Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Trondheim Urban

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Trondheim Urban
Arrangørorganisasjon: Wing OK
Dato: søndag 11 oktober 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 93 påmeldte deltakere.

D 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi Marie GlomsrudStjørdals-Blink Orientering78925
Hedda Hoff HagenByåsen IL160437
Frida HaugskottOL Trollelg216794
Maren VikenByåsen IL192325

D 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martine Klock FletenWing OK211296
Ella Eriksen KongsvikWing OK184438
Anna RenolenWing OK159018
Andrine VikenByåsen IL181017

D 17-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristine Klock FletenWing OK161005
Marte Hoff HagenByåsen IL160436

D 21- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristine FjellangerNTNUI157200
Gunhild Rogne HallandNTNUI206010
Ingvild Maalen-JohansenNTNUI62357
Hanne VefsnmoByåsen IL178367
Mai Elin B. WatsonNTNUI92682
Martine ÅstebølNTNUI208108

D 40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tone AlmåsIL Leik157006
Vibeke Klock FletenWing OK159530
Hilde ForbordMalvik IL72257
Kristin HaugskottOL Trollelg216726
Marita HernandezOL Toten-Troll201974
Monica HægstadStjørdals-Blink Orientering173366
Hege Solhjem MelhuusMelhus IL197929

D 55- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guri BjørndalByåsen IL196923

H 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mikkel HoltFreidig184323
Nikolai RenolenWing OK172166

H 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders HaugskottOL Trollelg217107
Mathias HermstadFreidig159540
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL96318

H 17-20 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Endre AaenStjørdals-Blink Orientering187185
Andreas AlvemNTNUI203120
Pierre Husebø ChambenoitNTNUI
Ola KeiseråsIL Leik160506
Arne Johannes LøkkenFlosta IL160751
Johannes Karstein MidtbøWing OK211297
Henrik Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering182098
Øyvind WiggenByåsen IL155924

H 21- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ove BaardsgaardOL Trollelg181922
Sindre Østgulen DeiszNTNUI186224
Bjørn EkebergTyrving IL201413
Bjørn Johannessen FieldNTNUI91151
Snorre HansenByåsen IL208638
Sindre JohannessenFreidig181960
Bjørn LundanesNTNUI208437
Carl Petter LyngenFrol IL211600
Kristoffer NeslandNTNUI216922
Adrian OpheimNTNUI206305
Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg160440
Niklas ProforsNTNUI204552
Vegard RuttenborgNTNUI174659
Eivind Schjelderup SkarpsnoNTNUI221426
Tommy SchmidOL Trollelg211537
Fredrik SteinsvikNTNUI171971
Gaute SteiwerLillomarka OL202195
Per Arne TrosetWing OK124722
Per-Martin Vian GrønliFlosta IL160753

H 40- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haakon ArnesenByåsen IL86412
Svein Erik BratsbergWing OK192915
Øyvind Bremeraunet SchjelderupFreidig210013
Oluf BøckmanKristiansand OK184174
Stein-Erik FletenWing OK199651
Stein Ivar FossMelhus IL157002
Ingebrigt FuglemMalvik IL207646
Jon Arne GlomsrudStjørdals-Blink Orientering180172
Knut HagenByåsen IL200231
Vegard HansenOL Trollelg191299
Roy SelandWing OK137211
Harald StorrønningByåsen IL181701
Lars Erik StrømsnesMalvik IL180207
Svenn-Ivar SvendsenKlubbløs97955
Øystein WiggenByåsen IL155923
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb172128

H 55- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Geir AuneBjugn IL160453
Jan Erik KofoedNidarøst OK71409
John LerliMelhus IL211381
Terje MidtbøWing OK199655
Helge RustadFreidig173333

H 65- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tom BuggeByåsen IL211274
Roar ForbordMalvik IL208600
Einar LundHamar OK60530
Per LøvaasOL Trollelg209987
Robert StrømWing OK188838
Nils Olav VennevikFreidig412688
Anders WaageFreidig201390

Åpen Kort (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maria BelsbyKlubbløs80569
Jitapriya DasNTNUI
Mari HoffByåsen IL181864
Adeline LanterneNTNUI
Reidun Fallan SmaavikFreidig203585
Rannveig SteinsvikNTNUI182034
Erik Åstebøl-StoraasByåsen IL400809
Kristin Åstebøl-StoraasByåsen IL208924

Åpen Mellom (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Geir WillumsenFreidig69093

Annonser

IOF Eventor