Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Trondheim Sprintcup finale

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Trondheim Sprintcup finale
Arrangørorganisasjon: Wing OK
Dato: onsdag 6 mai 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 215 påmeldte deltakere.

Asker Skiklubb (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingrid GulbrandsenAsker SkiklubbD17-20193890

Byåsen IL (33)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emma ArnesenByåsen ILD17-20195919
Haakon ArnesenByåsen ILH5086412
Turid ArnesenByåsen ILD5086413
Even Svegård ByeByåsen ILH15-16186159
Einar EideByåsen ILH13-14209976
Gøril EideByåsen ILD40199490
Ingeborg EideByåsen ILD17-20199727
Ragnhild EideByåsen ILD15-16199600
Emilie Liabakk EriksenByåsen ILD17-20160340
Petter Liabakk EriksenByåsen ILH13-14199482
Hedda Hoff HagenByåsen ILD13-14160437
Knut HagenByåsen ILH50200231
Snorre HansenByåsen ILH21208638
Lene Berg HanssenByåsen ILD15-16145211
Rine HanssenByåsen ILD5076088
Marte Hoff HagenByåsen ILD17-20160436
Mari HoffByåsen ILD40181864
Bjørn Erik JohnsenByåsen ILH50188889
Ingrid Lien JohnsenByåsen ILD50188984
Marte Lien JohnsenByåsen ILD15-16480023
Brage JørumByåsen ILH17-20181456
Nina-Beate LiabakkByåsen ILD50199602
Bjarne LienByåsen ILH5081063
Are LodgaardByåsen ILH15-16184175
Kjell MaroniByåsen ILH50413180
Terje MaroniByåsen ILH2168412
Jenny PerssonByåsen ILD21202145
Eirik VefsnmoByåsen ILH50161048
Hanne VefsnmoByåsen ILD21178367
Andrine VikenByåsen ILD15-16181017
Maren VikenByåsen ILD13-14145212
Øystein WiggenByåsen ILH40155923
Hans Aleksander ØsthagenByåsen ILH21195952

Bækkelagets SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Joakim Blix PrestmoBækkelagets SKH21197586

Freidig (71)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Brage AsplemFreidigH13-14203659
Katharina Mo BergeFreidigD70181516
Andreas Bruun RuiFreidigH-10203587
Arild H ClausenFreidigH40179864
Gro Sandstad EidsmoFreidigD40160461
Mari EidsmoFreidigD11-12142824
Mats EidsmoFreidigH15-16179813
Tomas EidsmoFreidigH40173137
Eir Sverresdotter EksethFreidigD-10206036
Frid Sverresdotter EksethFreidigD11-12212823
Lars Endreseth BaaslandFreidigH-10203628
Tormod Kristian GevingFreidigH13-14203449
Emil GrønliFreidigH11-12211762
Jonas GrønliFreidigH13-14176080
Nora HalvorsenFreidigD-10206044
Tristan HalvorsenFreidigH-10176201
Arild HeggesetFreidigH40410900
Mathias HermstadFreidigH15-16159540
Håkon HolstadFreidigH13-14203584
Jon HolstadFreidigH4097601
Mattis HoltFreidigH21179878
Mikkel HoltFreidigH13-14184323
Rune M HoltFreidigH60187009
Mathias Enebak IversenFreidigH13-14152256
Sindre JohannessenFreidigH21181960
Tora KittilsenFreidigD-10207404
Una KittilsenFreidigD-10206519
Vegard KittilsenFreidigH13-14153660
Ane Malene KolstadFreidigD11-12180130
Jo Even KolstadFreidigH13-14179917
Karen Oline KolstadFreidigD17-20159545
Emil Reinertsen LeroyerFreidigH11-12192662
Bjørnar LynumFreidigH40185929
Kristian Fredrik LynumFreidigH15-16195937
August MaskeFreidigH11-12212807
Sigrid MelkildFreidigD40132741
Vera MelkildFreidigD15-16180322
Kjetil MølnvikFreidigH17-20211357
Mona J. MølnvikFreidigD40153666
Vemund MølnvikFreidigH11-12203492
Ella Fiskum NessFreidigD11-1276120
Matias NissenFreidigH13-14141639
Silje Marie NissenFreidigD11-12212787
Solveig Louise NissenFreidigD-10211745
Håkon Høyem OlsenFreidigH11-12180237
Adrian OpheimFreidigH17-20203662
Lars OwrenFreidigH21160424
Ola Garstad PettersenFreidigH11-12
Dina ReitanFreidigD15-16153665
Jostein RøFreidigH13-14203648
Lars SandstadFreidigH13-14142524
Malin SandstadFreidigD17-20159550
Alfred Gilje SanneFreidigH11-12179919
Martin SelmerFreidigH15-16198094
Tale Tannvik SkeiFreidigD13-14131397
Reidun Fallan SmaavikFreidigD60203585
Mathea Spets StorhovFreidigD11-12182074
Oskar Spets StorhovFreidigH15-16182044
Simen Spets StorhovFreidigH13-14203586
Torunn Spets StorhovFreidigD40181956
Vegard Lereim StorliFreidigH-10175985
Vilde Lereim StorliFreidigD13-14179918
Kristoffer Strømdal WikFreidigH-10179862
Frida SætherFreidigD17-20180266
Kjersti TannvikFreidigD40188730
Iver Dalsaune ThunFreidigH11-12180850
Mathias VindalFreidigH15-16203527
Anders WaageFreidigH65201390
Maria Strømdal WikFreidigD-10213142
Geir WillumsenFreidigH5069093
Gunnar ØsterbøFreidigH75181218

IL Leik (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tone AlmåsIL LeikD40157006
Anders EstenstadIL LeikH21139393
Jan HageIL LeikH40187018
Brage KeiseråsIL LeikH40206323
Ola KeiseråsIL LeikH17-20160506
Kristin SølbergIL LeikD40160507
Svein Olav ÅmotIL LeikH50206202

Malvik IL (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hilde ForbordMalvik ILD4072257
Roar ForbordMalvik ILH70208600
Ingebrigt FuglemMalvik ILH40207646
Jens Husby AftretMalvik ILH13-14193040
Øystein HusbyMalvik ILH40175795
Øystein MoltumyrMalvik ILH13-14188775
Lars Erik StrømsnesMalvik ILH40180207
Ludvig Williams StrømsnesMalvik ILH15-1696318

Nidarøst OK (11)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OKD13-14203649
Tore BrurokNidarøst OKH70182084
Leif EngenNidarøst OKH70180706
Arne Kjell FoldvikNidarøst OKH80483180
Anne-Sofie GjermstadNidarøst OKD60159523
Tobias GundersenNidarøst OKH13-14211904
Johannes LangaasNidarøst OKH13-14213810
Line Hovdenak LyngNidarøst OKD21159524
Hanne Helmine RogstadNidarøst OKD13-14203646
Dag StenersenNidarøst OKH50412983
Torleif StephansenNidarøst OKH70127137

NTNUI (23)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Andreas AlvemNTNUIH17-20203120
Marte Fallbakken BergeNTNUID21216339
Terje Faugstad BjertnesNTNUIH21134845
Elen Katrine Skjerve BredesenNTNUID21173069
Jonas Klausen EspedalNTNUIH21211434
Kristine FjellangerNTNUID21157200
Mads FornesNTNUIH21412222
Karoline Dahl FosbyNTNUID2178037
Karine Hagesæther FossNTNUID21120599
Aurora FossøyNTNUID2162220
Gunhild Rogne HallandNTNUID21206010
Heidi JensenNTNUID17-20204714
Anette KleppestøNTNUID21147827
Eirik MarthinsenNTNUIH21187214
Gaute NepstadNTNUIH21151320
Kristoffer NeslandNTNUIH21154072
Niklas ProforsNTNUIH21204552
Eivind Schjelderup SkarpsnoNTNUIH21153692
Åsmund SkomedalNTNUIH21209879
Fredrik SteinsvikNTNUIH21171971
Marit ValaNTNUID2197110
Lisbeth VollNTNUID2196612
Mai Elin B. WatsonNTNUID2192682

OK Fjell (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Robert Gjære NyhusOK FjellH21206229

OL Trollelg (15)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ove BaardsgaardOL TrollelgH21181922
Paul ForsethOL TrollelgH80191258
Hilde HaugskottOL TrollelgD50188794
Stig Arild HaugskottOL TrollelgH75188762
Finn Faye KnudsenOL TrollelgH70191304
Anders LaugloOL TrollelgH75179416
Harald LaugloOL TrollelgH65165494
Trond Einar Moen PedersliOL TrollelgH21160440
Olav Andreas RemmenOL TrollelgH17-20191301
Jan SchmidOL TrollelgH21211189
Ruth SchmidOL TrollelgD60211204
Tommy SchmidOL TrollelgH21211537
Roar SkulbørstadOL TrollelgH21191298
Henry SundsetvikOL TrollelgH75179385
Line SølbergOL TrollelgD17-20160510

Selbu OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jardar SandstadSelbu OKH75412150

Steinkjer OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Rolf KarsetSteinkjer OKH65203506

Stjørdals-Blink Orientering (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Endre AaenStjørdals-Blink OrienteringH17-20187185
Maiken Økern HågårdStjørdals-Blink OrienteringD17-20203655
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink OrienteringD15-16187187

Verdal OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Erik FrøsethVerdal OKH2163724

Vingelen IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anne berit EngebakkenVingelen ILD2192144

Wing OK (37)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Steinar AasvangWing OKH6571687
Ingrid Myhr AmundsenWing OKD-10203539
Marte Myhr AmundsenWing OKD15-16160994
Stine Myhr AmundsenWing OKD13-14199546
Frank BjarkøWing OKH60188759
Sina Blix PrestmoWing OKD21156595
Eldrid BratsbergWing OKD17-20199654
Sigrid BratsbergWing OKD17-2080519
Svein Erik BratsbergWing OKH50192915
Sarah BrynhildsenWing OKD15-16160996
Gabriel CallananWing OKH13-14203540
Albert Odin Klæbo DrevdalWing OKH13-14213441
Mona Eggen KongsbakWing OKD13-14180068
Åse Rita EllingsenWing OKD50161000
Kristine Klock FletenWing OKD17-20161005
Martine Klock FletenWing OKD15-16145072
Birk GravdahlWing OKH17-20145881
Erik Hagen BergWing OKH13-14212689
Randi HellandWing OKD7078496
Ella Eriksen KongsvikWing OKD15-16184438
Petter Andreas LonaWing OKH11-12212595
Arvid LyngstadWing OKH17-20180173
Jakob Lundgren MelandWing OKH11-12212149
Asbjørn Magnus MidtbøWing OKH17-20184545
Johannes Karstein MidtbøWing OKH17-20211297
Kjersti Elisabeth MidtbøWing OKD21184544
Trygve Annar NæssWing OKH13-14176524
Anna RenolenWing OKD15-16159018
Nikolai RenolenWing OKH13-14172166
Astrid Oline Rinnan GreenWing OKD11-12184595
Ådne Skjæveland JøssingWing OKH15-16184224
Rune StræteWing OKH40203489
Robert StrømWing OKH70188838
Ingvild Lauvstad SundeWing OKD13-14212522
Liv TennesWing OKD40199281
Jonas VindalWing OKH13-14161002
Helmer VoldenWing OKH2180536

Annonser

IOF Eventor