Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til RingAlm cup - Fjelletappen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: RingAlm cup - Fjelletappen
Arrangørorganisasjon: Løten o-lag
Dato: onsdag 19 august 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 98 påmeldte deltakere.

N-åpen (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Aarskog BjerkeHamar OK204758
Eskil BrobakkenSnertingdal IF Orientering212817
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange176051
Emilia DiesenVang OL173254
Amund FlaskerudOL Toten-Troll184001
Jeppe August GrundtvigGjø-Vard OL205499
Jørgen Holm GrønengLillehammer OK183813
Arja Martine HellebustSnertingdal IF Orientering211685
Aksel HolmenSnertingdal IF Orientering111569
Therese HolmenSnertingdal IF Orientering212752
Einar Lønstad JuulGjø-Vard OL203610
Thomas KalgraffRingsaker OK92322
Hannah Hveem KrogstiRingsaker OK
Gaute LindaasElverum OK179351
Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK217672
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK217673
Tage Raknes SogstadGjø-Vard OL192949
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944
Nikolai TesloHadeland OL204702
Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL191165
Erik WallinSnertingdal IF Orientering149615

D 11-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Selma Bjørnsgaard LenndinLillehammer OK177763
Anne FrøislandVang OL80043
Oline HyttebakkLøten o-lag202057
Marie KravdalGjø-Vard OL201972
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670
Astrid RognstadHadeland OL209712
Martine SkjelsvikLillehammer OK208587
Live Raknes SogstadGjø-Vard OL178074

D 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Fossheim AsplinGjø-Vard OL168541
Kristine KravdalGjø-Vard OL201989
Kamilla LomeHamar OK189071
Ingeborg RognstadHadeland OL155546
Ingvild SnuggerudGjø-Vard OL154044
Berthe TesloHadeland OL413058

D 15-16 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guro Skari BergerLillehammer OK192201
Ane Holm GrønengLillehammer OK165091
Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering158846
Guro KarlsenLillehammer OK177787
Mari Robøle LienHamar OK181966
Anine LomeHamar OK195757
Emma RyenHamar OK95279
Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL160442
Marit SveenHamar OK175810
Anna Emilie TorsethGjø-Vard OL191111
Heidi Therese WiestVang OL173253

D 17-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristine FjeldRingsaker OK92330
Stine Frogner TømmervoldHamar OK95256
Evine Westli AndersenLøten o-lag114843

H 11-12 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander Tonjer FingarsenElverum OK154730
Sjur Holm GrønengLillehammer OK146388
Patrick JemtlandRingsaker OK149673
Mats LindaasElverum OK209963
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK217671
Vegard RanestadHamar OK176005
Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL154046
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL179860
Anders TaraldsenLillehammer OK192627
Håkon WedumLillehammer OK183841

H 13-14 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AlfeiLøten o-lag202142
Even BordalRingsaker OK215180
Lars Ranheim BrynestadRingsaker OK191208
Petter Stensli ForsethLøten o-lag168486
Morten Aleksander HarkinnRingsaker OK216747
Iver HyttebakkLøten o-lag202037
Grunde IsaksætreGrue IL191269
Even KarlsenLillehammer OK177780
Jostein KarlsenLillehammer OK191225
Jakob MoOL Toten-Troll207814
Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL178352
Anton ØyvindssonRingsaker OK179394

H 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen BallangrudRaufoss IL Orientering195875
Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange191177
Even LindaasElverum OK202094
Njaal Ellegaard MelbyVang OL120710
Sverre NarumOL Vallset/Stange206442
Simon Wich-HeiterGjø-Vard OL191068
Elias ØhmanGjø-Vard OL158026

H 17-20 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ivar Jevne ArnesenHamar OK188688
Johannes BordalRingsaker OK92337
Even Lindstad BørresenHamar OK180087
Einar LofthusHamar OK181995
Per Ivar ReinemoHamar OK204713
Sverre Bang StøengHamar OK220919

C-åpen (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger-Lise Halmstad AndersenGjø-Vard OL203464
Tobias Halmstad AndersenGjø-Vard OL212569
Andre BrobakkenSnertingdal IF Orientering212736
Iver Nordli EriksenGjø-Vard OL212285
Gaute Radmann EspesethGjø-Vard OL212250
Anders Kvamme FeldeSnertingdal IF Orientering212811
Lise Hveem KrogstiRingsaker OK
Even LienGjø-Vard OL187269
Guro Fejerskov MolstadRingsaker OK216998
Mari Ovidia RanestadHamar OK219500
Martin ReinemoHamar OK204712
Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll128419
Jon StrandSnertingdal IF Orientering212745
Lars WallinSnertingdal IF Orientering211923

Annonser

IOF Eventor