Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Høstkarusellen 2015 - Løp 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Høstkarusellen 2015 - Løp 2
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: lørdag 28 november 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 84 påmeldte deltakere.

Damer - kort løype (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb169780

Damer - mellomlang løype (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna BerthelsenStavanger kommune BIL200721
Ingrid O. FossStavanger kommune BIL200667
Frøydis Line FurlandSandnes IL (Rogaland)213115
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Anita Glenne KallhovdEgersund OK197977
Mathea KarlsenStavanger Orienteringsklubb169782
Ane Klepsvik VinsjansenGanddal IL146952
Gro MarieroKlubbløs214813
Brit Vivian MelingSandnes IL (Rogaland)184155
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb157189
Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb171900
Ingunn kanne RisaStavanger Orienteringsklubb412938
Irene RummelhoffVaulen Orienteringsklubb200485
Kristin SkadsemGanddal IL193010
Hildegunn SvenssonKlubbløs
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb172001
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb153828

Damer - lang løype (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Nina KarlsenStavanger Orienteringsklubb172255
Marjo LiikanenRajamaen Rykmentti199632
May MelingStavanger Orienteringsklubb62839
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195677
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)196743
Ann Karin TjørhomGanddal IL160738

Herrer - kort løype (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend BremnesGanddal IL213047
Mathieu McGuireStavanger Orienteringsklubb197954
Daniel de Jong NjaaGanddal IL197860
Anders NorabergKlubbløs220874
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb169767
André SirevågKlubbløs172974
Sverre VarebergStavanger Orienteringsklubb401040

Herrer - mellomlang løype (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb181616
Svein EliassenVaulen Orienteringsklubb184558
Tor Geir EspedalGanddal IL185991
Stein Arve FinnestadCapgemini BIL67806
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb172002
Per Ingar HadlandGanddal IL483738
Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb198001
Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb159620
Kjell LangvikVaulen Orienteringsklubb158623
Jan Inge LundeGanddal IL158068
Andreas Steinsland MoiStavanger Orienteringsklubb413116
Bjørn Ove Olsen MoiStavanger Orienteringsklubb413281
Cato MoltheStavanger Orienteringsklubb483691
Per Marthon MælandAftenbladet BIL181757
Jan Henrik NeuenkirchenGanddal IL185984
Jørgen NilsenSandnes IL (Rogaland)173470
Arne NygaardKlubbløs169121
Paul Andreas PaulsenStavanger kommune BIL98003
Raymond B PettersenÅlgård Orientering155032
Stian RummelhoffVaulen Orienteringsklubb195789
Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)189011
TorSverre E. SkåraEgersund OK94943
Arvid ThorsenAftenbladet BIL181758
John ThorsnæsNational Oilwell Varco BIL209954
Leif Gunnar WikeneKlubbløs154415
Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb197948
Finn-Morten ÅrstadVaulen Orienteringsklubb158624

Herrer - lang løype (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AasheimGanddal IL181858
Tor BrekkenGanddal IL197768
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)159317
Joar EilevstjønnGanddal IL184484
Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb171890
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)67818
Henrik Kvikne HansenStavanger Orienteringsklubb197807
Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb197802
Svein-Erik KvameGanddal IL60735
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb184538
Inge LølandKlubbløs200772
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230
Øyvind RummelhoffVaulen Orienteringsklubb195818
Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb192464
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)174023
Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)208640
Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL184260
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb172128
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766

Nybegynnerløype (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lukas de Jong NjaaGanddal IL197986

Annonser

IOF Eventor