenWing OK172166
Jostein RøFreidig203648
Lars SandstadFreidig142524
Håvard SingsaasKlubbløs175964
Simen Spets StorhovFreidig203586
Jonas VindalWing OK161002

H 13-16C (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage AsplemFreidig203659
Tobias GundersenNidarøst OK211904
Mathias Enebak IversenFreidig152256
Johannes LangaasNidarøst OK213810
Sander SandmoMelhus IL83225
Edvard StorlerMelhus IL215066

H 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hallvard DahleWing OK212467
Mats EidsmoFreidig179813
Anders HaugskottOL Trollelg217107
Andreas Helland EriksenWing OK160992
Mathias HermstadFreidig159540
Are LodgaardByåsen IL216729
Kristian Fredrik LynumFreidig195937
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL96318

H 17-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birk GravdahlWing OK145881
Johannes Karstein MidtbøWing OK211297

H 15-16B (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristian GåsøFreidig152502
Sondre HuseWing OK213447
Martin Grøntvedt PedersenWing OK184596
Ådne Skjæveland JøssingWing OK184224

Annonser

IOF Eventor